دو اکانت واتساپ

روش نصب دو برنامه واتساپ روی یک گوشی

کد مطلب : 9255تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر شما در گوشی هوشمند خود 2 سیم کارت دارید و می خواهید دو حساب واتساپ داشته باشید، در این گزارش از نمناک با نحوه نصب همزمان دو برنامه واتساپ آشنا خواهید شد.

نصب دو نرم افزار واتساپ روی یک گوشی

اکثر ما برای تفکیک زندگی کاری و شخصی خود بیشتر سعی می کنیم تا از دو سیم کارت استفاده کنیم که یکی از آنها متعلق به کارهای روزمره و دیگری هم متعلق به خانواده و زندگی شخصی ما است و این گونه در مواقعی که در کنار خانواه و عزیزانمان هستیم، سیم کارت کاری را غیر فعال می کنیم تا هیچ اختلالی بین زندگی کاری و شخصی رخ ندهد.

با این حال اکثر برنامه های شبکه های مجازی همانند تلگرام و اینستاگرام که دو برنامه محبوب در این زمینه هستند، می توانید دو یا چند حساب کاربری را در آنها بصورت همزمان مدیریت کنید که قطعا کاربرد خود را خواهد داشت چرا که شما نیاز به نصب دو برنامه نخواهید داشت و تنها در یک برنامه می توانید چند حساب کاربری را مدیریت کنید.

اما اگر شما واتساپ خود را به آخرین نسخه عرضه شده هم آپدیت کرده باشید، باز هم نمی توانید چند حساب کاربری واتساپ را مدیریت و اجرا کنید و علت آن هم این است که واتساپ قابلیت مدیریت چند حساب کاربری را ایجاد نکرده است. اما در عوض اقدامی برای نصب همزمان دو برنامه واتساپ انجام داده است که در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک آشنا خواهید شد.

برنامه واتساپ برخلاف سایر شبکه های مجازی محبوب جهانی که می توانید چند حساب کاربری را تنها در یک برنامه مدیریت کنید، این قابلیت را به برنامه خود اضافه نکرده است و به همین دلیل اگر شما از دو سیم کارت استفاده می کنید، نمی توانید تنها با یک برنامه واتساپ دو حساب خود را مدیریت کنید و تنها می توانید یک حساب کاربری را فعال کنید.

واتساپ دوم

اما اقدام جالبی که واتساپ در این زمینه انجام داده است، رونمایی از برنامه واتساپ بیزینس می باشد که این برنامه متعلق به بیزینس و زندگی کاری شما می باشد و می توانید کارهای مختلفی با آن انجام دهید. ابتدا لازم به ذکر است که این برنامه متعلق به واتساپ می باشد و شما برای فعال کردن دو حساب کاربری باید این دو برنامه که اولین آن برنامه اصلی واتساپ و دومین برنامه، برنامه واتساپ بیزینس می باشد.

واتساپ بیزینس

نحوه نصب دو واتساپ بیزینس همانند واتساپ اصلی است و هیچ فرقی ندارد. اما لازم به ذکر است که در واتساپ بیزینس شما می توانید تایم کاری خود را مشخص کنید تا مشتریان شما با مشاهده پروفایل شما، متوجه تایم کاری شوند تا در مواقع نامناسب مزاحم شما نشوند که این قابلیت یکی از قابلیت های خوب و جالب واتساپ بیزینس بود و مابقی قابلیت های آن همانند واتساپ می باشد. در ادامه لینک های دانلود واتساپ و واتساپ بیزینس از فروشگاه گوگل پلی و اپ استور آیفون قرار داده شده اند؛

 

 

آموزش نصب دو برنامه واتساپ بر روی یک گوشی

51
این مطلب مفید بود ؟10
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب : واتساپ
1 نظر به ثبت رسیده است
زهرا1394-11-14
سلام من که هیچی نفهمیدم.یکم واضح تر بگید و اینکه راهی نیست که تو اینستا امنیت داشته باشیم حتی اگر عکس شخصی تو گوشی نداشته باشیم
40
وبگردی