مکالمه صوتی واتس اپ
برخی طراحان برنامه همراه واتس اپ از افزوده شدن قابلیت مکالمه صوتی رایگان به آن خبر داده اند. با افزوده شدن این امکان محبوبیت این اپلیکیشن بیشتر از سابق خواهد شد.

مکالمه صوتی به واتس اپ اضافه شد

با افزایش محبوبیت شبکه های اجتماعی برخی منتقدان همواره کمبودهای این شبکه ها و نرم افزارها را مهم و حیاتی جلوه می دهند.یکی از این اپلیکیشن ها ،واتس اپ است که در مدت زمان کوتاهی توانسته به یکی از محبوب ترین و پرمخاطب ترین پیام رسانهای موجود در دنیا تبدیل شود.

کمبود مکالمه صوتی در نرم افزار واتس اپ موجب شد تا یکی از دستورات مهم کار تیم توسعه دهنده قرار بگیرد و حال به نظر می رسد که برخی از کاربران، به تماس های صوتی بر روی واتس اپ دسترسی پیدا کرده اند.
 
امکانات واتس آپ
 
بر طبق گزارش های منتشر شده از سوی منابع نزدیک به تیم توسعه دهنده، در حال حاضر تنها تعداد محدودی از کاربران واتس اپ به مکالمات صوتی دسترسی پیدا کرده اند. افراد مذکور عموما در کشور هند ساکن هستند و تا به این لحظه، توضیحاتی از طرف مارک زاکربرگ و همکارانش در رابطه با امکانات جدید واتس اپ ارائه نشده است.
گفته می شود که مکالمات صوتی تا پیش از پایان سه ماهه ی اول سال جاری میلادی (کمتر از دو ماه دیگر) در اختیار کاربران تمامی نقاط جهان قرار خواهد گرفت و کاربران پس از آن به راحتی و با هزینه بسیار کم می توانند با دوستان خود مکالمه صوتی برقرار کنند.

مکالمه صوتی امکان جدید واتس اپ

4.625
این مطلب مفید بود ؟232
برگرفته از ایسکانیوز-/ف
برچسب : واتساپ
وبگردی