نمناک اخبارجامعه چه کسی وحید مرادی شرور معروف تهران را به قتل رساند + عکس
وحید مرادی ، قتل وحید مرادی
کسی که وحید مرادی شرور معروف تهران را در زندان رجایی شهر به قتل رساند شناسایی شد.
تاریخ انتشار : 12 تیر 1397

هویت قاتل وحید مرادی شرور معروف تهران مشخص شد

رکنا:هویت قاتل وحید مرادی شرور معروف پایتخت در حالی فاش شد که او با یک پرونده قتل دیگر در زندان درگیر بود. 

دیروز خبر قتل وحید مرادی در زندان رجایی شهر منتشر شده بود.

خبرها حکایت از این داشت که وحید مرادی ، شرور سرشناس تهران و ملقب به عقاب ایران هنگام هواخوری در زندان با یکی دیگر از زندانیان درگیر شده و در جریان این درگیری با ضربات جسم تیزی به قتل رسیده است.

قاتل وحید مرادی

سعید قاتل وحید مرادی در زندان

 قاتل وحید مرادی کیست؟ 

شامگاه 13 بهمن سال 95 بود که درگیری چند تن از اراذل و اوباش در خیابان منصور و آشتیانی به پلیس گزارش شد. اکیپی از ماموران کلانتری بیسیم به محل حادثه اعزام شدند. 

با حضور ماموران مشخص شد که در جریان این درگیری فردی به نام علی با شلیک گلوله اسلحه شکاری به قتل رسیده است. تحقیقات نشان داد که مقتول با ضرب گلوله سعید، یکی از اشرار سطح یک تهران به قتل رسیده است. 

اقدامات پلیسی برای دستگیری سعید و همدستش در دستور کار کارآگاهان قرار داشت تا سرانجام مخفیگاه هر دو آنها در فاز دوم اندیشه و شهرستان قم - منطقه توانیر شناسایی شد. 

با شناسایی مخفیگاه سعید و همدستش، هر دو در دو عملیات همزمان در شامگاه یکشنبه 15 بهمن 1395 دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی منتقل شدند. 

در جریان تحقیقات از سعید مشخص شد که او علاوه بر قتل علی، در یک سرقت مسلحانه از یک طلافروشی در شهرستان لاهیجان نیز نقش داشته است.

قاتل وحید مرادی

قاتل وحید مرادی در زندان رجایی شهر

 جنایت در زندان

 روز گذشته هنگام هواخوری میان وحید مرادی و سعید درگیری لفظی رخ داد که این درگیری در سالن زندان نیز ادامه پیدا کرد. در ادامه این درگیری به زد و خورد تبدیل شد که در نهایت وحید با جسم تیزی به قتل رسید.

 هم اکنون تحقیقات از سعید برای رازگشایی از این پرونده قتل ادامه دارد.

انتهای پیام/م 

کسی که وحید مرادی شرور معروف را در زندان به قتل رساند

این مطلب مفید بود ؟ 23 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف