همسر جدید بنیامین بهادری

همسر جدید بنیامین بهادری راز خوش پوشی او! + تصاویر

تاریخ انتشار : 15 آذر 1394کد مطلب : 23932زمان مطالعه : 2 دقیقه
همسر جدید بنیامین بهادری فشن استایلیست این خواننده خوش تیپ و محبوب کشورمان است.

همسر جدید بنیامین بهادری

بنیامین بهادری که در یک نظر سنجی به عنوان خوش تیپ ترین خواننده پاپ کشورمان انتخاب شده از راز ازدواجش و تاثیر همسرش در خوش تیپی اش پرده برداشت. 
بنیامین در پاسخ به اینکه طراح استایل او کیست و چه کسی لباس های این خواننده مشهور را انتخاب میکند، گفت:«همسرم به من مشورت می دهد و لباس هایم را انتخاب می کند. در کنسرتی که به تازگی در آمریکا داشتم هم همسرم به من مشورت داد.»

عکسهای بنیامین بهادری

تیپ بنیامین بهادری

او درباره تیپ متفاوت خود گفت:«دوست دارم از ترکیب های مختلف استفاده کنم و به نظرم این خلاقیت ها در تیپ زدن بامزه است. الان خانمم به من مشورت می دهد. خیلی هم سخت نمی گیرم چون کار سنگینی نیست و بیشتر جنبه سرگرمی دارد. اما با همین نگاه سرگرمی هم می‎دانم از کسی مشورت بگیرم که اشتباه در کارش نیست.»
بنیامین در آخرین کنسرت خود در لس انجلس کت و شلوار مشکی با کفش کتانی سفید ست کرده بود که بعد از آن چهره های مشهور زیادی از او تقلید کردند. او درباره این استایل جدید و خاص خود که بین ستاره های جوان مد کرده و اینکه دوست دارد با این تیپ نگاه ها را به سمت خود جذب کند، گفت:«همه ما از بچگی دوست داشتیم خوش تیپ باشیم و از پدر و مادر تا فامیل های نزدیک بگویند چه بچه خوشتیپی داریم. همه ما پیرو فرم و عرف جامعه مان لباس می پوشیم و حالا کمی هم به سلیقه شخصی مان در این فرم دست می بریم. لباس تا حدودی تیپ و مدل شخصیتی افراد را نشان می دهد و شاید به همین دلیل لباس پوشیدن مهم می شود اما به نظر من آنقدر نباید مهم بشود که از حالت سرگرمی خارج شود.»

عکسهای بنیامین بهادری

عکس های بنیامین بهادری

همسر دوم بنیامین بهادری کیست ؟

به نوشته پلاس، بنیامین ادامه داد:« در زمینه لباس، نو بودن و برند بودن خیلی مهم نیست. مهم این است که تمیز، آراسته و مرتب باشیم. من آدم هایی را می شناسم که دویا در نهایت سه دست لباس دارند اما با همان دو، سه دست لباس همیشه خوش تیپ، تر و تمیز و شیک هستند. فکر می کنم خیلی ها با من هم عقیده باشند که الزاما برند و تنوع آدم ها را خوش تیپ نمی کند. شنیده اید که می گویند فلانی پولدار است ولی بلد نیست چطور لباس بپوشد. یعنی واقعا خوش تیپی ربطی به طبقه اجتماعی و اقتصادی آدم ها ندارد. من دوستی دارم که جنوب شهر زندگی می کند و لباس های محدودی هم دارد اما با همان چند دست لباس برطبق فصل بازی های قشنگی می کند و خیلی خوش تیپ و همیشه آراسته است؛ جنوبی ترین نقطه تهران هم زندگی می کند.»
این خواننده پاپ همچنین اعتراف کرد:«برای لباس خیلی خرج نمی کنم و در این مورد متعادل هستم.»

عکسهای بنیامین بهادری

عکس جدید بنیامین بهادری

 

عکسهای بنیامین بهادری

 

عکسهای بنیامین بهادری

همسر جدید بنیامین بهادری راز خوش پوشی او! + تصاویر

3.2236
این مطلب مفید بود ؟15086
برگرفته از پرشین وی - / ک
وبگردی