مهناز افشار و همسرش

واکنش مهناز افشار به اختلاف سن 10 ساله با همسرش + عکس

تاریخ انتشار : 24 خرداد 1393کد مطلب : 7236تعداد نظرات : 1 نظر
خبر اختلاف سن 10 ساله مهناز افشار با همسرش محمد امین رامین سبب شد تا بازیگر مشهور کشورمان به این مطلب واکنش نشان دهد و واقعیت این موضوع را آشکار سازد.

ازدواج مهناز افشار و محمد امین رامین در روز تولد 37 سالگی مهناز افشار یکی از داغ ترین مطالب و اخبار به شمار میرفت. ازدواج بازیگر مشهور سینما و پسر معاون رئیس جمهور سابق کشورمان به یکی از حاشیه های این ازدواج بدل شد و واکنش های متفاوتی را در پی داشت.

اما این تنها حاشیه ازدواج مهناز افشار نبود و حاشیه دیگری که در برخی سایتها مطرح شد اختلاف سن 10 ساله مهناز افشار با همسرش بود که در پی این مطلب مهناز افشار واکنش نشان داد.

او در این باره اظهار داشت:

خبر ازدواج من با آقای رامین صحت دارد. اما با یاسر رامین که هم سن من و متولد 1356 است. خبر ازدواج من با محمدامین رامین (متولد 1366) صحت ندارد. من نمی توانم با مردی که 11 سال از من کوچکتر است زندگی کنم! 
 
مهناز افشار در کنار محمد امین رامین
 
واکنش بهاره رهنما به ازدواج مهناز افشار:
متن یادداشت بهاره رهنما در خصوص حاشیه های ایجاد شده برای ازدواج مهناز افشار و محمد امین رامین بدین شرح است:
متاسفم از این همه آدم قضاوت گر و نا بالغ که تمام مشغولیت دیروز و امروز و نوشته هایشان شده نیش و کنایه زدن به یک بازیگر معروف به خاطر ثبت ازدواجش! و یا شاید بخاطر تمام مشکلاتی که با معروفیت ادم های این حرفه دارند.متاسفم از اینکه همه جای دنیا هنرمندان در چنین روزی کلی جملات زیبا و ارزوهای خوب از مردمشان می شنوند و در این کشور این طور به یک هنرمند حمله می شود کامنت ها و جملات ادمها از دیروز تا الان تمام قلبم را به درد اورده اینکه همسر او فرزند کیست به ما چه؟ به شما چه؟ این خصوصی ترین تصمیم زندگی یک انسان است دست از سر زندگی ادمهای معروف بردارید این واقعا روا نیست و این پوسیده ترین طرز فکر است که پدر کسی یا مادرش تا ابد برچسب شخصیتی اوست ، کمی به فکر خودمان باشیم تا دیگران!
یاد یک جمله از نمایش قبلیم نوشته خودم افتادم:
ما ادمای معروف هیچیمون عادی نیست وهیچیمون مال خودمون نیست ،نه عروسیمون ،نه طلاقمون ،نه مرگمون ،نه غربتمون هیچی!

واکنش مهناز افشار به اختلاف سن 10 ساله با همسرش + عکس

41120
این مطلب مفید بود ؟890230
برگرفته از جام جم سیما - /م
برچسب :
1 نظر به ثبت رسیده است
وبگردی