نمناک فرهنگ و هنرچهره ها نیوشا ضیغمی با دریا و ماهی پرنده به روسیه می رود
فیلم سینمایی دریا و ماهی پرنده ، نیوشا ضیغمی
نیوشا ضیغمی بازیگر فیلم سینمایی دریا و ماهی پرنده به همراه برخی از عوامل این فیلم برای حضور در جشنواره فیلم مسکو عازم روسیه میشوند.

فیلم سینمایی دریا و ماهی پرنده به کارگردانی مهران غفارزاده و بازی نیوشا ضیغمی قرار است در جشنواره فیلم روسیه به نمایش گذاشته شود.

سازندگان فیلم سینمایی دریا و ماهی پرنده به کارگردانی مهرداد غفارزاده و تهیه کنندگی امیر پورکیان دوشنبه هفته آینده برای شرکت در جشنواره فیلم مسکو عازم کشور روسیه خواهند شد. در زمان نمایش فیلم، غفارزاده کارگردان، پورکیان تهیه کننده، نیوشا ضیغمی و علی اکبر صحرایی بازیگران اصلی و شاهین یارمحمدی تدوینگر به عنوان نمایندگان فیلم حضور خواهند داشت.

نیوشا ضیغمی

این فیلم چندی پیش از طرف دبیرخانه جشنواره فیلم مسکو برای حضور در بخش اصلی این جشنواره پذیرفته شد. نیوشا ضیغمی یکی از بازیگران اصلی فیلم درباره حضور دریا و ماهی پرنده در جشنواره مسکو گفت:فیلم سوژه بسیار متفاوتی دارد و قطعاً در زمان اکران عمومی حرف های بسیاری برای گفتن خواهد داشت. با توجه به مضمون خاص فیلم که به کودکان کار نیز اشاره داشت بازیگران نوجوان بسیاری در آن به ایفای نقش پرداختند که علی اکبر صحرایی یکی از همین بازیگران نوجوان بود. او بازی بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشت به طوری که ما نیز از بازی وی متحیر بودیم.
نیوشا ضیغمی
گفتنی است قرارداد اکران دریا و ماهی پرنده در گروه هنر و تجربه به ثبت رسیده و قرار است پس از حضور در جشنواره های مختلف، فیلم در این گروه به نمایش عمومی درآید.
همایون ارشادی ، نیوشا ضیغمی ، امیرحسین رستمی ، نادر فلاح، ارشیا طالبی ، علی اکبر صحرایی ، مازیار نوروزی ، محسن تمیزی همراه با مهرداد غفارزاده بازیگران اصلی این فیلم هستند.
دریا و ماهی پرنده به طور مشترک توسط مهرداد غفارزاده و اکبر روح به نگارش درآمده و مضمونی اجتماعی دارد. در واقع فیلم به موضوع نوجوانان بزهکار می پردازد و داستان زندگی نوجوانی کر و لال را روایت می کند که در کانون اصلاح و تربیت درگیر ماجراهای مختلفی می شود. فیلم محصول موسسه هنری خانه فیلم پروان است.

نیوشا ضیغمی ، نیوشا ضیغمی روسیه می رود

برگرفته از تسنیم - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 18 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف