هواپیمای چهره های مشهور
بازیگران، ورزشکاران و خوانندگان مطرح جهان از جمله رونالدو، جاستین بیبر، بن افلک، راسل کرو، آنجلینا جولی، دمی مور، الویس پیریسلی، تام کروز، جان تراولتا و دیگر چهره های مشهور از هواپیمای اختصاصی استفاده می کنند.

ثروت های نجومی چهره های مشهور و معروف هنری و ورزشی در دنیا موجب فراهم شدن امکانات زیادی شده است که شاید در نظر افراد عادی گاه به دور از ذهن به نظر برسد. این افراد به خاطر درآمد بالای خود که بدست کسب می کنند از وسایل رفاهی و لوکس برای آسایش بیشتر خود و خانواده استفاده می کنند.

در میان همین افراد مشهور،برخی چهره های مطرح هنری و ورزشی جهان برای جابجایی خود اکثرا از مسیر هوایی استفاده می کنند، البته این ستارگان از هواپیماهای شخصی خود برای این جابجایی هوایی استفاده می کنند.
یکی از وسایل و امکانات مورد علاقه بسیاری از چهره های سرشناس هنر و ورزش، هواپیمای شخصی است. بازیگران سینمای هالیوود، فعالان عرصه موسیقی، تنیسورها و فوتبالیست ها از جمله کسانی هستند که با هواپیمای شخصی خود مسافرت می کنند.
 
لئورناردو دی کاپریو
هواپیماهای شخصی
 
لئوناردو دی کاپریو به همراه پدر و مادرش در حال پیاده شدن از جت شخصی اش برای حضور در جشنواره فیلم ساندنس
 
دی کاپریو از جمله هنرمندانی است که از سفرای جهانی حفظ محیط زیست است و برای حفاظت و نگهداری اقیانوس ها کمک های بسزایی را انجام می دهد. وی که برنده نشان شهروند جهانی است، از جمله بازیگران مطرح و تأثیرگذار سینمای جهان است.
 
 
جان تراولتا
 
هواپیماهای شخصی
 
تراولتا خلبان بویینگ شخصی خود/ برنده توپ طلا با جت جابجا می شود
 
جان تراولتا یکی از بازیگران هوشمند و توانای سینمای جهان و یکی از چهره های هنری است که توانایی هدایت هواپیما را به عنوان یک خلبان دارد.تراولتا در بوئینگ 707 شخصی خود که از خطوط هواپیمایی استرالیا خریداری کرده است
 
 هریسون فورد
هواپیماهای شخصی
 
 هریسون فورد که ستاره فیلم های «ایندیانا جونز» است، از جمله هنرمندان چهره سینمای جهان است که توانایی خلبانی را دارد.فورد ساعت های زیادی را به پرواز با جت شخصی خود اختصاص می دهد
 
هواپیماهای شخصی
 
آنجلینا جولی یکی از چهره های شناخته شده بازیگری جهان است که در کارهای خیرخواهانه و انسان دوستانه فعالیت می کند. آنجلینا جولی به همراه خانواده اش برای گذراندن تعطیلات تابستانی در فرانسه از هواپیمای شخصی خود پیاده می شود
 
 
 
فلوید مایویتر
هواپیماهای شخصی
 
فلوید مایویتر از قهرمانان بوکس حرفه ای و یکی از چهره های شناخته شده ورزشی جهان است.مایویتر با 16 همراه قدرتمندش در هواپیمای شخصی خود حضور دارد
 
جی زی
جی زی از خوانندگان رپ آمریکا و همسر بیانسه خواننده موسیقی پاپ است. وی در سال 2012 و به مناسبت روز پدر از همسر خود یک جت شخصی به ارزش 40 میلیون دلار را هدیه گرفت که دارای سالن پذیرایی، آشپزخانه و اتاق های خواب است.
 
هواپیماهای شخصی
 
جی زی در هواپیمایی که برای روز پدر هدیه گرفته است
جاستین بیبر
هواپیماهای شخصی
 
جاستین بیبر از خوانندگان جوان موسیقی پاپ است که همواره حواشی بسیاری پیرامون خود دارد.بیبر به همراه بادکنک های خود در حال سوار شدن به جت شخصی اش در فرودگاه نیوزلند است
 
تام کروز
تام کروز که در فیلم سینمایی «تاپ گان» به ایفای نقش پرداخته، یکی از مجهزترین و به روزترین جت های شخصی جهان را در اختیار دارد.
 
هواپیماهای شخصی
 
سمت چپ کروز در حال صحبت با پرسنل پایگاه هوایی ناوال آمریکا در سال 2001- سمت راست دختر کروز در حال پیاده شدن از جت شخصی پدرش
 
الویس پیریسلی
 
الویس پیریسلی خواننده راک اند رول در سال 1975 جت شخصی خود را خرید و 300 هزار دلار بابت تغییر فضای داخلی و تجهیز آن به اتاق های خواب و سالن کنفرانس هزینه کرد. بعد از مرگ الویس این هواپیما به دخترش لیزا ماری رسید.
 
هواپیماهای شخصی
 الویس پریسلی در حال سوار شدن به جت شخصی خود 2 ماه قبل از مرگش
 
دمی مور
 
دمی مور بازیگر شناخته شده سینمای جهان است که از جت شخصی برای مسافرت های خود استفاده می کند.
 
هواپیماهای شخصی  
مور در حالی پیاده شدن از جت شخصی اش برای حضور در جشنواره فیلم ساندنس
راسل کرو
 
 
راسل کروه بازیگر مطرح جهان و ایفاگر نقش های به یاد ماندنی در فیلم هایی چون «گلادیاتور» و «مرد سیندرلایی» هم از هواپیمای شخصی برای مسافرت های خانوادگی استفاده می کند.
 
 هواپیماهای شخصی
کرو در حال پیاده شدن از جت شخصی اش در ایتالیا
بن افلک
 
 بن افلک بازیگر و کارگردان فیلم های «شهر» و «آرگو» و بازیگر فیلم دیوید فینچر مسافرت هوایی را ترجیح می دهد.
 
هواپیماهای شخصی
 
افلک به همراه خانواده خود از جت شخصی اش پیاده می شود
 
 
کریستیانو رونالدو برنده توپ طلای بهترین بازیکن جهان و فوق ستاره تیم رئال مادرید اسپانیا علاقه مند به سفر با هواپیمای شخصی خود است.
 
هواپیماهای شخصی
 
رونالدو به همراه پسرش از هواپیمای شخصی خود پیاده می شود
 
سرنا ویلیامز قهرمان تنیس زنان جهان، لیدی گاگا خواننده پاپ، رولینگ استون گروه موسیقی راک و التون جان خواننده موسیقی پاپ نیز از دیگر چهره های شناخته شده هنر و ورزش جهان هستند که از هواپیمای شخصی برای مسافرت های خود استفاده می کنند.
 

هواپیمای شخصی چهره های مشهور جهان + تصاویر

4.334
این مطلب مفید بود ؟295
برگرفته از مهر-/ف
وبگردی