ورودی خروجی استقلال

وضعیت جدید ورودی خروجی های استقلال

تاریخ انتشار : 6 تیر 1396کد مطلب : 51912زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرنوشت باقی مانده های ورودی خروجی استقلال برای فصل آینده روشن می شود ، در این بین وضعیت بهنام برزای و محسن کریمی نیز مشخص خواهد شد.

سرنوشت ورودی خروجی های باقی مانده استقلال

لیست ورودی خروجی استقلال نشان می دهد که  آبی های پایتخت یک جای خالی برای جذب بازیکن در فصل نقل و انتقالات دارند.

در بعضی منابع شنیده می شد که محسن کریمی با توجه به سن اش در لیست بزرگسالان قرار می گیرد که این مساله صحت ندارد و همچنان یک جای خالی برای استقلال وجود دارد.

ورودی خروجی استقلال

وضعیت محسن کریمی در ورودی خروجی های استقلال

از طرفی درباره برزای، مهاجم استقلال، نیز شنیده می شد در لیست مازاد قرار دارد که این بازیکن با توجه به وضعیت اش احتمالا راهی سایپا می شود.

مگویان نیز که بحث خروجش از جمع آبی پوشان به گوش می رسید در صورتی که مدیران استقلال وضعیت پرداختی یک میلیاردی او را مشخص کنند و از عهده پرداخت این مبلغ بر بیایند این بازیکن از استقلال جدا می شود در غیر این صورت یک فصل دیگر با توجه به قراردادی که دارد در این تیم ماندگار می شود

همچنین درباره فاشیون ساکالا، مهاجم تیم ملی زامبیا و تیم ب اسپارتاک مسکو که گفته شده برای مذاکره با استقلال هم اکنون در ایران حضور دارد، مسئولان استقلال این مساله را رد کردند و اصلا مذاکره با این بازیکن صحت ندارد.

خبر دیگر از استقلال این که مدیران باشگاه کماکان پیگیر مذاکره با ماشاریپوف هستند و در نظر دارند مقدمات حضور این بازیکن را فراهم کنند.

وضعیت جدید ورودی خروجی های استقلال

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
وبگردی