عزت الله انتظامی

علت خانه نشینی استاد عزت الله انتظامی چیست؟

تاریخ انتشار : 6 شهریور 1396کد مطلب : 55496زمان مطالعه : 2 دقیقه
مجید انتظامی پسر استاد عزت الله انتظامی درباره وضعیت این روزهای پدرش و مشکلاتی که با آن دست و پنجه نرم میکند توضیحاتی ارائه داد.

حال این روزهای استاد عزت الله انتظامی

استاد عزت الله انتظامی آقای بازیگر و عزت سینمای ایران یکی از چهره های ماندگار دنیای فرهنگ و هنر و پدر مجید انتظامی از پیشکسوتان عرصه موسیقی است. عزت الله انتظامی این روزها در سن 94 سالگی کمی از محافل هنری دور شده و در خانه به سر میبرد . مجید انتظامی در خصوص حال جسمی پدرش استاد عزت الله انتظامی توضیحاتی ارائه داد که در اختیارتان قرار میدهیم.

وضعیت جسمی عزت الله انتظامی از زبان پسرش

مجید انتظامی پیشکسوت عرصه موسیقی، در خصو ص وضعیت جسمانی این روزهای پدرش عزت الله انتظامی گفت:پدرم این روزها حال جسمانی اش به طور کلی خوب است اما به دلیل ناتوانی در راه رفتن دائماَ از ویلچر استفاده می کند.

وی ادامه داد:دلیل اینکه آقای بازیگر این روزها دوست ندارد در هر محفلی حاضر شود این است که نمی خواهد دوستدارانش وی را با ویلچر و در چنین وضعیتی ببینند، ضمن اینکه پدرم از نظر شنوایی بسیار ضعیف شده و بسیاری از کلمات را به سختی می شنود.

 عزت الله انتظامی

استاد عزت الله انتظامی عزت سینمای ایران

این پیشکسوت عرصه موسیقی در خصوص اینکه آیا آقای بازیگر باز هم می تواند در عرصه بازیگری فعالیت کند یا خیر افزود:آنچه که مسلم است عزت الله انتظامی 94 سال سن دارد و از نظر جسمی و فکری در شرایطی نیست که بخواهد حتی دیالوگ ها را حفظ کند. وی این روزها بعضا برخی از کلمات را اشتباه ادا می کند و خیلی چیزها هم از یادش می رود.

وی در خصوص وضعیت جسمانی خود ادامه داد:حالم خوب است و دائم داروهایی که توسط پزشک معالجم تجویز شده را مصرف می کنم تا بهتر شوم .

انتظامی در خصوص فعالیت های کاری خود تصریح کرد:درحال حاضر یک اثر را در حوزه دفاع مقدس آماده کرده بودم که آن را به موزه دفاع مقدس تحویل داده ام اما هنوز نمی دانم که چه زمانی منتشر خواهد شد.

وی در خصوص وضعیت این روزهای موسیقی خاطرنشان کرد:با وجود اینکه این روزها در هیچ محفلی حاضر نمی شوم خیلی ها از روی حسادت می خواهند برایم حاشیه درست کنند اما سعی می کنم با فاصله گرفتن از این حواشی آرامش خود را حفظ کنم.

علت خانه نشینی استاد عزت الله انتظامی چیست؟

55
این مطلب مفید بود ؟50
برگرفته از میزان / م.ف
وبگردی