نقاشی کشیدن پاندا
پاندای 18 ساله ای به نام (یانگ یانگ) می تواند نقاشی بکشد و نقاشی های او بسیار پرطرفدار است، بطوری که نقاشی های او به صورت آنلاین به فروش می رسد.

پاندایی که نقاشی های 560 دلاری می کشد!!

یکی از کارهایی که تمام ما انسانها در طی دوران کودکی خود انجام داده ایم،کشیدن نقاشی های ساده و ابتدایی بود که اغلب سعی بر کشیدن خانه و خانواده داشتیم و تنها هدفمان بعد از سپری کردن یک روز سخت در مدرسه آن بود تا فورا به خانه بازگردیم و شروع به کشیدن نقاشی کنیم و با آن خودمان را سرگرم کنیم.
اما با این وجود تعداد کمی از ما این حرفه جالب و بسیار جذاب را ادامه دادند و با ورود به دبیرستان،گرایش ها تغییر پیدا می کنند و به طبع هر انسانی بنابر سلایق و علایقی که در طول چند سال نسبت به درس های خود پیدا می کند یک رشته را انتخاب می کند و در آن به ادامه تحصیل می پردازد.

نقاشی کشیدن جالب پاندا

با این وجود،رشته نقاشی یکی از رشته هایی است که تمام کار شما دقت و تمرکز بر روی یک صحنه می باشد تا آنرا بتوانید بطور واضح بر روی کاغذ پیاده نمایید و بنابر نقاشی ای که شما بر روی کاغذ می کشید،می توانید هزینه ای را دریفات کنید.اما اخیرا یک نقاش ماهر و باورنکردنی به جامعه نقاشان پیوست که نقاشی هایش دارای طرفداران بسیار زیادی می باشد.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.
اخیرا یک نقاش ماهر و بلند مرتبه که محل زندگی او در باغ وحش است،توانست در رشته نقاشی محبوبیتی خاص و بی نظیری پیدا کند.نام این نقاش ماهر و حرفه ای "یانگ یانگ" می باشد که یک پاندای ماده است و اینک در باغ وحش وین در حال نگهداری و مراقبت می باشد.
 نقاشی پاندا

نقاشی های جالب پاندا (یانگ یانگ)

پاندا 18 ساله ای که نقاشی می کشد

یانگ یانگ تنها 18 سال سن دارد و تاکنون 5 پاندا را به دنیا آورده است.اما نقاشی های یانگ یانگ نیز همانند خودش بسیار خاص و پرطرفدار هستند و وی تنها با یک قلم مو از پشت قفس شروع به کشیدن نقاشی می کند که نقاشی های او به صورت آنلاین به قیمت 560 دلار فروخته می شوند و به گفته مسئولان باغ وحش آنها قصد دارند تا پول بدست آمده از نقاشی های یانگ یانگ را به کتابی عکسدار در مورد پانداهای باغ وحش خودشان اختصاص دهند.
نقاشی های پاندا

نقاشی های پاندا 18 ساله

یانگ یانگ با وجود اینکه تنها یک پاندا است دارای سبک نقاشی متفاوت و منحصر بفردی است که همین نوع سبک او باعث محبوبیتش میان مردمان بسیار زیادی در سرتاسر دنیا شده است.

پاندایی که نقاشی های 560 دلاری می کشد!!

3.99
این مطلب مفید بود ؟72
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /ح.ب
وبگردی