هیات الرضا

هیات الرضا هلالی محرم 96 برنامه عزاداری ندارد!

تاریخ انتشار : 28 شهریور 1396کد مطلب : 56737زمان مطالعه : 2 دقیقه
عبدالرضا هلالی در کانال خود اطلاعیه ای با عنوان «اطلاعیه مهم هیات الرضا علیه السلام محفل بسیجیان و رهروان شهدا» منتشر کرده که توضیحاتی از مشکلات بوجود آمده اخیرا برای این هیات ارائه کرده است.

هیات الرضا هلالی محرم عزاداری ندارد!

«عبدالرضا هلالی» در کانال خود اطلاعیه ای با عنوان «اطلاعیه مهم هیات الرضا علیه السلام محفل بسیجیان و رهروان شهدا» را بازنشر کرده که در آن آمده این هیات در ایام دهه اول محرم الحرام 1439 به دلیل استمرار و تشدید مشکلات، برنامه اقامه ی عزا برای عزاداران حسینی نداشته است.

هیات الرضا

در بخشی از این اطلاعیه آمده است:«با چشمانی اشکبار و قلوبی محزون ضمن خضوع و خشوع به درگاه باریتعالی و امید به تمدید نوکری ها و خط شکنی ها، اعلام می داریم که این هیات، در سال جاری و در ایام دهه اول محرم الحرام 1439 هجری قمری به دلیل استمرار و تشدید مشکلات، که رفع آن خارج از اراده خادمین هیات در این بازه زمانی می باشد، برنامه اقامة عزا برای عزاداران حسینی نداشته و انشاءالله پرچم پرافتخار نوکری بر دیوار نوکرخانة خادمین هیات افراشته خواهد گردید. همان طور که مستمعین عزیز و بزرگوار این هیات مطلع اند از ماه مبارک رمضان و لیالی قدر به بعد «هیات الرضا (علیه السلام) محفل بسیجیان و رهروان شهدا» با اعلام رسمی حاج عبدالرضا هلالی به دلیل مشکلات عدیدة مالی و بدهی، نبود فضای مناسب برای برگزاری جلسات و… متأسفانه تعطیل شد. امیدِ رفع این موانع تا محرم الحرام وجود داشت اما نه تنها این مشکلات رفع نگردید، بلکه موانع قبلی تشدید و مشکلات برگزاری جلسات در ماه محرم بر مشکلات قبلی اضافه شد که نخستین آن در اختیار قرار نگرفتن ورزشگاه شهدای هفتم تیر بود. به علاوه اینکه توان مالی و غیرمالی برای حل مشکلات پیش رو وجود نداشت. خادمین و برادران شما در «هیات الرضا (علیه السلام) محفل بسیجیان و رهروان شهدا» همچون شما و سایر عزیزان ناباورانه تلخ ترین ایام خود را در این ادوار نوکری سپری می کنند و خدا را به شهادت می گیرند که از هیچ تلاشی برای رفع موانع و برگزاری جلسات دریغ نکردند».

دلیل تعطیلی هیات الرضا هلالی محرم امسال

2.914
این مطلب مفید بود ؟86
برگرفته از انصاف نیوز - / ل
برچسب :
وبگردی