نمناک اخبارجامعه ماجرای دزدیدن دختر جوان از مقابل بیمارستان + عکس
دختر جوان ، آدمربایی
دختر جوان با مراجعه به کلانتری تهرانسر از دزدیده شدن توسط سه جوان از مقابل بیمارستان و آزار و اذیت آنها شکایت کرد.
تاریخ انتشار : 6 خرداد 1397

دزدیدن دختر جوان از مقابل بیمارستان و اذیت و آزار وی

جام جم : نیمه شب 5 خرداد امسال دختر جوانی به نام مهسا به کلانتری تهرانسر رفت و از یک مرد و دو پسر نوجوان که وی را ربوده و آزار داده بودند، شکایت کرد.

دختر جوان گفت:مادرم چند روز است که در بیمارستان بستری است. من شب به بیمارستانرفتم و بالای سر مادرم ماندم. پایان شب در راه برگشت به خانه سه مرد افغان مرا ربودند و به زور به خانه ای در همان اطراف بردند. یکی از آنها که حدودا 25 ساله بود، مرا آزار داد. همان وقت می خواستم با گوشی تلفن همراهم با پلیس 110 تماس بگیرم، اما مرد جوان گوشی را از دستم گرفت و آن را به زمین
پرتاب کرد.

وی ادامه داد:او به زور مرا به زیرزمین خانه متروک برد. می گفت می خواهد مرا بکشد تا راز این ماجرا برای همیشه پنهان بماند، اما دوستانش که با دیدن گریه های من دلشان به رحم آمده بود، وساطت کردند و مرد جوان مرا رها کرد.

به دنبال شکایت دختر جوان، پلیس به خانه متروک رفت و ساعتی بعد مرد جوان به نام عزیز و دو همدست 17 ساله اش را بازداشت کرد.

آنها دیروز و در حالی که فقط چند ساعت از وقوع جرم سیاه گذشته بود در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی اصغرعبداللهی و با حضور یک قاضی مستشار پای میز محاکمه ایستادند.

در این جلسه دختر جوان به تشریح ماجرا پرداخت و گفت:مرد جوان مرا آزار داد، اما دو پسر نوجوان فقط شاهد ماجرا بودند. مرد جوان حتی می خواست مرا به قتل برساند که توانستم از دست او بگریزم. بعد از فرار به کلانتری رفتم و علیه آنها شکایت کردم که ماموران خیلی زود سه متهم را دستگیر کردند. از قضات دادگاه درخواست دارم آنها را به اشد مجازات محکوم کنند.

سپس عزیز در جایگاه ایستاد و ادعای عجیبی مطرح کرد. وی گفت:متاهلم و همسرم در افغانستان زندگی می کند. من برای کار به ایران آمده بودم و با دو پسر نوجوان در خانه اجاره ای زندگی می کردیم . نیمه شب مشغول درست کردن سحری بودم که زنگ در خانه به صدا درآمد. وقتی مقابل در خانه رفتم با دختر نوجوان روبه رو شدم. او گفت مادرش در بیمارستان بستری است و پولی برای پرداخت هزینه ها ندارد. من که دلم برای او سوخته بود، او را به داخل خانه دعوت کردم و 50 هزار تومان به او پول دادم، اما دختر جوان پول بیشتری می خواست. من که عصبانی شده بودم از او خواستم تا خانه را ترک کند، اما او عصبانی شد و خودش گوشی تلفن همراهش را به زمین کوبید و آن را شکست و خانه ما را ترک کرد. حالا هم نمی دانم چرا چنین شکایتی را علیه ما مطرح کرده است.

دادگاه

سپس دومین متهم که او نیز 17سال دارد در جایگاه ایستاد و حرف های متهم ردیف اول را تائید کرد. وی گفت:دختر جوان با پای خودش به خانه مان آمده بود، اما من و دوستانم او را آزار ندادیم. نمی دانم دختر جوان چرا این شکایت را علیه ما مطرح کرده است. ما قصد کمک به ا و را داشتیم اما حالا به عنوان متهم محاکمه می شویم. دختر جوان خودش گوشی تلفن همراهش را شکست.

سومین متهم اما گفت:من خواب بودم و چیزی از ماجرا ندیدم. وقتی ماموران به مقابل خانه مان آمده و ما را دستگیر کردند، تازه متوجه ماجرا شدم.

در پایان جلسه، هیات قضایی وارد شور شد و دختر جوان را به پزشکی قانونی معرفی کرد. بعد از اظهار نظر پزشکی قانونی، قضات دادگاه درباره این پرونده حکم صادر می کنند.

در صورت تایید ادعای دختر جوان از سوی کارشناسان پزشکی قانونی، متهمان با مجازات سختی روبه رو خواهند شد.

انتهای پیام/م

ماجرای دزدیدن دختر جوان از مقابل بیمارستان + عکس

این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف