نیوشا ضیغمی
نیوشا ضیغمی از بازیگران خوش اندام و خوش استایلی است که در این مطلب راز تناسب اندام او را بررسی میکنیم.

راز تناسب اندام نیوشا ضیغمی 

بسیاری از بازیگران سینما برای آنکه تناسب اندام داشته باشند رژیم های خاصی را برای سلامتی انجام می دهند.شاید برایتان جالب باشد که بدانید بازیگران محبوب و سوپراستار سینما نیوشا ضیغمی چه سبک زندگی برای سلامت و تناسب اندام خود انتخاب کرده و دنبال می کنند.

اولین معضل چهره های هنری این است که هنگام فیلمبرداری نمی توانند برنامه ورزشی و تغذیه مناسبی را دنبال کنند و درنتیجه ممکن است دچار اضافه وزن و چاقی شوند یا تناسب اندام شان به هم بخورد.

نیوشا ضیغمی

تناسب اندام نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی و سبک زندگی سالم
نیوشا ضیغمی چهره دیگری است که به تناسب اندام و انتخاب رژیم غذایی سالم اهمیت می دهد. او از غذاهای فست فود استفاده نمی کند، میوه و سبزیجات فراوانی در برنامه غذایی اش وجود دارد، چای را بدون قند می نوشد و در مجموع به رژیم غذایی اش توجه زیادی دارد. با این وجود مدت زمانی که در گروه فیلمبرداری است باید تابع وضعیت تغذیه ای گروه باشد و نمی تواند رژیم غذایی معمولش را دنبال کند.

از این رو بعد از پایان دوره فیلمبرداری رژیم غذایی مناسب و ورزش منظمی را درپیش می گیرد. در حال حاضر مرتب ورزش می کند و هر روز عصر ها برای ورزش به یک باشگاه بدنسازی در شمال غرب تهران می ورد. برنامه ورزشی او بیشتر شامل تمرینات هوازی مانند ورزش با تردمیل، دوچرخه ثابت و اسکی فضایی یا الپتیکال است که سبب چربی سوزی می شود.
برنامه رژیم غذایی نیوشا ضیغمی شامل مواد پروتئینی مانند گوشت و مرغ، میوه و سبزیجات است و نان، برنج، چربی و سرخ کردنی ها را مصرف نمی کند، ضمن اینکه من و نیوشا ضیغمی در زمینه دیگری هم با یکدیگر همکاری داریم و در هفته چند روز در بخش لاغری و تناسب اندام کلینیک زیبایی او مشغول به کار هستم.

تناسب اندام به سبک نیوشا ضیغمی

395
این مطلب مفید بود ؟5738
برگرفته از سینما نگار -/ح
وبگردی