نمناک اخبارورزشی قهرمانی میلاد عبادی پور در پلاس لیگا
میلاد عبادی پور ، درخشش میلاد عبادی پور در تیم اسکرا بلهاتوف
تیم والیبال اسکرا بلهاتوف با در اختیار داشتن میلاد عبادی پور جشن قهرمانی خود در پلاس لیگا در خانه حریف برپا کرد.
تاریخ انتشار : 16 اردیبهشت 1397

میلاد عبادی پور امتیاز آورترین بازیکن تیم والیبال اسکرا

در حالی که بازی رفت فینال سوپرلیگ والیبال لهستان چند روز قبل با حساب ٣ بر صفر به سود یاران عبادی پور به اتمام رسیده بود، شب گذشته تیم های اسکرا بلهاتوف و زاکسا در بازی برگشت به میدان رفتند.

زاکسا که از این مسابقه با حضور بیش از ٣٠ هزار هوادارش میزبانی می کرد، قصد داشت شکست بازی نخست را جبران کرده و کار را به بازی سوم بکشاند.

با این حال مثل بازی رفت اسکرا در ٣ ست متوالی و البته با نتایج نزدیک ٢٥ بر ٢٠، ٢٥ بر ٢١ و ٢٥ بر ٢٣ مقابل حریفش به برتری دست یافت.

بدین ترتیب اسکرا با در اختیار داشتن میلاد عبادی پور جشن قهرمانی خود در پلاس لیگا را در خانه حریف برپا کرد.

میلادعبادی پور

قهرمانی عبادی پور با اسکرا در لهستان

عبادی پور در این مسابقه به صورت ثابت برای تیمش به میدان رفت و ١٧ امتیاز کسب کرد تا امتیازآورترین بازیکن اسکرا باشد.

لژیونر ایرانی که اولین فصل حضورش در لیگ لهستان را سپری می کرد، به افتخار بزرگی دست پیدا کرد.

عبادی پور با پایان ماموریت باشگاهی خود باید طی روزهای آینده به اردوی تیم ملی والیبال در تهران اضافه شود.

میلاد عبادی پور

عبادی پور امتیاز آورترین بازیکن تیم لهستانی

زندگی «میلاد عبادی پور» در لهستان چگونه می گذرد

میلاد عبادی پور که مدتی است به تیم اسکرابلخاتوف در لیگ والیبال لهستان که به «پلاس لیگ» معروف است پیوسته، بتازگی تولد 24 سالگی خود را جشن گرفت. این والیبالیست ملی پوش و ارومیه ای یکی از ستاره های والیبال ایران به شمار می رود. او در گفت و گویی که با خبرنگار «ایران» داشت، معتقد است همه ملی پوشان والیبال ایران ستاره هستند.

میلاد عبادی پور که مدتی است به تیم اسکرابلخاتوف در لیگ والیبال لهستان که به «پلاس لیگ» معروف است پیوسته، بتازگی تولد 24 سالگی خود را جشن گرفت. این والیبالیست ملی پوش و ارومیه ای یکی از ستاره های والیبال ایران به شمار می رود. او در گفت و گویی که با خبرنگار «ایران» داشت، معتقد است همه ملی پوشان والیبال ایران ستاره هستند.

درباره شرایط خودت در لهستان و پلاس لیگ صحبت می کنی؟

خدا را شکر هم شرایط خودم و هم شرایط تیمم خوب است و بهتر از این هم خواهد شد. تیم ما سه چهار بازیکن جدید گرفته که یکی از آنها خود من هستم. ما چند بازی انجام داده ایم اما هنوز به هماهنگی کامل با تیم نرسیده ایم و در آینده بهتر خواهیم شد. در حال حاضر، تمرینات سخت و سنگینی را پشت سر گذاشته ایم. چرا که از چند هفته دیگر مسابقات لیگ قهرمانان اروپا شروع می شود.

دو ماه بعد از آن هم مسابقات جام باشگاه های جهان شروع می شود که تیم ما هم در آن حضور دارد. برای ما خیلی سخت است که هم بخواهیم لیگ لهستان را داشته باشیم، هم لیگ قهرمانان اروپا و هم جام باشگاه های جهان را اما برنامه ریزی طوری انجام شده که در هر سه تورنمنت با تمام توان و قوا حضور پیدا کنیم.

میلاد عبادی پور

صعود اسکرا با درخشش عبادی پور

برای همین کار سخت است. در حال حاضر می توان گفت که نه شرایط خوبی داریم و نه شرایط بدی ولی در آینده خیلی بهتر خواهیم شد.

به زندگی در لهستان و سبک زندگی آنها عادت کرده ای؟

زندگی در لهستان خیلی هم سخت نیست. چون به هر حال آنها هم مثل ما هستند. شاید در یکسری مسائل جزئی با هم تفاوت داشته باشیم اما زیاد فرقی هم با هم نداریم. همان طور که ما زندگی ساده ای داریم، آنها هم زندگی ساده ای دارند.

منظورم از زندگی ساده این است که خیلی زندگی پیچیده ای ندارند. در کل من از زندگی در لهستان راضی هستم و در کل باید ببینیم که در آینده چه پیش می آید.

راستی تو در لهستان برای غذا چه کار می کنی؟

خدا را شکر ما هیچ مشکلی با غذای اروپایی نداریم. کمی مشکل با غذاهای آسیای شرقی داریم اما غذاهای اینجا مثل غذاهای خودمان است. البته غذاهای ما ایرانی ها کمی فرق می کند و یک ایرانی هم هر کجای دنیا که باشد، بعد از مدتی هوس غذای ایرانی را خواهد کرد که خوشبختانه همسرم اینجاست و هر غذایی که هوس می کنم برایم درست می کند و دستش هم درد نکند و از این بابت هیچ مشکلی نداریم!

قهرمانی میلاد عبادی پور در پلاس لیگا

برگرفته از ورزش سه / انتخاب / ر
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف