نوید محمدزاده

تمجید سام درخشانی از نوید محمدزاده + اینستاپست

تاریخ انتشار : 31 اردیبهشت 1398کد مطلب : 74486زمان مطالعه : 2 دقیقه
سام درخشانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان به تماشای فیلم متری شیش و نیم نشست و به تمجید از بازی شگفت انگیز نوید محمدزاده در این فیلم پرداخت.

تعریف سام درخشانی از بازی نوید محمدزاده در متری شیش و نیم

نوید محمدزاده از آن دست بازیگران جوانی است که در طی چندین سال حضور در دنیای هنر به یکی از پرافتخارترین های این عرصه تبدیل شد. این بازیگر جوان این روزها با فیلم متری شیش و نیم در سینماهای کشور روی پرده میرود و بازی او حسابی مورد توجه طرفدارانش قرار گرفته است.

سام درخشانی بازیگر کشورمان به تماشای فیلم متری شیش و نیم نشست و بازی نوید محمدزاده در این فیلم نظر او را حسابی جلب کرد.

تعریف و تمجید سام درخشانی از بازی نوید محمدزاده در متری شیش و نیم

سام درخشانی با انتشار عکسی در کنار نوید محمدزاده در اکران متری شیش و نیم درباره این فیلم و نقش نوید محمدزاده لب به تمجید گشود.

اکران متری شیش و نیم

سام درخشانی در اکران مردمی فیلم متری شیش و نیم

سام درخشانی با انتشار این پست در اینستاگرامش نوشت :همین الان از اکران مردمی فیلم متری شیش و نیم اومدم... فیلم عالی بود،درجه یک و بی نقص، واقعا لذت بردم...

سعید عزیزم بهت تبریک میگم بخاطر استعداد عجیبی که در نگارش و ساخت فیلم داری..دمت گرم..خیلی ها فکر میکردن ابد و یه روز یه اتفاق بوده ولی اتفاق تویی و اینو با این فیلم ثابت کردی...

و اما نوید عزیزم..:باید اعتراف کنم که وقتی بازیهات رو میبینم از بازیگری میترسم و احساس روزهای اول کار رو در من زنده میکنی...نوید جانم،برادرم طوری که تو در این فیلم ظاهر شدی باعث شد منِ تماشاچی قهرمان قصه رو گم کنم و با تو که قرار بود ادم بَده قصه باشی همزاد پندار بشم و پا به پای شخصیتت در فیلم اشک بریزم...مرسی بابت بازیهای خوبی که میکنی و ایشالا که همیشه در مسیر رشد باشی رفیق،، داداشم...

پ ن:به همراه امیرحسین ترابی عزیزم، یه استعداد و یه فیلمساز خوش ذوق دیگه...

نوید محمدزاده

سعید روستایی و نوید محمدزاده در اکران فیلم متری شیش و نیم

متری شیش و نیم به کارگردانی سعید روستایی یکی از پرفروش ترین فیلم های درحال اکران سینماهای کشور است که بازیگرانی چون نوید محمدزاده ، پیمان معادی ، فرهاد اصلانی ، پریناز ایزدیار، هومن کیایی و ... در آن به ایفای نقش پرداختند.

پیمان معادی

بازی پیمان معادی در فیلم متری شیش و نیم

یکی از جدیدترین خبرها درباره فیلم متری شیش و نیم پخش آن در اروپا است که یکی از معروف ترین کمپانی های فرانسوی حق پخش آن را برعهده گرفت.

پیمان معادی

پیمان معادی و نوید محمدزاده در فیلم متری شیش و نیم

اکران فیلم متری شیش و نیم از نوروز امسال در سینماهای کشور آغاز شد و با فروش حدود 25 میلیارد تومان عنوان پرفروش ترین فیلم غیرکمدی را از آن خود کرده است.

تمجید سام درخشانی از بازی نوید محمدزاده در متری شیش و نیم

4.613
این مطلب مفید بود ؟121
وبگردی