نیوشا ضیغمی
کلینیک زیبایی نیوشا ضیغمی و گالری نقره پولاد خان با حضور بازیگران مشهور سینما و تلویزیون افتتاح شد. در این مراسم بازیگران مشهوری همچون محمدرضا شریفی نیا ، بهنوش بختیاری ، کمند امیرسلیمانی ، نیوشا ضیغمی و همسرش و... حضور داشتند.

تصاویری از حضور هنرمندان در مراسم افتتاحیه کلینیک زیبایی نیوشا ضیغمی و گالری نقره پولادخان را در ادامه مشاهده نمایید.

مراسم افتتاحیه کیلینیک نیوشا ضیغمی

در این مراسم که در خیابان پاسداران تهران برگزار شد، چهره های هنری و رسانه ای حضور داشتند که از میان آن ها می توان به محمدرضا شریفی نیا، سید علی ضیاء، آنا نعمتی، بهنوش بختیاری، رضا رویگری، دانیال عبادی، کمند امیرسلیمانی و... اشاره کرد.

عکس های مراسم افتتاح کیلینیک نیوشا ضیغمی با حضور چهره های مشهور

نیوشا ضیغمی در مورد علت افتتاح این کلینیک زیبایی می گوید:«من پیش از این، یک کلینیک زیبایی و سلامت پوست تاسیس کرده بودم که متاسفانه به دلیل بی درایتی و عدم مسولیت پذیری پزشکی که در این کلینیک با ما همکاری داشت، ترجیح دادم این مرکز را تعطیل کنم. از این پزشک هم در مراجع قانونی طرح شکایت کردم و هنوز هم پیگیر شکایتم هستم. در هر صورت به دلایل اتفاقاتی که افتاد آن مرکز تعطیل شد و بعد از وقفه ای که در این میان ایجاد شد، تصمیم گرفتم کلینیک جدیدی را راه اندازی کنم.»

نیوشا ضیغمی در مراسم افتتاح کلینیکش

وی ادامه می دهد:«فکر می کنم سلامت پوست، مو و بدن در کنار زیبایی مساله مهمی است که باید به آن توجه داشت. ما در این کلینیک بیشتر به مسائل مربوط به سلامت پوست، مو و بدن می پردازیم و همه کارها زیر نظر پزشک متخصص انجام می شود.»

حضور چهره های معروف در مراسم افتتاحیه

بازیگر اخراجی ها در پایان می گوید:«متاسفانه برخی موارد بوده که از اسم من برای تبلیغات موسسات و کلینیک های مختلف استفاده شده که هیچ کدام از آن ها مورد تایید من نبوده و کلینیک ما در هیچ یک از شهرهای کشور شعبه ای ندارد.

چهره های مشهور در مراسم افتتاح کلینیک نیوشا ضیغمی

بازیگران مشهور در مراسم افتتاح کیلینیک نیوشا ضیغمی

بهنوش بختیاری و محمدرضا شریفی نیا

چهره های معروف در ماسم افتتاحیه ی کیلینیک نیوشا ضیغمی

بهنوش بختیاری در کنار همسر نیوشا ضیغمی

بهنوش بختیاری در کنار دانیال عبادی و محمدرضا شریفی نیا

نیوشا ضیغمی با لباس پردار + تصاویر

3.4540
این مطلب مفید بود ؟372168
برگرفته از caffecinema.com
برچسب :
وبگردی