نیکول کیدمن
نیکول کیدمن جزو شیک پوش ترین زنان هالیوود است که در ادامه مدل ست لباس شب های او را مشاهده میکنید.

ست لباس شب های نیکول کیدمن

نیکول کیدمن نام یک هنرمند هالیوودی و زیبا هست که سعی دارد برترین لباس ها را با هم ست کند و از این رو در جهان هم مشهور شده هست .

نیکول کیدمن Nicole Kidman یکی از زنان زیبا و خوش پوش هالیوودی است که طرفداران بسیاری دارد. در این مقاله ست کردن لباس شب به سبک این بازیگر زیبای هالیوودی را گردآوری کرده ایم.

نیکول کیدمن

ست لباس شب نیکول کیدمن

نیکول کیدمن

مدل لباس شب نیکول کیدمن

 نیکول ماری کیدمن Nicole Mary Kidman، متولد 20 ژوئن 1967 بازیگر و خواننده آمریکایی-استرالیایی است.

 وی در سال 1989 با بازی در فیلم سکوت قبرستانی به شهرت رسید. کیدمن کارنامهٔ هنری خود را در دههٔ 90 در کنار همسر سابقش تام کروز ارتقاء بخشید. وی در سال 1995 به خاطر نقش آفرینی در فیلم به خاطرش مردن مورد تحسین بسیار واقع شد و توانست جوایزی از جمله گلدن گلوب و جایزه امپایر و انجمن منتقدان فیلم لندن را بدست آورد. پس از آن با بازی در فیلم هایی همچون چشمان کاملاً بسته و دیگران و مولن روژ! توجه بسیاری را به خود جلب کرد و مورد ستایش همگان قرار گرفت.

نیکول کیدمن

مدل لباس مجلسی نیکول کیدمن

 وی در سال 2002 به خاطر بازی خیره کننده و درخشانش در فیلم ساعت ها مورد ستایش قرار گرفت و توانست جایزهٔ اسکار بهترین بازیگر زن، گلدن گلوب و بفتا را بدست آورد. کیدمن در این فیلم نقش ویرجینیا وولف رمان نویس انگلیسی را ایفا کرد که دچار بیماری روانی بود.

نیکول کیدمن

ست های مجلسی نیکول کیدمن

 بعد از آن با بازی در فیلم هایی همچون کوهستان سرد و تولد به موفقیت هایش ادامه داد و تحسین های زیادی را دریافت کرد. در سال 2010 به واسطهٔ بازی خوبش در فیلم لانه خرگوش توانست نامزدی اسکار دیگری را بدست آورد.

نیکول کیدمن

لباس مجلسی نیکول کیدمن 2018

مدل لباس شب به سبک نیکول کیدمن + تصاویر

3.625
این مطلب مفید بود ؟187
وبگردی