نيما كرمی و همسرش زينب زارع

زن و شوهر مجری تلویزیون در انتظار تولد فرزند دوم خود + تصاویر

تاریخ انتشار : 28 خرداد 1397کد مطلب : 69085زمان مطالعه : 2 دقیقه
گلاره عباسی بازیگر کشورمان در شب حضور در برنامه دعوت با اجرای نیما کرمی و همسرش زینب زارع راز مهمی از زندگی این زوج مجری را فاش کرد.

دومین فرزند نیما کرمی و همسرش زینب زارع در راه است

برنامه دعوت با اجرای نیما کرمی و همسرش زینب زارع در شب عید فطر میزان گلاره عباسی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان بود . گلاره عباسی که به تازگی در سریال شهرزاد با نقش اکرم توانسته بود نگاه های زیادی از اهل هنر را به خود جلب کند در شب سالگرد ازواجش مهمان این برنامه شد و راز مهمی از زندگی زوج مجری را فاش کرد.

انتظار تولد فرزند جدید نیما کرمی و همسرش زینب زارع

گلاره عباسی که در شب سالگرد ازدواجش مهمان نیما کرمی و همسرش زینب زارع در برنامه دعوت در باغ کتاب شده بود در این برنامه راز بچه دار شدن این زوج مجری را فاش کرد.

گلاره عباسی

گلاره عباسی در برنامه دعوت

در بخشی از صحبت های خانم بازیگر با زوج مجری ، گلاره عباسی درباره همراه بودن همسر در زندگی به مساله بارداری مجدد زینب زارع همسر نیما کرمی اشاره کرد و نیما کرمی هم این موضوع را تایید کرد و گلاره عباسی به این زوج همیشه همراه تلویزیون تبریک گفت.

نیما کرمی و همسرش زینب زارع

نیما کرمی و همسرش زینب زارع مجریان برنامه دعوت

نیما کرمی و همسرش زینب زارع دختری به نام نیل دارند و این زوج مجری اغلب برنامه های مناسبتی تلویزیون را با هم اجرا میکنند.

نیما کرمی

نیما کرمی و دخترش نیل

نیما کرمی در دامان مرد بزرگی به نام شهریار کرمی تربیت یافت و خیلی زود در سن 16 سالگی وارد تلویزیون شد و توانست جایگاهی در دنیای هنر داشته باشد .

نیما کرمی و همسرش زینب زارع

نیما کرمی و همسرش زینب زارع در برنامه دعوت

این مجری جوان که در 16 سالگی کارش را با بازی در سریال روزه داران کوچک آغاز کرد چندسالی است که اجرای برنامه صبحی دیگر از شبکه آموزش را برعهده دارد و متولد خرداد 1356 در تهران است.

نیما کرمی و همسرش زینب زارع

بارداری زینب زارع همسر نیما کرمی

زینب زارع دیگر مجری تلویزیون است که بیش از یک دهه است که با نیما کرمی ازدواج کرده است و این زوج هنرمند در شب یلدای سال 1392 صاحب دختری به نام نیل شدند.

نیل دختر نیما کرمی

عکسی از نیل دختر نیما کرمی 

نیما کرمی و همسرش زینب زارع

نیما کرمی و همسرش زینب زارع زوج مجری

نیما کرمی و همسرش

نیما کرمی و همسرش زینب زارع در کنار دخترشان نیل

رازی که خانم بازیگر از نیما کرمی و همسرش زینب زارع فاش کرد!

4.133
این مطلب مفید بود ؟276
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی