هیولای عجیب
لاشه ی هیولای عجیب و غریبی که چند روز پیش به ساحل آمد در عرض مدت کمی تئوری و نظرهای مختلفی را به خود اختصاص داد ، این موجود غول پیکر می تواند یک هیولای پشمالو نام بگیرد که بعد از زلزله شدید به ساحل آمد.

هیولای عجیب و غریب غول پیکر به ساحل آورد

لاشه یک هیولای عجیب و غریب غول پیکر که در ساحل دیده شود مردم منطقه را به وحشت انداخت.

بدن این موجود شش و نیم متری پوشیده از خز سفید ضخیم است کهبسیار آن را شبیه "یتی آدم برفی منفور" موجود وحشتناکی که هنوز کسی نمی داند آیا واقعیت دارد یا نه می دانند.

هیولای عجیب

عکس هیولای عجیب و غریب پشمالو در سواحل فیلیپین

این هیولا درست چند روز بعد از یک زلزله شدید در سواحل دیناگات کشور فیلیپین دیده شده است .

ساکنان این منطقه با گرفتن عکس سلفی در کنار این موجود بزرگ و عجیب و غریب سعی کردن کارشناسان را متوجه آن کنند و نظر آنها را در مورد هیولای پشمالو بدانند.

پس از انتشار این تصاویر در توییتر واکنش های متفاوتی از سوی کاربران فضای مجازی دیده شد برخی معتقد بودند که این هیولا همان موجود خیالی آدم برفی منفور است و برخی دیگر معتقد بودند که این موجودی ترکیب شده است وال و خرس قطبی است.

هیولای عجیب

عکس هیولای عجیب 6 متری

 در پاسخ این نظرات فردی  که تصاویر را منتشر کرده می نویسد هیولایی که من کنار آن عکس سلفی گرفتم یک موجود غول پیکر است با بدنی پوشیده از موهای سفید. ابتدا فکر می کردم کهموجودی شبیه "آپا" "appa" است اما نزدیک تر که رفتم متوجه شدم که تا پیش از این موجودی شبیه آن را ندیده ام.

موجود عجیب

موجود عجیب

تصاویر هیولای عجیب و موجود ناشناخته ای که بعد از زلزله به ساحل امد

 

با وجود تئوری ها و نظرات مختلف کارشناسانی که این تصاویر را دیده اند معتقدند این موجود غول پیکر به احتمال زیاد میتوانند بقایای فاسد شده یک وال باشد.

به گزارش اکسپرس بعد از آنکه در این منطقه زلزله شدید رخ داد برای بار دوم است که موجود عجیب و غریب در ساحل آن دیده می شود که تصویر موجود عجیب و غریب اول را در زیر مشاهده می کنید.

 هیولای عجیب

لاشه موجود عجیب و غریب دریایی

زلزله هیولای عجیب 6 متری را به ساحل آورد + تصاویر

4.823
این مطلب مفید بود ؟221
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
برچسب :
وبگردی