ویزا کانادا
درخواست آنلاین ویزای کانادا و خدمات وقت سفارت کانادا و ثبت نام ویزای کانادا با کمترین نرخ ، پیکاپ پاسپورت کانادا در آنکارا و استانبول

مراحل اخذ ویزای کانادا چیست؟

اولین مرحله برای اخذ ویزای کانادا داشتن وقت سفارت است. پس از آن باید برای انجام انگشت نگاری به سفارت مراجعه کنید. پس از طی این مرحله باید منتظر پاسخ سفارت بمانید. اگر پاسخ سفارت به درخواست شما منفی باشد بلافاصله می توانید دوباره برای اخذ ویزا اقدام کنید و در غیر این صورت باید برای اخذ ویزا راهی سفارت شوید.

به مدت بیست روز فرصت دارید ویزای خود را از آنکارا دریافت کنید. در این حالت می توانید از سرویس پیکاپ استفاده کنید. سرویس پیکاپ به شما این امکان را می دهد تا بدون سفری دیگر به وک پاسپورت خود را با پرداخت اندک هزینه ای دریافت کنید.

چگونه وقت سفارت کانادا بگیریم؟

برای این که بتوانید وقت سفارت دریافت کنید، دو راه پیش رو دارید. راه اول این است که درخواست خود را به صورت آنلاین به سفارت ابلاغ کنید. به این ترتیب می توانید در کمترین زمان ممکن به سفارت مراجعه کرده و تقاضای اخذ ویزا دهید. راه دیگر این است که به صورت حضوری وقت سفارت را دریافت کنید.

برای این که به صورت حضوری وقت سفارت کانادا را دریافت کنید، باید به یکی از شهرهای گفته شده سفر کنید و وقت مورد نظر خویش را اخذ کنید. پس از آن می توانید در تاریخ تعیین شده به سفارت مراجعه کرده و مدارک مورد نظر را به سفارت تحویل دهید.

برای اخذ وقت سفارت کانادا به صورت آنلاین نیز باید مدارک خود را در سایت کانادا آپلود نمایید. پس از آن باید در تاریخ تعیین شده برای انجام انگشت نگاری به وک مراجعه کنید. از هر دفتری که وقت سفارت را اخذ کرده باشید، از همان هم باید اقدام به انجام انگشت نگاری کرده و درصورت صدور ویزای کانادا اقدام به پیکاپ پاسپورت خود بنمایید.

وقت سفارت کانادا در تهران

در حقیقت اخذ وقت سفارت کانادا در تهران امکان پذیر نیست. برخی از کشورهای جهان با توجه به شرایط سیاسی و اقتصادی در ایران سفارت خانه ای ندارند. به همین جهت متقاضیان نمی توانند به راحتی برای اخذ ویزای این کشورها اقدام کنند. یکی از این کشورها کانادا است.

کانادا یکی از کشورهای زیبا و دیدنی برای مسافرت است و از طرف دیگر برای مهاجرت نیز مناسب است. کانادا در خاک ایران سفارت خانه ندارد و به همین جهت مردم برای اخذ ویزای این کشور باید روانه کشوری دیگر شوند. همین امر موجب شده تا مردم نتوانند وقت سفارت کانادا در تهران را داشته باشند.

برای اخذ وقت سفارت کانادا در تهران باید منتظر آمدن آینده ای شاید متفاوت باشیم. اما امروز چه کنیم؟ متقاضیان ایرانی می توانند وقت سفارت کانادا را از کشورهای همسایه اخذ کنند. کشورهای ترکیه، ارمنستان و امارات از جمله کشورهایی هستند که کانادا در آن ها سفارت خانه فعال دارد.

سازمان وک چیست؟

سفارت کانادا امور ویزا را به کارگزاری به نام وک سپرده است. به این ترتیب کلیه متقاضیان می توانند به این مراکز مراجعه نمایند و امور ویزای خود را پیگیری کنند. دفاتر وک در شهرهایی مانند دبی، ابوظبی، آنکارا، استانبول، ایروان و ... پذیرای متقاضیان اخذ ویزای کانادا هستند.

شاید وقت سفارت کانادا در تهران نتوان گرفت اما بی تردید می توان وقت سفارت کانادا از تهران را گرفت. به این ترتیب می توانید به صورت آنلاین وقت سفارت را اخذ کنید و سفر خود را آغاز نمایید. شما باید دفتر وک مورد نظر خود را انتخاب کنید و در تاریخ مدنظر از آن وقت بگیرید.

وک پرونده ها را دریافت و بررسی آن ها را آغاز می کند. پس از این که بررسی پرونده های شما تکمیل شد، پاسپورت ها به سفارت ارسال می شود تا تائید نهایی اخذ شود. پس از آن پاسخ ها به متقاضیان ارسال می شود و می توانند برای اخذ ویزای خود اقدام کنند.

هزینه وقت سفارت کانادا چقدر است؟

اگر وقت سفارت کانادا در تهران را انتخاب کرده باشید، تنها می توانید به صورت آنلاین برای ثبت نام ویزای کانادا در شهرهای گفته شده اقدام کنید. به این ترتیب هزینه ای برای مراجعه به سفارت نخواهید داشت و خب در هزینه های شما صرفه جویی خواهد شد.

برای اخذ وقت سفارت حضوری باید هزینه و زمانی را صرف مراجعه به وک و اخذ وقت سفارت کنید. به این ترتیب هزینه های شما افزایش می یابد. با یک بررسی ساده می توانید برآورد هزینه کنید و در جهت کاهش هزینه های خود گام بردارید. اما هزینه های سفارت چیست و چقدر است؟

کلیه افراد متقاضی برای اخذ ویزای کانادا باید مبلغی معادل صد دلار کانادا را برای صدور ویزا بپردازند. این مبلغ از تمام افراد دریافت می شود و هیچ محدودیت و یا شرایطی برای معافیت ندارد. اما در هزینه های انگشت نگاری محدودیت هایی وجود دارد.

درخواست آنلاین ویزای کانادا :

برای انگشت نگاری نیز افراد باید هزینه ای را به سفارت پرداخت کنند. این هزینه با توجه به شرایط سنی متفاوت است. افراد زیر شش سال و بالای هشتاد سال از پرداخت هزینه انگشت نگاری معاف هستند. افراد بین شش تا دوازده سال هزینه ای برابر نصف افراد بالغ را باید پرداخت کنند.

افراد بالغ هزینه هشتاد و پنج دلار کانادا را باید برای انگشت نگاری به سفارت بپردازند. دقت داشته باشید که این هزینه را می توانید به صورت تمام و کمال آنلاین بپردازید. برای پرداخت آنلاین به داشتن حساب بین المللی نیاز است تا بتوانید به صورت ارزی پرداخت را کامل کنید.

 

درخواست آنلاین ویزا برای کانادا

45
این مطلب مفید بود ؟41
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی