نشانه بارداری پسر
نشانه بارداری پسر به طبع با علامت های بارداری دختر متفاوت است ، روش های جالبی برای تشخیص جنسیت جنین در خانه و از روی تغییرات شکم وجود دارد که در این بخش خواهید خواند.

نشانه های بارداری پسر روی شکم مادر حامله

Belly Signs To Show Your Pregnant With A Boy
زمانی که باردار هستیم راه و روش های مختلفی را برای تعیین جنسیت جنین تان به   کار می گیرد ، از تست های مختلف ادرار تا انجام سونوگرافی های چند بعدی . در دوران بارداری دوست دارید قبل از تولد نوزاد  هرچه زودتر از جنسیت نوزادش مطلع شوید که برای این مسئله روش های تعیین جنسیت جنین در خانه و بدون سونوگرافی در میان زنان قدیمی رواج داشته و دارد که جالب است شما هم با برخ از آنها آشنا شوید.
در این بخش از نوزاد و بارداری نمناک به نشانه هایی خواهیم پرداخت که روی شکم زن حامله باردار به نوزاد پسر ایجاد می شود.
نشانه بارداری پسر

نشانه بارداری پسر در رحم مادر

نشانه بارداری برای تشخیص جنین پسر بدون سونوگرافی

قبل از آنکه این علامت ها و نشانه ها را بگوییم باید ذکر شود که اغلب پزشکان و متخصصان زنان و زایمان این علائم و راههای تشخیص جنسیت جنین بدون سونوگرافی را رد کرده اند اما جالب است با این روش ها هم آشنا شوید.
بالا یا پایین بودن شکم زن حامله
باوری که از قدیم بین زنان رواج داشته است و تقریبا همیشه درست از آب درآمده بالا و پایین بودن شکم در بارداری است ، پایین بودن شکم در بارداری پسر است خانوم حامله ای که شکم اش به اصطلاح پایین است نوزاد پسر به دنیا خواهد آمد
 
خط تیره روی شکم نشانه بارداری پسر است
 
اصولاً در دوران بارداری خط تیره رنگی که از روی ناف عبور می کند روی شکم ایجاد می شود اگر بعد از اواسط بارداری این خط کمرنگ شود نوزاد شما پسر است.
  
تعیین جنسیت جنین با حلقه ازدواج!
روشی شاید عجیب و دور از منطق! حلقه ازدواج تان را با نخ روی شکم تان آویزان نگاه دارید اگر دایره دایره چرخید شما پسر باردارید
 
نداشتن تهوع صبحگاهی
اوایل بارداری اول صبح حالت تهوع نداشته اید.ضربان قلب نوزاد کمتر از 140 در دقیقه است.
به غذاهای ترش و شور علاقه مند می شوید.به پروتئین—گوشت و پنیر—علاقه مند می شوید
حرکات جنین راهی برای تشخیص جنسیت
نشانه بارداری پسر
 
قدیمی ترها معتقدند اگر زن حامله احساس تکان نسبتا کمی از جنینش را در ک کند نوزاد پسر در شکم دارد اما جنین دختر تکان های بیشترین میخورد.
 
شکل شکم جنین پسر در رحم
شکل شکم شما هندوانه ای است یا شبیه توپ بیسبال ؟یکی دیگر از باورهای قدیمی که برای تعیین جنسیت جنین مورد استفاده قرار می گرفته شکل شکم در دوران بارداری بود زنانی که شکمشان مثل هندوانه باشد نوزادشان دختر و زن حامله ای که شکمش فرمی شبیه توب بیسبال دارد نوزادش پسر خواهد بود.

تعیین جنسیت جنین پسر با رنگ ادرار 

اگر جنین داخل رحم مادر پسر باشد رنگ ادرار زن حامله زرد روشن خواهد شد.

نشانه جالب تشخیص بارداری پسر از روی فرم شکم

4.1362
این مطلب مفید بود ؟29468
منبع : بخش سبک زندگی نمناک /ن
وبگردی