حمید رضا ماهی صفت
حمید ماهی صفت هنرمند طنز محبوب کشورمان که برخی ها او را با نام مستر بین ایران می شناسند متولد 1338 در شیراز است که در کنار همسر و بازیگران دیگر از ثروت میلیاردی اش می گوید.
حمید رضا ماهی صفت  متولد بیستم بهمن ماه 1338 در شهر شیراز است.دیپلم ریاضی دارد.  دو فرزند پسر و دختر است که اولی گرافیس%:.7720و دومی کارشناس نرم افزار است. خودش هم مجری جنگ های شادی  است که همیشه تقلید صدا و روایت لطیفه های گوناگون در برنامه هایش بودهاست . برنامه هایی که اغلب حول محور تقیلد لهجه های گوناگون اقوام کشورمان به جز مشهدی ها و قمی ها بوده است.
 
ماهی صفت
حمید ماهی صفت و همسرش ، مرتضی علی آبادی و صبا راد ، امیر حسین رستمی - شهرام قائدی
 
ماهی صفت در مورد شایعاتی مبنی بر میلیاردر بودنش گفت:این  یک  شایعه است که درباره من می گویند و به نظرم به خاطر نوع محاسباتی است که برخی از دوستان می کنند. به عنوان نمونه وقتی واسطه ها در یک روزی که من برنامه دارم و وقتی هم برای اجرای برنامه دیگر ندارم می آیند  مبالغی را به عنوان دستمزد خواستار می شوند که رقم های هنگفتی است حالا همین رقم را در 365 روز سال اگر ضرب کنید خواهید دید که ماهی صفت در این شرایط تبدیل به یک مرد میلیادر می شود در حالیکه رقم دستمزد من رقم ثابتی است و من همیشه از این رقم برای عقد قرارداد استفاده می کنم.
ماهی صفت در ادامه گفت  :واقعیت این است که من 17 سال یک اپل کورسا داشتم که چند وقت پیش آن را با 7 میلیون تومان فروختم و یکی ازدوستانم به اصرار برای من یک بنز خرید که الان بابت بنزه 100 میلیون بدهکارم. بنابراین از همین جا هرگونه شایعه ای مبنی بر میلیاردر بودنم را به شدت تکذیب می کنم.
 

همه چیز در مورد حمید ماهی صفت و میلیاردر بودنش

3.5182
این مطلب مفید بود ؟12755
برگرفته از ایستناگرام / ن
وبگردی