مرتضی احمدی

آخرین وضعیت جسمی مرتضی احمدی + عکس

تاریخ انتشار : 3 آذر 1393کد مطلب : 9797زمان مطالعه : 2 دقیقه
مرتضی احمدی هنرمند پیشکسوت دنیای هنر و موسیقی این روزها از بیماری ریه و درد پا رنج میبرد و حال چندان خوبی ندارد در ادامه آخرین وضعیت جسمانی این بازیگر محبوب را از زبان پرستارش میخوانید.

مرتضی احمدی بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر، تلویزیون و و گوینده رادیو که چند سالی است حال خوبی ندارد و از ناراحتی ریه و درد پا رنج می برد از حال و روز این روزهایش میگوید.

مرتضی احمدی که به سختی می تواند صحبت کند، درد پاهایش او را بیشتر اذیت می کند و برای درمان درد پاهایش روزانه فیزیوتراپی می شود.
این هنرمند باسابقه که در عرصه هنر فعالیت های زیادی داشته، ضمن اظهار امیدواری نسبت اینکه حالش خوب شود، به خبرنگار ایسنا می گوید:راستش حالم چندان فرقی نکرده است و همچنان تحت نظر پزشک هستم، امیدوارم بهتر شوم شود.
 
مرتضی احمدی
مرتضی احمدی 
 
پرستار مرتضی احمدی درخصوص حال عمومی این هنرمند پیشکسوت می گوید:حدود دو الی سه سال است که آقای احمدی ریه هایش ناراحت است و اکنون به خاطر همین مشکل و همچنین کهولت سن تحت نظر پزشک هستند و به طور کامل در منزل استراحت می کنند. پزشک معالج ایشان گفته است که آقای احمدی به دلیل سن بالا طاقت عمل را ندارد و باید مدارا کند.
وی در پاسخ به اینکه مرتضی احمدی این روزها بیشتر چه کار می کند تا حوصله اش سر نرود؟ خاطرنشان می کند:بیشتر تلویزیون نگاه می کند، برایش کتاب و مجله می خوانم تا حوصله اش سر نرود. در کل مراقبش هستم تا خدایی نکرده زخم بستر نگیرد و به دلیل نشستن زیاد بدنش دچار مشکل نشود. برای درد پاهایش هم فیزیوتراپ به منزل می آید.
 
مرتضی احمدی
بیماری مرتضی احمدی
 
احمدی در 1313 در جنوب تهران به دنیا آمد. پدرش سَقط فروش بود. برای تحصیل ابتدا به مکتب و سپس به دبستان منوچهری در میدان گمرک رفت و بعد از آن به دبیرستان شرف و دبیرستان روشن رفت.
در شانزده سالگی ورزش باستانی و فوتبال را شروع کرد و به همراه تیم فوتبال دبیرستانش در مسابقات آموزشگاه های تهران رتبه هایی به دست آورد. بعدها در تیم فوتبال راه آهن تهران و پس از آن در باشگاه راه آهن بازیکن و مربی (تا سال 1325) شد.
آرایشگاه زیبا ، کت و شلوار خواستگاری ، دانی و من و... ازمعروف ترین کارهای تلویزیونی مرتضی احمدی است. او در کارتون پینوکیو در نقش روباه مکار صداپیشگی کرده است.

مرتضی احمدی ، حال و روز این روزهای مرتضی احمدی

4.624
این مطلب مفید بود ؟222
برگرفته از ایسنا - / ک
برچسب : مرتضی احمدی
وبگردی
    not found