نوزاد سطل زباله
مادر نوزاد سطل زباله را محلی برای رها کردن دختر تازه متولد شده اش انتخاب کرده بود ، ساعتها بعد یکی از عابران متوجه صدای گریه ی نوزاد شد و او را نجات داد.

نوزاد تازه متولد شده 12 ساعت در سطل زباله زنده ماند!

درحالیکه هزاران زوج عاشق و در آرزوی داشتن فرزند هستند و برای انکه روزی نوزاد خود را در آغوش بگیرند هزینه و تلاش زیادی را متحمل می شوند هستند کسانی که در کمال بی رحمی نوزاد تازه متولد شده خود را رها یم کنند تا مرگ او فرا برسد ، مثل نوزادی که توسط مادرش داخل سطل زباله انداخته شده بود اما خوشبختانه زنده نجات یافت.

Villagers Discover a Newborn Baby Twelve Hours after Her Mother Threw Her in a Trash Bin

نوزاد سطل زباله

عکس نوزادی که توسط مادرش به سطل زباله انداخته شده بود

کشف نوزاد تازه متولد شده 12 ساعت بعد از آنکه مادرش آن را داخل سطل زباله رها کرد

صدای گریه ی نوزاد از داخل سطل زباله صدای ضعیفی بود که باید گفت کاملا شانسی توسط یکی ازافرادی که از نزدیکی سطل زباله عبور می کرد شنیده شد . ماجرای نوزاد رها شده داخل سطل زباله در یکی از روستاهای تایلند با تصاویر منتشر شده به سرعت در فضای مجازی منتشر شد تا شاید مادر او خود را به نوزادش برساند اما از قرار معلوم مادر نوزاد دختر خود فرزندش را داخل سطل زباله انداخته بود تا او بمیرد اما در کمال حیرت 12 ساعت بعد از این ماجرا نوزاد توسط یکی از روستائیان پیدا شد و نجات یافت.

نوزاد سطل زباله

بر اساس گزارشات نوزاد پتو پیچ شده داخل یک کوله پشتی سیاه رنگ داخل سطل گذاشته شده بود که به دلیل وضعیت نامناسب بعد از پیدا شدن به سرعت به بیمارستان منتقل و بستری شد تا اکسیژن و مراقبت های درمانی برایش فراهم شود.

یکی از پرستاران بیمارستان می گوید:چند روز از پیدا شدن این نوزاد دختر می گذرد و حالا او در وضعیت خوبی به سر می برد ، تا به امروز زوج های جوان بسیاری برای پذیرفتن سرپرستی او به ما مراجعه کرده اند.

نوزاد سطل زباله

عکس نوزادی که بعد از 12 ساعت در سطل زباله ماندن نجات یافت

زنده ماندن نوزادی که 12 ساعت داخل سطل زباله بود!+تصاویر

512
این مطلب مفید بود ؟120
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
وبگردی