پاشنه بلند دخترانه
کفش پاشنه بلندهای مجلسی دخترانه جلو باز و بند دار مخصوص نوجوانان امسال در طرح و رنگ های فانتزی وارد بازار شده اند.

کفش پاشنه بلند دخترانه 2018

کفش های پاشنه بلند و مجلسی دخترانه باید با مدل کفش های زنانه فرق داشته باشند پس بهتر است دختر خانم ها سراغ کفش های مشکی و ساده نروند, کفش مجلسی های دخترانه معمولا رنگ های شاد و طرح های فانتزی دارند که با پاپیون تزیین شده اند.

پاشنه بلند دخترانه

کفش پاشنه بلند دخترانه فانتزی

اگر با کفش های پاشنه بلند راحت نیستید و نمیتوانید راه بروید باید کفش های پاشنه بلند جلوباز و بند دار را انتخاب کنید, آن ها راحت ترین و زیباترین مدل کفش های مجلسی هستند که برای دخترخانم ها هم مناسب اند.

کفش مجلسی های دخترانه پاشنه های 5 سانتی تا 10 سانتی دارند که انتخاب رنگ آن ها بستگی به رنگ لباس تان دارد. همیشه اول لباس مجلسی تان را بخرید تا بتوانید متناسب با رنگ آن کفش مجلسی تان را انتخاب کنید.

کفش پاشنه بلند

کفش پاشنه بلند جلوباز

مدل کفش های دخترانه ای که در این مطلب مشاهده میکنید مدل های سال 2018 هستند و طرح های جلوباز و بند دار دارند که پوشیدن و راه رفتن با آن ها راحت تر است. این مدل کفش ها برای مراسم و مجالس مختلف مانند تولد, عقد, حنابندان و عروسی مناسب اند.

اگر این مدل کفش های جلوباز را برای مجالس انتخاب کردید با لاک زدن به ناخن هایتان زیبایی پاهایتان را دوبرابر کنید. تیپ مجلسی دخترانه تان با این مدل کفش های زیبا تکمیل میشود.

کفش پاشنه بلند

کفش پاشنه بلند بند دار

کفش پاشنه بلند

کفش پاشنه 7 سانتی مجلسی

کفش پاشنه بلند

کفش پاشنه 10 سانتی دخترانه

کفش پاشنه بلند

کفش پاشنه بلند مشکی جلوباز دخترانه

کفش مجلسی

کفش مجلسی دخترانه برای عروسی

مدل کفش های پاشنه بلند دخترانه بند دار و جلوباز 2018

4.1135
این مطلب مفید بود ؟11124
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی