نعیمه نظام دوست

کاهش وزن نعیمه نظام دوست یکسال پس از جراحی + عکس

تاریخ انتشار : 1 آذر 1397کد مطلب : 72997زمان مطالعه : 3 دقیقه
نعیمه نظام دوست صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از کاهش وزن محسوسش بعد از یکسال از عمل اسلیو معده به روز کرد.

نعیمه نظام دوست یکسال بعد از عمل اسلیو معده

نعیمه نظام دوست بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان یکی از چهره هایی است که سالها درگیر افزایش وزن بود و از این مساله رنج میبرد. این هنرمند کشورمان سال گذشته به توصیه بهاره رهنما عملی روی معده اش انجام داد و بعد از گذشت یکسال از انجام این عمل خوشحالی خود را از این اتفاق به اشتراک گذاشت.

نعیمه نظام دوست با انتشار عکسی از کاهش وزن قابل مشاهده اش درباره یکساله شدن کاهش وزنش نوشت و از این اتفاق ابراز خوشحالی کرد.

عکسی از لاغری محسوس نعیمه نظام دوست

نعیمه نظام دوست با انتشار عکسی در اینستاگرامش درباره کاهش وزنش نوشت و از این اتفاق ابراز خوشحالی کرد.

نعیمه نظام دوست

عکسی از نعیمه نظام دوست بعد از لاغری

نعیمه نظام دوست با انتشار عکس بالا در اینستاگرامش نوشت:

امروز سی ام آبان ماه درست یکسال از عمل اسلیو معده من میگذره و جشن تولد یکسالگی منه و به قول دوستان شریف و پاک و قوی و با اراده ، ان ای ، یکساله که پاکم و زندگی دوباره گرفتم . ممنونم از آقای دکتر فرهمند عزیز و مهربون ناجی تولد دوباره من که زندگی رو بهم برگردونند و خدارو شکر الان میتونم راه برم ، نفس بکشم و زندگی کنم . ممنونم از بهاره جان رهنما که من و برای این عمل تشویق کرد و آقای دکتر مهربونم رو به من معرفی کرد و ممنونم از همه شما عزیزان که با انرژی تو این راه سخت همراهم بودین و کلی بهم انرژی دادین و بهم محبت کردین و با عشق به من قدرت دادین که این راه سخت و رو طی کنم.

واقعا سخت بود چون ذهن من هنوز چاق بود و معده من کوچک و بعضی اوقات از غصه غذا نخوردن بهم میریختم ولی الان که میبینم میتونم مثل بقیه شما عزیزان زندگی کنم حالم بهتره ممنونم از خانواده عزیزم که خیلی بهم کمک کردند و با گریه هام گریه کردند و با خنده هام شاد شدند . هنوز این راه سخت مونده و باید با رژیم درست و تغییر عادت غذایی توسط دکتر تغذیه ام مواظب باشم که دیگه چاقی به سراغم نیاد . ممنونم از دوستانی که اون روزهای سخت به دیدنم اومدند و همراهم بودند و ببخشید همه عکسها جا نشد و نتونستم عکس همه دوستانم رو به اشتراک بگذارم .

نعیمه نظام دوست

بستری نعیمه نظام دوست در بیمارستان برای عمل معده

نعیمه نظام دوست در یک گفتگو درباره علت اضافه وزنش گفت :من یه زمانی به دلیل بیماری که داشتم مجبور شدم از آمپول کورتون استفاده کنم و همین موضوع در چاقی و اضافه وزن من مؤثر بود و وزن من به 120 کیلو هم رسید. سه سال پیش عمل بالون معده را امتحان کردم که واقعا تجربه بدی بود و باعش شد 20 کیلوی دیگر هم به وزنم اضافه شد.

نعیمه نظام دوست

نعیمه نظام دوست در کنار پرستو صالحی

نعیمه نظام دوست به طور حرفه ای با ساعت خوش و در سال 73 وارد عرصه بازیگری شد و در فیلم هایی چون باغ سرهنگ ، ریحانه ، پلیس جوان ، چاردیواری ، ساختمان پزشکان ، خانه اجاره ای ، زیر هشت ، روز حسرت و مجموعه گل و بلبل کاری از شبکه دو سیما برای گروه کودک بازی کرده است.

نعیمه نظام دوست

عکس جدید نعیمه نظام دوست

نعیمه نظام دوست

نعیمه نظام دوست بعد از لاغری و کاهش وزن

تغییر محسوس نعیمه نظام دوست یکسال بعد از عمل +تصاویر

4.278
این مطلب مفید بود ؟6513
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی