همسر قوچان نژاد

عاشقانه خواهر خانم بازیگر برای همسرش رضا قوچان نژاد

تاریخ انتشار : 5 تیر 1397کد مطلب : 69344تعداد نظرات : 1 نظر
سروین بیات خواهر ساره بیات بازیگر کشورمان با انتشار پستی در اینستاگرام از زحماتش همسرش رضا قوچان نژاد تقدیر کرد و از بازی نکردن او در جام جهانی گله کرد.

عصبانیت همسر قوچان نژاد از تصمیم کیروش

سروین بیات خواهر ساره بیات بازیگر کشورمان همسر رضا قوچان نژاد بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان است که سال 1395 در ایران با هم ازدواج کردند و تیرماه سال 96 مراسم ازدواجشان را در آمستردام جشن گرفتند .

خواهر بازیگر مشهور کشورمان با انتشار عکسی از همسرش در اینستاگرام به همسرش رضا قوچان نژاد خسته نباشید جانانه ای گفت و از او تقدیر کرد.

عاشقانه سروین بیات برای همسرش رضا قوچان نژاد

رضا قوچان نژاد

رضا قوچان نژاد بازیکن تیم ملی فوتبال

سروین بیات با انتشار عکسی در صفحه اش نوشت:تاریخ، گل های با تکنیک، حساس و قشنگ تو رو از یاد نخواهد برد. مردم، غیرت و عشق تو رو نسبت به کشورمون رو از خاطرشون هرگز پاک نخواهند کرد.

ما دوری میکشیم، دلتنگی میکنیم.. ماه ها بچه هامون از نوازش گرم پدر بی دریغ میمانند که بلکه در ثانیه ای فرصت، صاحب موفقیت بشوید.. فدای سرت قهرمان .. فرقی نداره توی بازی باشی یا نباشی .. حضورت دلگرمی میلیون ها ایرانیه، چون تو لحظه های حساس همه اسم تو رو صدا میزنند.. مدت هاست که تو رو صدا میزنند!

خسته نباشی عشق من...

رضا قوچان نژاد

رضا قوچان نژاد و همسرش سروین بیات

سروین بیات خواهر ساره بیات بازیگر کشورمان و رضا قوچان نژاد بهمن ماه سال 96 صاحب پسری به نام دوران شدند.

رضا قوچان نژاد

همسر رضا قوچان نژاد خواهر ساره بیات بازیگر کشورمان

سروین بیات متولد تهران، طراح است. او در دبیرستان رشته گرافیک و هنر خواند سپس بعد از اتمام تحصیلات مدرسه ای به آمریکا مهاجرت کرد و با شورو شوق دنبال هنر و طراحی رفت سپس در دانشگاه واشنگتن دی سی در رشته طراحی داخلی پذیرفته و فارغ التصحیل شد. او خواهر بازیگر معروف ساره بیات است.

رضا قوچان نژاد

رضا قوچان نژاد و پسرش دوران

رضا قوچان نژاد بازیکن ایرانی هلندی کشورمان بزرگ شده هلند است و فوتبال پایه را در این کشور فراگرفته است و خیلی زود به یکی از ستاره های سرشناس کشورمان تبدیل شد و توانست جایگاه خوبی در تیم ملی پیدا کند.قوچان نژاد در مدت کم حضورش در تیم ایران تبدیل به یک ستاره شد و توانست با گلزنی در 3 مسابقه پایانی مرحله انتخابی جام جهانی فوتبال 2014 به یک قهرمان ملی تبدیل شود.

رضا قوچان نژاد

دوران پسر رضا قوچان نژاد

گلایه همسر قوچان نژاد از تصمیم سرمربی تیم ملی در جام جهانی

3.837
این مطلب مفید بود ؟289
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
1 نظر به ثبت رسیده است
سارا ملکه زیباییها1397-04-07
رضا جان تورو خدا نرو تیم ملی به تو نیاز داره احساسی تصمیم گیری نکن اگه کیروش تورو بازی نداده حتما واسه بازی های مهمتر انرژی تورو ذخیره کرده رضاااااااااااا نرووووووووووووووو توروخدا حتی اگه شده بخاطر مردمی که دوستت دارن نرو.
56
وبگردی