هدیه به عروس

به عروس و داماد چی هدیه بدهیم ؟

کد مطلب : 55971زمان مطالعه : 2 دقیقه
در این مطلب بهترین هدیه هایی که میتوانید برای عروس و داماد بخرید را به شما معرفی میکنیم تا راحت تر تصمیم بگیرید.

بهترین هدیه برای عروس و داماد

هدایای مناسب برای عروس و داماد ها ، برای عروس دامادهای عزیز می توانید هدایای زیادی بخرید که ما در اینجا بعضی آنها را به شما معرفی می کنیم:

پول نقد اولین انتخابی است که به فکر می رسد، اما تمام سکه، نیم سکه، ربع سکه یا حتی سکه یک گرمی از بهترین گزینه ها برای این کار است. عروس و داماد در این روزهای نخستین بیشتر از هر چیزی به پول نیاز دارند تا اسباب و اثاثیه.

هدیه به عروس

هدیه به عروس و داماد

حتما از مادر عروس یا داماد بپرسید عروس در جهیزیه چه چیزی ندارد. چیزهایی که معمولا توی جهیزیه کمتر هست را بخرید. از وسایل دکوری می توانید انواع کریستال ها، انواع گلدان بلند یا کوتاه؛ بی پایه یا با پایه؛ شیشه ای یا مات، انواع مختلف و زیبای شکلات خوری و میوه خوری، آجیل خوری، شیرینی خوری را بخرید.

البته اگر سلیقه خودتان خوب باشد و حوصله خوبی هم داشته باشید، عروس خانم هم از هدیه شما خوشحال خواهد شد!
پیشنهاد بعدی، تابلو فرش یا تابلوی نقاشی و تابلوهای فلزکاری شده است. تابلوهای منظره چند تکه هم می توانید انتخاب کنید که قیمتشان از تابلو فرش و نقاشی کمتر است.

می توانید از آباژور و روشنایی های تزیینی یا حتی آب نماهای تزیینی استفاده کنید. البته این پیشنهاد به خانه عروس و داماد هم بستگی دارد، اگر 40-50 متری باشد مطمئن باشید چیزی که خریده اید فقط جاگیر و دست و پا گیر خواهد شد و شاید بعد از اولین اثاث کشی آب نمای گران قیمتی که شما خریده اید، بیرون بماند.

عتیقه و دکوری های سنتی از جمله گرامافون، گوشی های تلفن قدیمی، صندوقچه های دکوری، گلدان های قدیمی و میوه خوری های پایه فلزی می توانند هدیه های چشم نوازی باشند.
می توانید از قالیچه های پادری و تزیینی تا قالیچه های سه متری، بسته به سلیقه و نیاز عروس و داماد بخرید که بتوانند توی آشپزخانه یا داخل اتاق خواب یا حتی جلوی در ورودی استفاده کنند.

به عروس و داماد چی هدیه بدهیم ؟

4.320
این مطلب مفید بود ؟173
برگرفته از کدبانو -/ح
وبگردی