نادر گلچین

روایت مرجانه گلچین از وضعیت نادر گلچین در بیمارستان

تاریخ انتشار : 6 شهریور 1396کد مطلب : 55495زمان مطالعه : 2 دقیقه
مرجانه گلچین بازیگر سینما و تلویزیون درباره آخرین وضعیت جسمانی عمویش استاد نادر گلچین که چند روزی است در بیمارستان بستری است توضیحاتی داد که در ادامه میخوانید.

آخرین وضعیت جسمانی نادر گلچین از زبان مرجانه گلچین

مرجانه گلچین بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان برادرزاده استاد نادر گلچین از پیشکسوتان عرصه موسیقی است که این روزها در بستر بیماری به سر میبرد. بیماری عفونت ریوی استاد نادر گلچین همچنان در شرایط حاد به سر میبرد.

مرجانه گلچین برادرزاده استاد نادر گلچین تازه ترین اوضاع جسمانی این خواننده موسیقی ایرانی پس از بستری شدن در بیمارستان را تشریح کرد.

بیماری حاد ریوی استاد نادر گلچین

مرجانه گلچین بازیگر سینما و تلویزیون با اشاره به تازه ترین اوضاع جسمانی عمویش که از چند روز گذشته در بیمارستان گاندی تهران بستری شده است، توضیح داد:متاسفانه مشکل ریوی استاد نادر گلچین حاد شده به طوری که از روز گذشته به دلیل تشدید این مشکل، وی در بیمارستان بستری شد. طبق توصیه پزشکان باید عفونت موجود در ریه تخلیه شود تا روند درمان طی شود.

وی ادامه داد:در حال حاضر تنها مشکلی که با آن رو به رو هستیم ضعف جسمانی و مشکل حاد عفونت ریه است که امیدوارم هرچه زودتر عمویم بتواند غذا بخورد تا روند درمان نیز پیگیری شود. استاد گلچین سال هاست از این بیماری رنج می برند و امیدوارم مشکلات حل شود.

نادر گلچین در بیمارستان

نادر گلچین استاد موسیقی ایرانی همچنان در بیمارستان بستری است

نادر گلچین از جمله خوانندگان شناخته شده موسیقی ایرانی است که تاکنون آثاری چون «یوسف گم گشته»، «مرغ سحر»، «ناوک مژگان»، «قصه شهر عشق»، «مسبب»، «من دیگه بچه نمیشم» و آلبوم های «گریز»، «نفس باد صبا»، «زلف بنفشه» را منتشر کرده است.

وی در طول سال های فعالیت خود در موسیقی با هنرمندان بزرگی چون فرامرز پایور، منصور صارمی، پرویز یاحقی، حبیب الله بدیعی، علی اصغر بهاری، جلیل شهناز، فرهنگ شریف، فضل الله توکل، جهانگیر ملک، امیرناصر افتتاح، محمد اسماعیلی، آبتین اجلالی و منصور نریمان همکاری کرده است.

روایت مرجانه گلچین از وضعیت نادر گلچین در بیمارستان

54
این مطلب مفید بود ؟40
برگرفته از مهر / م.ف
وبگردی