نمناک اخبارورزشی مشکلات مالی وحید امیری با پرسپولیس
وحید امیری ، پرسپولیس
وحید امیری بازیکن تاثیر گذار و با اخلاق تیم پرسپولیس قصد جدایی از این باشگاه را دارد.
تاریخ انتشار : 30 اردیبهشت 1396

زمزمه های جدایی وحید امیری از پرسپولیس

وحید امیری از جمله بازیکنانی است که با قرارداد دو ساله به پرسپولیس آمد اما هنوز وضعیتش برای قرارداد سال دومش با پرسپولیس مشخص نیست. این بازیکن اخیرا با پیشنهادات تیم های قطری مواجه شده است و به همین دلیل وسوسه شده تا پرسپولیس را ترک کند. البته دلیل اصلی این تصمیم امیری وضعیت مالی او با باشگاه پرسپولیس است.

وحید امیری

مشکلات امیری و پرسپولیساین بازیکن فصل پیش در شرایطی به پرسپولیس پیوست که گفته می شد حسین هدایتی پیش قرارداد قابل توجهی را به او پرداخت کرد. قرار بود این پیش پرداخت جدا از مبلغ قراداد او با باشگاه پرسپولیس باشد اما هم اکنون بین او و مسئولان باشگاه پرسپولیس اختلاف نظرهایی پیش آمده و چنانچه علی اکبر طاهری و معاونش نتوانند امیری از نظر مالی راضی کنند او از جمع سرخپوشان جدا خواهد شد. فعلا مذاکرات بین هافبک مهاجم پرسپولیس با مسئولان این باشگاه ادامه دارد و درنهایت باید دید آنها در زمینه مسائل مالی به توافق خواهند رسید یا کار به جدایی این بازیکن از پرسپولیس خواهد کشید.

وحید امیری

قصد امیری برای رفتن از پرسپولیس

مشکلات مالی وحید امیری با پرسپولیس

برگرفته از برترین ها /ک.ک
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف