کلش اف کلنز

هشدار پلیس فتا درباره کلش اف کلنز

تاریخ انتشار : 31 شهریور 1394کد مطلب : 20861تعداد نظرات : 2 نظر
کلش اف کلنز ، بازی که این روزها کمتر کسی در آن شرکت نمی کند برای برخی سودجویان بهانه ی کلاهبرداری شده است که پلیس فتا در این باره به کاربران هشدار داد.

هشدار پلیس به علاقه مندان به بازی کلش اف کلنز

پلیس فتا اعلا کرد:تمام تارنماهایی که اقدام به فروش الماس بازی (کلش آو کلنز) به صورت رایگان می کنند جعلی است و شهروندان فریب این تارنماها را نخورند.

سیدموسی حسینی از این بازی با نام «کلش آوکلنز» یاد کرد و گفت:دربازه زمانی مختلف برخی از شهروندان با مراجعه به قوه قضائیه نسبت به انتشار تصاویر شخصی و خانوادگی شان در فضای مجازی شکایت کرده اند.

وی افزود:در بررسی های اولیه مشخص شد شگرد به کار رفته متهم در به دست آوردن تصاویر و هک سیستم امنیتی تلفن همراه هوشمند شاکیان به یک روش صورت گرفته است و تمام شاکیان علاقه شدیدی به بازی کلش آو کلنز این بازی آنلاین اینترنتی داشته و برای بالا بردن سطح و رتبه بازی خود به تارنماها و یا سایت های تبلیغاتی خرید الماس به صورت رایگان مراجعه کرده اند.

 این مقام انتظامی با اشاره به شناسایی و دستگیری متهم افزود:تمام تارنماهایی که اقدام به فروش الماس بازی (کلش آو کلنز) به صورت رایگان می کنند جعلی است و شهروندان فریب این تارنماها را نخورند.

 سرهنگ حسینی تأکید کرد:این بازی که به صورت جنگ قبیله ای و دهکده ای برروی سیستم های تلفن همراه هوشمند نصب می شود به رغم تمام معایب و مضراتی که برای جوانان و نوجوانان دارد در بین بعضی از جوانان محبوبیت پیدا کرده است و این امر باعث شده افراد سودجو از این موقعیت به وجود آمده سوءاستفاده کنند و با ترفندهای مجرمانه خود با وارد شدن به سیستم امنیتی تلفن همراه هوشمند قربانیان خود از طریق این بازی دست به عمل مجرمانه غیراخلاقی بزنند.

 وی افزود:بی اهمیتی جان سربازان، ترویج خشونت و خراب کردن همه چیز برای به دست آوردن غنائم، خراب کردن سرزمین های کوچک و... پیامدهای منفی و مضراتی است که این بازی برروی ذهن و ضمیر ناخودآگاه کاربران خود به جا می گذارد.

هشدار پلیس فتا درباره کلش اف کلنز

4.3451
این مطلب مفید بود ؟38863
برگرفته از پایگاه خبری پلیس /ن
2 نظر به ثبت رسیده است
مهدی قاسمی1396-02-27
سلام کلیپ قسمتی از طراحی بربر را ببینید، به حرکات دست طراح بربر توجه کنید:
۱.در نمای اول کار با کیبورد حرکات دستش را به سمتی از کیبورد که اسم تری (terry) تایپ میشود حرکت میدهد،
۲. در نمای بعدی که حروف کیبرد قابل مشاهده است با انگشتش به ج (j ) اشاره میکند و بعد انگشتش را مرموزانه به نزدیکی های اُ (o) میبرد،
یعنی میخواهد به مسلمانان ثابت کند که از روی تصویر تری جونز (به انگلیسی: Terry Jones ) بربر را طراحی کرده است.
153
معصومه1396-07-08
ینی چی کامل توضیح بده اون حرف ینی چی
213
وبگردی