جوانی پوست

میوه های جوان کننده کدامند؟

کد مطلب : 8018زمان مطالعه : 2 دقیقه
جوانی و حفظ آن کار بسیار مشکلی نیست اما بسیار لذت بخش است که جوانی خود را ادامه دار و طولانی کنیم که بهترین مواد غذایی برای آن را در سایت نمناک می خوانید.

با مصرف این میوه ها جوانی پوست خود را تضمین کنید

 
 
 ما نمی توانیم  زمان را متوقف کنیم اما با داشتن یک تغذیه خوب می توانیم در مقابل پیری  موانعی ایجاد کنیم تا دیر تر به ما برسد.
دکتر دیوید گروتو در گفتگو با مجله بهترین چیزی که شما می توانید بخورید در این مورد به نکاتی اشاره کرد که در مجله سلامت نمناک آنها را می خوانید.
 
میوه:
با میوه ها دوست باشید آنهم دوستان صمیمی و همیشه برای خود طرفی پر از میوه در کنار میز کار و محل تماشای تلویزیون داشته باشید.
 
 
انگور

 فواید پوست انگور

 
 
پوست انگور قرمز:
پوست انگور قرمز در خود ماده ای دارد که به پوست کمک می کند تا مشکلات و عیوب خود را به سرعت درمان کند. تحقیقات بسیاری این نتیجه را ثابت کرده اند که انگور برای جلوگیری از ابتلا به سرطان هم مفید است.
 
حبوبات:
برای تقویت سیستم ایمنی بدن در برابر سرطان و پیری حبوبات به خصوص لوبیا را فراموش نکنید.
 
لبنیات:
ریزش مو ، به هم خوردن تناسب استخوانی بدن و.. همه مربوط به کمبود کلسیم در بدن است که حالات و نشانه های پیری را افزایش می دهد.
 
 
کلم بروکلی

کلم بروکلی و خواص آن 

 
کلم بروکلی:
بارها و بارها در مقالات و مجلات مختلف در مورد خواص بی نظیر کلم بروکلی به خصوص برای حفظ سلامت جنسی زنان شنیده اید که در بین این شنیده ها سلامت و زیبایی پوست و جوانی هم به وفور به چشم میخورد.
 
شکلات و  کره بادام زمینی
شکلات البته با رنگ تیره برای نشاط و سلامت بدن مفید است. کره بادام زمینی هم البته اگر به اندازه مصرف شود منبع غنی است از پروتئین های مفید برای بدن.
 

زنجبیل

 خواصیت ضد بیماری زنجبیل

 
 
زنجبیل:
زنجبیل پر خاصیت را به رژیم غذایی خود راه دهید تا میکروب ها و عوامل بیماری زا و از بین برنده جوانی و نشاط را نابود سازد.
 
آلبالو و آب آلبالو
خواب کافی یک اصل مهم در حفظ زیبایی و جوانی است که آب آلبالو همانطور که قبلا هم در مجله سلامت نمناک گفته شده است عاملی برای داشتن خواب خوب و مناسب است.

 

میوه های جوان کننده کدامند؟

4.554
این مطلب مفید بود ؟495
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : نمناک /ن
برچسب : مصرف میوه
وبگردی