هوتن شکیبا

سنگ تمام کامبیز دیرباز برای هوتن شکیبا

تاریخ انتشار : 2 اردیبهشت 1398کد مطلب : 57732زمان مطالعه : 2 دقیقه
کامبیز دیرباز بازیگر سریال شرایط خاص با انتشار پستی به تقدیر از هوتن شکیبا برای بازی در سریال فوق لیسانسه ها پرداخت.

تقدیر بازیگر شرایط خاص از هوتن شکیبا

کامبیز دیرباز بازیگری که این شبها با سریال شرایط خاص مهمان خانه های مردم در تلویزیون است با انتشار پستی به تقدیر از هوتن شکیبا بازیگر لیسانسه ها پرداخت.

هوتن شکیبا بازیگری که در جشنواره فیلم فجر امسال توانست سیمرغ بلورین بهترین بازیگر را برای بازی در فیلم شبی که ماه کامل شد کسب کند با سریال فوق لیسانسه ها به تلویزیون می آید. بازی هوتن شکیبا در فصل تازه فوق لیسانسه ها مورد تقدیر کامبیز دیرباز واقع شد.

استقبال کامبیز دیرباز از بازی هوتن شکیبا در فوق لیسانسه ها

کامبیز دیرباز بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با انتشار پستی از حضور دوباره هوتن شکیبا در تلویزیون ابراز خوشحالی کرد.

هوتن شکیبا

خوشحالی کامبیز دیرباز از بازی هوتن شکیبا در فوق لیسانسه ها

کامبیز دیرباز با انتشار این عکس از هوتن شکیبا نوشت :هوتن جان شکیبا، آفرین به این تصمیم هوشمندانه و شجاعانه ات... اینکه بلافاصله بعد از شکار سیمرغ در بادش نخوابیدی و حاضر شدی به احترام دوستدارانت در سریال محبوبشون بازی کنی نشون میده راه فتح دلها رو بلدی برادرهنرمندم.

من از طرف میلیونها بیننده که قدرت سینما رفتن رو ندارند یا اساسا سینمایی در اطراف شهر و روستاشون نیست که بخواهند بروند از تو سپاسگزارم. دستانت برازندهء بالاترین جایزه های بازیگری دنیاست پسر خوش قلب سینمای ایران....

هوتن شکیبا، امیرحسین رستمی و امیر کاظمی

هوتن شکیبا، امیرحسین رستمی و امیر کاظمی بازیگران فوق لیسانسه ها

فوق لیسانسه ها ، به عنوان سومین فصل از سریال لیسانسه ها روز پنجشنبه 29 فروردین ماه کلید خورد و بازیگران این سریال جلوی دوربین رفتند. هوتن شکیبا، امیر کاظمی، امیرحسین رستمی، عرفان برزین، بهنام تشکر، بیژن بنفشه خواه، مهران رجبی، متین ستوده، رویا میرعلمی، کاظم سیاحی، عزت الله مهرآوران، آتنه فقیه نصیری بازیگران فصل قبلی این سریال بودند.

اغلب مخاطبان تلویزیون هوتن شکیبا را با نقش حبیب در سریال لیسانسه ها می شناسند. نقشی که به دل بسیاری از مخاطبان تلویزیون نشست و توانست هنر بازیگری این بازیگر جوان را در معرض نمایش قرار دهد.

هوتن شکیبا

گریم هوتن شکیبا در فوق لیسانسه ها

هوتن شکیبا یکی از چهره های شناخته شده در دنیای نمایش است که با صداپیشگی عروسک دیبی در مجموعه کلاه قرمزی به تلویزیون آمد و با بازی در لیسانسه ها به محبوبیت بیشتری رسید.

هوتن شکیبا

بازی متفاوت هوتن شکیبا در شبی که ماه کامل شد

هوتن شکیبا در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر توانست سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد را برای بازی در فیلم شبی که ماه کامل شد به کارگردانی نرگس آبیار به خانه ببرد .

تقدیر کامبیز دیرباز از هوتن شکیبا برای بازی در فوق لیسانسه ها

4.718
این مطلب مفید بود ؟171
منبع : صفحه کامبیز دیرباز / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی