والیبالیست

جسد والیبالیست جوان ایرانی پیدا شد + عکس

تاریخ انتشار : 22 خرداد 1397کد مطلب : 68966زمان مطالعه : 1 دقیقه
جسد حمید جهانیان والیبالیست جوان مازندرانی عضو تیم دسته اولی توپکا شمال در ساحل خزر در بابلسر پیدا شد.

جسد والیبالیست جوان مازندرانی پیدا شد

ایران آنلاین:  پیکر حمید جهانیان والیبالیست مازنی عضو تیم دسته اولی توپکا شمال که سه روز پیش در ساحل خزر در بابلسر غرق شده بود ، پیدا شد.

رئیس هیات نجات غریق مازندران گفت که پس از روز جست و جو قایقرانان ، جسد این ورزشکار مازنی در ساحل خزر در بابلسر از آب بیرون کشیده شد.نقی کریمیان علت این اتفاق را نابلدی در شنا بیان کرد و افزود :پیکر این جوان بابلسر برای کالبد شکافی و مراحل قانونی در اختیار پزشکی قانونی قرار می گیرد. به گفته وی ، با شروع طرح دریا از اول خردادماه سال جاری تاکنون چهار نفر در ساحل خزر در این استان غرق شدند.

حمیدرضا جهانیان

غرق شدن حمیدرضا جهانیان والیبالیست مازندرانی در دریای خزر

حمید جهانیان از والیبالیست های جوان و مستعد تیم توپکا بابلسر ( شمال) در رقابت های والیبال لیگ دسته اول باشگاههای کشور بود که روز یکشنبه به اتفاق دو دوست دیگرش با قایق به دل دریای خزر زدند.

بنا به گفته رئیس هیات نجات غریق مازندران ، این ورزشکار برای بازگشت به ساحل ترجیح داد تا این مسیر را شنا کند که به علت نامعلومی بعد از پریدن از قایق غرق شد.

مازندران از یکهزار کیلومتر ساحل خزر در ایران 338 کیلومتر آن را در اختیار دارد و در سال جاری 97 نقطه از این ساحل را طرح دریا اجرا کرد.

پارسال 62 نفر موقع شنا در سواحل دریای مازندران جان باختند.

انتهای پیام/م

کشف جسد حمید جهانیان والیبالیست مازنی در ساحل خزر

3.817
این مطلب مفید بود ؟134
وبگردی