نمناک اخبارحوادث رفتار شرم آور والدین معتاد با دختر خردسالشان + تصاویر
والدین معتاد ، کلیپ آنلاین جنجالی
والدین معتاد که بر اساس گزارشات هر دو در سن نوجوانی صاحب فرزند شده اند در یک اقدام جنجالی به طور آنلاین لحظاتی را که دخترخردسالشان را مجبور به مصرف مواد می کنند منتشر کردند.
تاریخ انتشار : 26 شهریور 1396

والدین معتاد نوجوان دخترشان را مجبور به مصرف مواد مخدر کردند!

انتشار تصاویر و ویدئویی خشم برانگیز از رفتار زشت والدین معتاد  کم سن و سالی که کودک خود را مجبور به مصرف مواد مخدر کرده بودند با واکنش کاربران و مسئولان همراه شد تا آنها به طور قانونی در لیست افراد تحت تعقیب قرار گیرند. 
Parents Under Investigation For Forcing Their Baby Into Taking Drugs And Alcohol
والدین معتاد

تصویری از جنایت والدین معتاد کم سن و سال با کودک خرسالشان 

جنایت والدین معتاد با دخترخردسالشان

والدین نوجوان اهل آرژانتین به دلیل رفتار غیرانسانی و جنایت کارانه با فرزند خردسالشان مجازات خواهند شد، آنها ویدئوی تکان دهنده ای از رفتار زشت خود که دختربچه را مجبور به مصرف مواد مخدر و الکل می کردند به صورت آنلاین منتشر کردند
 
براساس گزارشات و برطبق آنچه در ویدئو دیده می شود ، کودک با حرکاتی که سعی دارد خود را از این وضعیت رها کند تلاش می کند تا از پدر و مادرش فاصله بگیرد اما آنها با اجبار او را وادار به مصرف مواد مخدر می کنند.
والدین معتاد
تصاویری خشم برانگیز و تکان دهنده از رفتار والدین معتاد با فرزندشان
در ادامه این رفتار زشت آنها موفق به خوراندن الکل به دختربچه می شوند و او که دچار حالت غیرطبیعی شده است نمی تواند تعادل و بیداری خود را حفظ کند برای همین زمین می خورد.

رفتار شرم آور والدین معتاد با دختر خردسالشان + تصاویر

منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 13 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف