تولد
آموزش فر كردن مو
فر کردن مو امروزه به روش های مختلفی انجام میشود که ما در این بخش از دنیای مد نمناک آموزش فر کردن مو با بیگودی را به شما میگوییم.

آموزش فر کردن مو با بیگودی

امروزه خانم ها به موهای فر بسیار علاقه نشان میدهند و دوست دارند به هر روشی موهای خود را فر کنند، یکی از روش های پرطرفدار و ساده برای فر کردن موها بیگودی است که در این بخش از دنیای مد نمناک آموزش فر کردن مو با بیگودی را به شما میگوییم. برای فر کردن موها از موادی به نام پرمننت استفاده میشود که باعث میشود موهای پیچیده شده در بیگودی حالت فر را به خود بگیرند.

روش فر کردن مو

نحوه فر کردن مو در خانه

آموزش مرحله ای فر کردن مو

- لازم نیست بیگودی را از بیرون تهیه کنید خودتان در خانه میتوانید آن ها را درست کنید به این صورت که کاغذهایی حدود 40 عدد به ابعاد 9 در 9 درست کنید و آنها را به شکل لوله درست کنید طوری که مثل بیگودی شود که سایز بیگودی ها به شما بستگی دارد که فر ریز دوست داشته باشید یا فر درشت.

- حمام کنید و آب موها را بگیرید زمانی که هنوز مرطوب هستند شانه کنید و کار فر کردن موها را شروع کنید مقداری مواد نگهدارنده به موها بزنید سپس آنها را به دور بیگودی ها بپیچید، برای اینکه بیگودی ها باز نشوند میتوانید از گیره های سیاه مو استفاده کنید.

- در صورتی که موهایتان حالت دار هستند لازم نیست به موها مواد نگه دارنده بزنید همین که موهایتان کمی مرطوب باشند کافی است.

فر کردن مو با مواد

فر کردن مو با بیگودی

- برای اینکه فرهای درشت تری داشته باشید باید کاغذهای بیگودی را بازتر بپیچید مورد استفاده قرار دهید.

- برای باز کردن بیگودی از روی موها باید کاغذهایی که به آن ها پیچیده اید را از سمت پایین گرفته و به طور عمودی به پایین بکشید نه به صورت افقی تا به شکل لولایی باز شود.

- بعد از باز کردن موها به آن ها روغن زیتون بزنید تا براق و زیبا شوند.

آموزش فر کردن مو

آموزش فر کردن مو سریع و راحت

نکات مهم برای موهای فر

  • بعد از هر بار شستن موها نرم کننده بزنید
  • بهتر است از برس های فلزی استفاده کنید
  • شانه های دندانه ریز اصلا مناسب نیستند
  • از رنگ مو و مش و هایلایت استفاده نکنید
  • موهایتان را ماهی نیم سانت کوتاه کنید

 

آموزش فر کردن مو در خانه برای اونهایی که بلد نیستند + عکس

3.5125
این مطلب مفید بود ؟8837
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
برچسب : فر مو
وبگردی