راز میلیونر شدن
همه افراد به دنبال پولدار شدن هستند ولی فکر می کنند که با مقداری پول نمی شود در صورتی که اینطور نیست.

راز و رمز افراد موفق در مسیر میلیونر شدن

باور کنید یا نه، میلیونر شدن هدفی است که حتی امسال می توانید به آن دست یابید شاید خیلی ها در این فکر باشند که چطور می توانند در عرض چند سال و با داشتن اندک سرمایه به هدف خود برسند اما چیز خیلی عجیبی نیست زیرا افراد زیادی بوده اند که با بهره گیری از هوش و پشتکار توانسته اند این مسیر پر فراز و نشیب را طی کنند در این بخش از نمناک به رازهای میلیونر شدن می پردازیم و از شما می خواهیم این بخش را دنبال کنید شاید برای شما هم جالب باشد. 

رمز افراد موفق خودساخته در راه میلیونر شدن 

تهیه یک برنامه مالی مکتوب:

گفتن اینکه می خواهید ثروتمند شوید تنها کافی نیست. شما باید یک برنامه کار ساز تهیه کنید و آن را روی کاغذ بنویسید.برنامه نوشته شده شما را وادار به انجام کار می کند.

" آنچه را که نیاز دارید را محاسبه کنید و سرمایه تان را هم همینطور این برنامه تنها هدف نیست، بلکه همه چیز است - رویا، اهداف، گزینه ها." این گزینه ها "سناریو برنامه ریزی " هستند در واقع تمام راه هایی که می توانید به این هدف برسید. 

ذخیره، ذخیره، ذخیره:

نتیجه نهایی برنامه مالی شما باید سرمایه گذاری سیستماتیک باشد عادت به پس انداز کردن پول داشته باشید یک صندوق اضطراری در یک حساب ایجاد کنید تا مجبور نباشید به بقیه پس انداز خود و سرمایه گذاری در زمانی که یک هزینه بزرگ غیر منتظره پیش می آید، دست بزنیدحداقل نیمی از حقوق خود را پس انداز کنید.

به گزینه های پس انداز خود نگاه کنید تا مطمئن شوید که بهترین بازده را داشته اید یک حساب پس اندازباز کنید و با انتخاب یک بیمه ی مطمئن درباره حقوق و بودجه بازنشستگی خود فکر کنید. تنوع در پس انداز می تواند مهم ترین کلید برای رهایی از چیزی باشد که می توانید پس انداز کنید.

 میلیونر ها 

پایین تر از حد توان زندگی کنید:

زندگی براساس "رفتار خودتان" می تواند به سرعت به بدهی و قرض غیر ضروری منجر شود. اطراف لباس های گران قیمت، کفش، عینک آفتابی و یا جواهرات گران قیمت نروید و اجازه ندهید که خانه و یا هزینه های اتومبیل تان شما را از پس اندازکردن دورکند از ماشین حساب استفاده کنید تا مشخص کنید که چقدر می توانید در خانه هزینه کنید. 

کارت های اعتباری را کنار بگذارید:

برخی می گویند که اگر می توانید آن را بخورید یا آن را بپوشید، آن را در کارت اعتباری خود قرار ندهید این پیشنهاد خوبی است، اما از آن فراتر بروید. سعی کنید چیزی را داخل کارت های خود قرار ندهید که در عرض دو یا سه ماه نمی توانید پرداخت کنید.

شما فقط به یک یا دو کارت اعتباری نیاز دارید. اگر یکی یا بیشتر دارید، آن ها را کنار بگذارید. به خاطر داشته باشید که بدهی شما را عقب می برد. این کار باعث کاهش جریان نقدینگی برای چیزهای دیگر از جمله سرمایه گذاری می شود.

راز میلیونر شدن

 

روی راه هایی که برای شما عملی می شود سرمایه گذاری کنید:

پول داشتن برای پول درآوردن لازم است، اما این به این معنا نیست که شما به سرمایه گذاری زیادی نیاز دارید. یک حساب با یک شرکت سرمایه گذاری دوجانبه باز کنید که نسبتا هزینه کمی داشته باشد. یک کیف پول متنوع بسازید، و می توانید به طور منطقی انتظار داشته باشید که سالانه 8 تا 10 درصد از سرمایه گذاری خود را در طول زمان کسب کنید.

اگر پول نقد اولیه برای خرید ملک دارید، سرمایه گذاری در املاک و مستغلات را در نظر بگیرید. شما می توانید با اجاره دادن، یک جریان درآمد اضافی برای خودتان ایجاد کنید و در بلند مدت ترقی کنید.

اگر می خواهید سرمایه گذاری خود را افزایش دهید یا تنوع بیشتری ایجاد کنید، به فرصت های شغلی غیر فعال نگاه کنید. 

کسب وکار خود را آغاز کنید:

 دو سوم میلیونرها خودساخته هستند و کارآفرینان اکثریت آن گروه را نشان می دهند. بقیه افراد حرفه ای هستند مثل دکترها و حسابداران. کارآفرینان بیش ترین ثروت کشور را ایجاد می کنند. اکثر میلیونرها در این زمینه 8 از 10 سال دارایی های خود را به دست آوردند و یا دارایی های خود را به تنهایی افزایش دادند.

کسب و کار

توصیه های حرفه ای دریافت کنید: 

یک برنامه ریز مالی خوب می تواند به شما کمک کند کیف خود را با سرمایه گذاری مناسب پر کنید و موارد اشتباهی را رها کنید. لازم نیست کنترل خود را از دست بدهید، اما باید رابطه خوبی با یک متخصص در این زمینه پیچیده ایجاد کنید.

طبق یک بررسی بیش از 6 از 10 سرمایه گذار میلیونر از مشاوران مالی برای کمک به مدیریت و حفاظت از ثروت خود استفاده می کنند.

شاید پیدا کردن مشاور مناسب می تواند مقیاس ها رو به سمت نقطه عطف نشان دهد. اگر نمی توانید یک برنامه ریز مالی داشته باشید و پول خود را مدیریت کنید، بسیاری از آن ها پورتفولیو شما را بررسی خواهند کرد و توصیه هایی برای هزینه خواهند داشت. 

معاشرت با میلیونرها: 

قرار گرفتن در کنار افرادی که موفق تر از خودتان هستند، پتانسیل گسترش فکر و بالا بردن درآمد شما را دارند. ما مانند افرادی می شویم که با آن ها ارتباط داریم و به همین دلیل است که برندگان ، برندگان را جذب می کنند . چنانچه پیش از این هم در نمناک اشاره کرده بودیم واقعیت این است که میلیونرها به طور متفاوت نسبت به طبقه متوسط در مورد پول فکر می کنند، و در حضور آن ها چیزهای زیادی باید به دست آورد. 

مهارت ها و دانش خود را ارتقا دهید: 

روزی 30 دقیقه مطالعه کنید و به موزیک مورد علاقه خود گوش کنید . شما تنها نباید یک استاد در حوزه کاری خود باشید. لازم است که یک نابغه کامل باشید که می تواند در مورد هر موضوعی صحبت کند، چه مالی، سیاسی و یا ورزشی.

رازهای میلیونرها 

راه های درآمدزایی را افزایش دهید: 

65 درصد از میلیونرهای خودساخته سه راه 45 درصد آن ها چهار راه داشتند و 29 درصد دارای پنج یا چند راه درآمدزایی بودند. این می تواند شامل شروع یک کسب وکار جانبی، کار نیمه وقت، سرمایه گذاری و اجاره هر چیزی ازوسایل منزل تان باشد. 

با درآمد خود واقعگرا باشید: 

اگر بدهی داشته باشید، یا مشکل درآمد یا هزینه دارید. ممکن است نیاز به کسب درآمد بیشتر داشته باشید و یا اگر می خواهید ثروتمند شوید باید کم تر خرج کنید. 

خرج و مخارج خود را کاهش دهید: 

بسته به این که چقدر سریع می خواهید از شر بدهی خلاص شوید، چیزهایی وجود دارند که ممکن است بخواهید آن ها را حذف کنید. هزینه های رستوران را کم کنید، یک راه ارزان تر برای ورزش کردن پیدا کنید، اتومبیل ارزان تر و مقرون به صرفه تر پیدا کنید.

راز میلیونر شدن افراد ثروتمند خودساخته

3.8120
این مطلب مفید بود ؟9129
منبع : makingsenseofcents / bankrate / entrepreneur / linkedin / wikihow. / بخش سبک زندگی نمناک /ن /م.ح
وبگردی