مینی کامیون هیولا
کشور روسیه در سال 2015 کامیونی با قابلیت فوق العاده حرکت از هر نقطه ای را رونمایی کرد و حالا نیز این مینی کامیون هیولا را به تولید انبوه رسانده است.

کامیون کوچک روسی که در هر نقطه ای می تواند حرکت کند!!

کشور روسیه یکی از قدرتمندترین و پیشرو ترین کشورها در زمینه سلاح های نظامی است که این می تواند نشان دهنده متخصصان و طراحان زیادی در این کشور فوق العاده زیبا باشد.

با این وجود روز گذشته ویدیویی جالب و مهیج از کامیون هیولای کوچک در صفحات مجازی و دیگر رسانه ها منتشر شد که توانست تنها در چند ساعت اولیه پخش،هزاران بازدید را به سمت خود جذب کند.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

کامیون جالب

مینی کامیون هیولا با قابلیت عبور از آب 

عبور مینی کامیون هیولا از هر جایی که فکرش را بکنید

روز گذشته ویدیویی بسیار عجیب از یک کامیون هیولای کوچک در صفحات مجازی منتشر شد که توانست توجه زیادی از کاربران و همچنین توجه زیادی از بازدید کنندگان نمایشگاه فناوری نظامی روسیه را به خود جلب کند.

آقای "پاول لبشنیکوف" سرپرست مینی کامیون هیولا که به نام " SHERP ATV" است در مصاحبه با اسپاتنیک این چنین گفت:"من و متخصصان مینی کامیون SHERP ATV سعی کردیم کامیونی را طراحی کنیم که از روی هر نوع مسیری قدرت عبور داشته باشد.بطور کل این مینی کامیون قابلیت عبور از تندراها،باتلاق،خاک رس ، آب ها و یخ نیز را دارد.

کامیون مقاوم

مینی کامیون هیولا ساخت روسیه

همچنین این اتومبیل بی نظیر و فوق العاده دارای طول 3.35 متری است که می تواند تا 1 متر بالاتر از موانع عبور کند.طراحان و مهندسین این مینی کامیون این گونه گفتند که مینی کامیون SHERP ATV هیچ مبنای مستقیمی ندارد و گفتند که گرچه طراحی ساده ای دارد ،اما بسیار ایمن و قابل اعتماد است.

کامیون روسی

مینی کامیون با قدرت هیولا

مینی کامیون SHERP ATV دارای یک موتور 15.3 گالنی ژاپنی با 44 اسب بخار قدرت دیزلی با حداکثر سرعت تضمین شده 13 کیلومتر برساعت بر روی خشکی و 6 کیلومتر برساعت در آب می باشد.

کامیون شگفت انگیز

هیولای روسی در کالبد مینی کامیون

جالب است بدانید که این مینی کامیون کوچک ابتدا در سال 2015 معرفی شد و اینک پس از رونمایی مجدد به تولید انبوه خواهد رسید.پس اگر شما قصد خرید کامیونی که توانایی حرکت بر روی خشکی و دریا را نیز دارد را دارید،می توانید مینی کامیون SHERP ATV را خریداری نمایید که قیمت آن از 97700 دلار تا 107160 دلار می باشد .

 

ویدیو کامیون کوچک روسی که در هر نقطه ای می تواند حرکت کند؛

هیولای اعجاب انگیز روسی در جلد مینی کامیون! + فیلم

3.416
این مطلب مفید بود ؟115
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /آ
برچسب : کامیون
وبگردی