نامزد جدید رونالدو

واکنش نامزد جدید رونالدو به نگهداری از فرزندش!

تاریخ انتشار : 22 فروردین 1396کد مطلب : 47439زمان مطالعه : 1 دقیقه
جورجینا رودریگرز نامزد جدید رونالدو از رابطه خوبی با خانواده رونالدو برخودار است و تقریبا یکی از این خانواده شده است اما ناگهان شنید که او باید برای دو فرزند دیگر رونالدو، مادری کند.

نگهداری نامزد جدید رونالدو از فرزندان رونالدو

انتظار کریستیانو رونالدو ستاره تیم ملی پرتغال و رئال مادرید اسپانیا برای تولد دو قلو از یک زن ناشناخته، برای جورجینا رودریگز نامزد جدیدش، خبر خوشایندی نبوده است.

بنا به گزارش نمناک به نقل از عصرخبر ، جورجینا و رونالدو چند هفته ای است که با هم دوست شده اند و قرار است نامزدی و سپس ازدواج خود را اعلام کنند.

جورجینا در حالی با رونالدو دوست شده که بازیکن رئال مادرید، یک پسر به نام جونیور دارد. این پسر به اصرار رونالدو هنوز مادرش واقعیش را نمی شناسد. در مقابل جورجینا به قدری به جونیور نزدیک شده که همچون مادر او شده است.

رونالدو و نامزد جدیدش

جورجینا همچنین از رابطه خوبی با خانواده رونالدو برخودار است و تقریبا یکی از این خانواده شده است اما ناگهان شنید که او باید برای دو فرزند دیگر رونالدو، مادری کند.

وی به رونالدو گفته که به محض تولد این دو قلو، سرپرستی آنها را به عهده خواهد گرفت. او پیشتر در زمینه تربیت کودکان کار کرده است.

رونالدو از ابتدای سال 2017، در بسیاری از مناسبت ها با جورجینا علنا حضور داشته است. این دختر که در زمینه طرح لباس کار می کند، در بسیاری از دیدارهای تیم رئال مادرید برای تشویق رونالدو در استادیوم حضور می یابد.

واکنش نامزد جدید رونالدو به نگهداری از فرزندش!

3.3172
این مطلب مفید بود ؟11359
برگرفته از عصر خبر/م.ن
وبگردی