وضعیت آب و هوا

پیش بینی آب و هوای کشور

تاریخ انتشار : 28 مرداد 1398کد مطلب : 28646زمان مطالعه : 1 دقیقه
فریبا گودرزی کارشناس سازمان هواشناسی ضمن تشریح آخرین وضعیت آب و هوای کشور از جوی آرام و آسمانی صاف برای اغلب نقاط کشور خبر داد.

وضعیت آب و هوای استان های کشور

میزان: کارشناس سازمان هواشناسی آخرین وضعیت آب و هوای کشور طی روزهای آینده را تشریح کرد. 

فریبا گودرزی کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به شرایط جوی کشور طی روز های آینده، گفت:در سه روز آینده در اغلب مناطق کشور جوی آرام و آسمانی آفتابی داریم. 

وی با بیان اینکه برای بعد از ظهر امروز برای برخی نقاط آذربایجان غربی و شمال کردستان رگبار پراکنده پیش بینی می شود، افزود:وضعیت جوی در جنوب کشور از جمله جنوب کرمان، شمال و غرب هرمزگان و جنوب فارس رشد ابر و گاهی رگبار باران و رعد و برق و وزش باد های شدید موقتی پیش بینی می شود. 

گودرزی با تاکید بر اینکه فردا جنوب کرمان، ارتفاعات البرز مرکزی بارش پراکنده خواهد داشت، تصریح کرد:چهارشنبه برای بعد از ظهر و اوایل شب شرق هرمزگان و جنوب کرمان بارش پراکنده خواهد داشت. 

این کارشناس سازمان هواشناسی کشور با بیان اینکه پنج شنبه در ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی واقع در استان سمنان و گلستان رشد ابر و رگبار پراکنده پیش بینی می شود، گفت:در نوار شرقی کشور به ویژه منطقه زابل وزش باد شدید و کاهش دید دور از انتظار نیست. 

وی با بیان اینکه برای تهران آسمانی صاف در طول روز و وزش ملایم باد پیش بینی می شود، افزود:بیشینه دما برای تهران 36 درجه پیش بینی می شود. 

کارشناس سازمان هواشناسی کشور یادآور شد:دهلران با دمای 45 درجه به عنوان گرم ترین و اردبیل با دمای 5 درجه خنک ترین مراکز استان بوده اند.

انتهای پیام/م

پیش بینی وضعیت آب و هوا ی کشور در روزهای آینده

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
برچسب : هواشناسی
وبگردی