نیوشا ضیغمی
نیوشا ضیغمی بازیگر جوان سریال در چشم باد شب گذشته مهمان برنامه دورهمی شد و برای اولین بار خبر مادر شدنش را در این برنامه اعلام کرد.

رازی که نیوشا ضیغمی در دورهمی فاش کرد

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شب گذشته 1 دی ماه 1396 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. مهران مدیری در این برنامه میزبان نیوشا ضیغمی بازیگر جوان سریال در چشم باد بود.

مهران مدیری بعد از ورود نیوشا ضیغمی به استودیوی دورهمی و سلام و احوال پرسی با مردم به سرعت سراغ سوال هایش رفت و از این بازیگر جوان درباره بادیگارد داشتن پرسید و گفت :توی عکس ها یه خانومی بادیگارد شما بود و حتی شنیده بودم که میگویند بادیگارد نیوشا ضیغمی با بادیگارد مهران مدیری ازدواج کرده است . این حقیقت دارد؟ نیوشا ضیغمی با خنده گفت :این ماجرا از زمان مطرح شد که من برای اکران یک فیلم رفته بودم و آنجا خانمی از انتظامات همراه من بود و گفته شد که این خانم بادیگارد من است.

نیوشا ضیغمی درباره شروع فعالیتش در دنیای سینما و تلویزیون گفت:من 14 سال پیش با سریال در چشم باد وارد دنیای هنر شدم و بعد از آن خیلی اتفاقی بیشتر به سمت سینما کشیده شدم و از سال 83 تاکنون 38 فیلم سینمایی دارم. من زمانی که وارد سینما شدم خیلی تنها بود و خدا و شانس با من همراه بود و توانستم به جایگاهی که دارم برسم اما هرگز دوست نداشتم که جای کسی را بگیرم و همیشه از موفقیت خودم خوشحال میشدم.

ماجرای ازدواج و جدایی نیوشا ضیغمی به دورهمی هم کشیده شد

مهران مدیری در بخشی از این گفتگو درباره حواشی اخیر نیوشا ضیغمی پرسید که گفت:من همیشه سعی کرده ام که از حواشی دوری کنم اما همیشه حاشیه وجود دارد. مثلا چند وقت پیش حواشی درباره جدایی من از همسرم شکل گرفت.

نیوشا ضیغمی درباره ماجرای آشنایی با همسرش گفت:من 8 سال پیش سر یک پروژه سینمایی با همسرم آشنا شدم و نزدیک به 9 ماه بعد ازدواج کردیم.

نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی در برنامه دورهمی

مجری دورهمی درباره شایعه پولدار بودن همسر نیوشا ضیغمی از او سوال کرد که گفت:ما زندگی غیر معمولی نداریم اما زندگی ما در رفاه کامل است . من شایعات زیادی درباره همسرم میشنوم اما خیلی از آنها واقعیت ندارد. هرکس معیارهایی در زندگی دارد که براساس آنها انتخاب میکند و زندگی میکند اما همیشه به این معتقدم که پول خوشبختی نمی آورد.

بازیگر سریال در چشم باد درباره حضور هنرمندان در کرمانشاه صحبت کرد و معضل بچه های کار در جامعه گفت و درباره ستاره بودن در سینما صحبت کرد.

خبر مادر شدن نیوشا ضیغمی در دورهمی فاش شد

مهران مدیری درباره مادر شدن نیوشا ضیغمی پرسید که خنده و مکث این هنرمند جوان باعث شد تا مهران مدیری به مادرشدنش پی ببرد و نیوشا ضیغمی تایید کرد که قرار است مادر شود و مهران مدیری برای هر سه آنها آرزوی سلامتی و خوشحالی کرد.

در ادامه این گفتگو نیوشا ضیغمی از کارگردان های خوب کشورمان نام برد و از محمدحسین لطیفی و مسعود جعفری جوزانی به عنوان کارگردان های خوب کشورمان صحبت کرد.

بازیگر در چشم باد در بخشی از این گفتگو به همیشه رژیم بودنش اشاره کرد و از استعداد چاقی اش گفت و خاطره ای مهران مدیری و درسی که از این هنرمند کشورمان گرفته بود صحبت کرد و به حضورش در لوکیشن شبهای برره اشاره کرد.

در بخش پایانی برنامه نیوشا ضیغمی یک جای قلم نقره که متعلق به پدرش بود را به موزه دورهمی هدیه داد.

ماجرای مادر شدن نیوشا ضیغمی در دورهمی فاش شد!

3.935
این مطلب مفید بود ؟278
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی