امیر جدیدی
به بهانه اکران فیلم تنگه ابوقریب با بازی امیر جدیدی مروری بر نقش ها و گریم های متفاوت امیر جدیدی از اولین نقشش در سینما تا به امروز داشته ایم که قطعا برایتان جالب خواهد بود.

معرفی نقش های امیر جدیدی در سینما

امیر جدیدی بازیگری که سال 89 با فیلم هومن سیدی وارد دنیای سینما شد خیلی زود توانست هنر بازیگری اش را به همه اثبات کند و در جشنواره های مختلف نامزد دریافت جایزه شود.

سال گذشته در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر اتفاق خوبی برای امیر جدیدی افتاد و توانست سیمرغ بلورین این دوره از جشنواره را برای فیلم های تنگه ابوقریب و عرق سرد از آن خود کند.

به بهانه اکران فیلم تنگه ابوقریب مروری بر نقش های امیر جدیدی از اولین فیلمش تا به امروز داشته ایم که قطعا برایتان جالب خواهد بود.

نقش های ماندگار امیر جدیدی در سینما

امیر جدیدی در آفریقا

امیر جدیدی اولین بار سال 89 با بازی در فیلم آفریقا ساخته هومن سیدی به سینما راه یافت اما این فیلم به جای اکران در سینما در نمایش خانگی توزیع شد و روایتگر داستان پرفراز و نشیب سه خرده فروش مواد مخدر بود.

امیر جدیدی

جواد عزتی ، شهاب حسینی و امیر جدیدی در فیلم آفریقا

امیر جدیدی در اولین ساخته بلند هومن سیدی در نقش کسری جلوی دوربین رفت و با شهاب حسینی ، آزاده صمدی ، جواد عزتی و مینا ساداتی همبازی بود.


امیر جدیدی در سیزده

هومن سیدی در دومین ساخته بلند سینمایی اش در سال 92 باز هم به سراغ امیر جدیدی رفت و امیر جدیدی با کسب دیپلم افتخار بهترین بازیگر از جشنواره فجر پاسخ اعتماد هومن سیدی را داد.

امیر جدیدی

بازی متفاوت امیر جدیدی در فیلم سیزده

امیر جدیدی در فیلم سیزده در نقش آرش جلوی دوربین رفت و با امیر جعفری ، ویشکا آسایش ، نوید محمدزاده ، مهران احمدی و آزاده صمدی همبازی بود.


امیر جدیدی در پایان خدمت

امیر جدیدی در سال 92 بازیگر فیلم پایان خدمت به کارگردانی حمید زرگرنژاد شد و توانست دیپلم افتخار سی و سومین جشنواره فیلم فجر را برای بازی در این فیلم از آن خود کند.

امیر جدیدی

امیر جدیدی در پایان خدمت با نقشی متفاوت

امیر جدیدی در فیلم پایان خدمت ایفاگر نقش پوریا بود و با بازیگرانی چون هدی زین العابدین ، سعید راد ، فرهاد بشارتی و علی اوسیوند همبازی بود.


امیر جدیدی در من

سهیل بیرقی سال 94 فیلم من را جلوی دوربین برد و از امیر جدیدی برای بازی در فیلمش دعوت کرد و امیر جدیدی برای بازی در این فیلم نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد از جشنواره فیلم فجر شد.

امیر جدیدی

لیلا حاتمی و امیر جدیدی در فیلم سینمایی من

امیر جدیدی با نقش آریا در فیلم سینمایی من با بازیگرانی چون لیلا حاتمی ، مانی حقیقی ، بهنوش بختیاری ، علی منصور و علیرضا استادی همبازی بود.


امیر جدیدی در قاتل اهلی

امیر جدیدی بعد از تجربه های خوبی که در بازیگری کسب کرد برای بازی در فیلم قاتل اهلی به کارگردانی مسعود کیمیایی انتخاب شد و و با این فیلم در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر حضور یافت.

امیر جدیدی

بازی متفاوت امیر جدیدی در فیلم قاتل اهلی

امیر جدیدی در فیلم قاتل اهلی ایفاگر نقش سیاوش مطلق است و با بازیگرانی چون پرویز پرستویی ، پولاد کیمیایی ، پگاه آهنگرانی و پرویز پورحسینی همبازی بود.


امیر جدیدی در عرق سرد

سهیل بیرقی بعد از تجربه موفقی که با امیر جدیدی در فیلم من داشت برای بازی در فیلم عرق سرد باز هم از او دعوت به همکاری کرد و امیر جدیدی با یک سیمرغ در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر پاسخ اعتماد آقای کارگردان را داد.

امیر جدیدی

گریم متفاوت امیر جدیدی در فیلم عرق سرد

امیر جدیدی در فیلم عرق سرد نقش یاسر را ایفا کرد و با بازیگرانی چون باران کوثری ، لیلی رشیدی ، سحر دولتشاهی و هدی زین العابدین همبازی بود.


امیر جدیدی در تنگه ابوقریب

آماده به اکران ترین فیلم امیر جدیدی در سینما تنگه ابوقریب به کارگردانی بهرام توکلی است که در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر سیمرغ بلورین بهترین بازیگر را برای امیر جدیدی به ارمغان آورد.

امیر جدیدی

امیر جدیدی با نقشی متفاوت در تنگه ابوقریب

امیر جدیدی در فیلم تنگه ابوقریب ایفاگر نقش حسن بود و او در این فیلم با بازیگرانی چون مهدی پاکدل ، جواد عزتی ، حمیدرضا آذرنگ و علی سلیمانی همبازی بود. تنگه ابوقریب 17 مرداد در سینماهای کشور اکران میشود.

گریم های متفاوت و نقش های امیر جدیدی از آفریقا تا تنگه ابوقریب

4.826
این مطلب مفید بود ؟251
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی