وریا غفوری استقلال
شایعاتی برای جدایی وریا غفوری از استقلال وجود داشت که تیم استقلال با جذب یک مدافع راست خوب به این شایعات بیشتر دامن زد.

جذب مدافع راست پارس جنوبی به جای وریا غفوری

استقلال به عنوان تیمی که همیشه جناح راست، بزرگترین نقطه قوتش بوده خریدهای خوبی در این جناح داشته است. برخلاف اتفاقی که در این سال ها در جناح سمت چپ این تیم افتاده است. فرشاد محمدی مهر هم یکی از آن خریدهای خوب است که این نقطه قوت آبی را قدرتمندتر از سال های گذشته خواهد کرد. با این حال حضور این بازیکن در تیمی که خسرو حیدری و وریا غفوری را در اختیار دارد این سوال را به وجود می آورد که حضور او به چه معنی خواهد بود.

میلاد زکی پور و وریا غفوری

جذب مدافع راست توسط استقلال به جای وریا غفوری

کمی بعید است که بگوییم یکی از بهترین بازیکنان پارس جم برای نیمکت نشینی به استقلال آمده است. نگاهی به بازی های او در فصل گذشته هم نشان می دهد که پست تخصصی او دفاع راست است. پستی که بعد از خط خوردن وریا غفوری از تیم ملی و مصاحبه های کی روش به یکی از پست های جنجالی استقلال تبدیل شد. حضور محمدی مهر می تواند نشان دهد که شفر احتمالا قصد دارد وریا را در هافبک راست بازی دهد، تصمیمی که در سال گذشته هم به انجام آن اصرار داشت و شماره 21 هم در آن عملکرد موفقی داشت.

سال گذشته بعد از تغییر پست وریا، استقلال یک هافبک راست بسیار آماده و سرحال داشت اما این تغییر باعث می شد که این تیم در فاز دفاعی ضعیف تر شود و حالا این خرید دغدغه شفر برای این انتقال جادویی را هم برطرف خواهد کرد. تنها نگرانی که در این میان باقی می ماند این است که واکنش وریا به این تغییر پست چه خواهد بود؟

یعقوب کریمی و وریا غفوری

آیا غفوری در نقل و انتقالات استقلال را ترک میکند ؟

با توجه به اتفاقات تیم ملی و این که کی روش در تیم ملی می ماند یا نه و در پیش بودن جام ملت های آسیا شاید همین خرید ساده داستان های پیچیده ای را در جمع آبی پوشان پایتخت رقم بزند. این که وریا حاضر می شود در این پست برای استقلال بازی کند یا نه بزرگترین سوالی است که بعد از خرید جدید استقلال باید جواب آن معلوم شود.

وریا غفوری و داریوش شجاعیان

جذب فرشاد محمدی مهر به جای وریا غفوری

جدایی وریا غفوری از استقلال و پیوستن محمدی مهر به استقلال

3.36
این مطلب مفید بود ؟42
برچسب : وریا غفوری
وبگردی