نسرین مقانلو

خستگی این روزهای نسرین مقانلو + عکس

تاریخ انتشار : 20 تیر 1396کد مطلب : 52724زمان مطالعه : 2 دقیقه
نسرین مقانلو صفحه اینستاگرامش را با انتشار تصویری از خودش در نمایی از فیلم سفر در خانه به روز کرد.

نسرین مقانلو در نمایی از سفر در خانه

نسرین مقانلو بازیگری که در آثار موفق تلویزیونی میتوان ردپایی از او را مشاهده کرد در جدیدترین فیلم تلویزیونی خود راهی شبکه نسیم شد . این بانوی هنرمند صفحه اینستاگرامش را با انتشار تصویری از خودش در نمایی از فیلم سفر در خانه به روز کرد .

نسرین مقانلو با انتشار این عکس نوشت:

نسرین مقانلو

نسرین مقانلو در سریال سفر در خانه

این روزها خیلی خسته ام...

سریال(سفر در خانه) پخش از شبکه"نسیم" از شهریور ماه کارگردان"بهمن گودرزی"

سریال سفر در خانه با بازی نسرین مقانلو و بهنوش بختیاری کاری برای شبکه نسیم است که از تصویربرداری خود را در دهه دوم خرداد در تهران آغاز کرده و عوامل این سریال هم اکنون در حال تصویربرداری ادامه این سریال هستند تا برای شهریور ماه آماده پخش شود.

نسرین مقانلو دیگر هنرمند این سریال است که نقش متفاوتی را در کنار بازیگران طنز این سریال مثل بهنوش بختیاری و امیر نوری ایفا میکند.

سریال سفر در خانه در 17 قسمت 35 دقیقه ای به کارگردانی بهمن گودرزی و تهیه کنندگی عباس اکبری و سعید کمانی برای پخش از شبکه نسیم تولید می شود .

 نسرین مقانلو

نسرین مقانلو در اتاق گریم سفر در خانه

خلاصه داستان سریال سفر در خانه:آقا کریم که بعد از 35 سال کار در کارخانه بازنشسته می شود، جایزه سفر به مشهد را از آن خود می کند و به همراه خانواده راهی مشهد می شود، اما در این راه اتفاقاتی برای او و خانواده اش به وجود می آید.

حسن پورشیرازی، نسرین مقانلو ، بهنوش بختیاری ، امیر نوری، علیرضا مسعودی، خشایار راد و ... ازجمله بازیگر ان این سریال هستند. 

خستگی این روزهای نسرین مقانلو + عکس

3.88
این مطلب مفید بود ؟62
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی