بهنوش بختیاری
بهنوش بختیاری با انتشار پستی به عکس منتسب به همسرش واکنش نشان داد.

واکنش بهنوش بختیاری به عکسی که همسرش معرفی شد

بهنوش بختیاری یکی از سلبریتی های سرشناس دنیای بازیگری در سینما و تلویزیون است که دانستن جزئیاتی از زندگی شخصی اش برای مخاطبان از جذابیت ویژه ای برخوردار است.

منتشر نشدن عکسی از محمدرضا آرین همسر بهنوش بختیاری کنجکاوی علاقه مندانش را بیشتر کرده است تا به جستجو درباره زندگی شخصی خانم بازیگر بپردازند.

این عکس همسر بهنوش بختیاری است؟!

بهنوش بختیاری با انتشار پستی به عکس منتسب به همسرش واکنش نشان داد.

بهنوش بختیاری

عکس منتسب به همسر بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت: ایشون همسر من نیستن....همکار من در کمپانی هستن که خودشون صاحب خانواده و همسرن.

هیچ عکسی از همسر بنده در اینترنت موجود نیست...

بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان

اگرچه بهنوش بختیاری بارها و بارها روی این موضوع تاکید کرد که هیچ عکسی از همسرش در دنیای مجازی و رسانه ها موجود نیست اما باز هم انتشار عکس خانم بازیگر در کنار همکارانش حواشی جدیدی ایجاد میکند.

بهنوش بختیاری دو سال پیش در دهمین سالگرد ازدواجشان باز هم روی این موضوع تاکید کرد و نوشت:برای چندمین بار میگم که همسر بنده علاقه ای به انتشار عکسشون در فضای مجازی ندارن.....وگرنه برای من افتخاریه که صفحه ام با عکس ایشون مزین شود....

بهنوش بختیاری

عکسی از بهنوش بختیاری بازیگر کشورمان

بهنوش بختیاری تیرماه سال 1386 با محمدرضا آرین نویسنده سینما و تلویزیون ازدواج کرد و زندگی عاشقانه ای در کنار همسرش دارد.

بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری در برنامه هزارداستان

بهنوش بختیاری بازیگری را از سال 75 در تلویزیون و 76 در سینما آغاز کرد و در فیلم و سریال های زیادی جلوی دوربین رفت که از جمله آنها میتوان به خانه به دوش، جایزه بزرگ، شبهای برره، زندگی به شرط خنده، چارخونه، عید امسال ، خداحافط بچه، خوب بد زشت و فیلم هایی چون زندانی ها ، لازانیا ، دم سرخ ها ، ما خیلی باحالیم، آستیگمات ، همه چی عادیه ، ماجان و ... اشاره کرد.

این عکس همسر بهنوش بختیاری نیست!+واکنش خانم بازیگر

2.636
این مطلب مفید بود ؟1917
منبع : صفحه بهنوش بختیاری / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی