پاک کردن تاتو
گاهی اوقات ممکن است از خالکوبیتان پشیمان شوید و اقدام به پاک کردن تاتوی خود کنید اینکار را می توانید بدون لیزر در خانه با مواد طبیعی انجام دهید.

راه پاک کردن خالکوبی و تاتو در خانه چیست؟

پاک کردن تاتو ی ابرو و بدن روش های مختلفی دارد که رایج ترین آنها استفاده از لیزر است. اما روش های خانگی هم برای پاک کردن تاتو با مواد طبیعی وجود دارد. از طرفی خالکوبی یکی از هنرهای محبوب مردم است.

این کار هیچ قانونی ندارد، زیرا مردم می توانند در هر جایی از بدنشان خال کوبی کنند. گاهی اوقات مردم تصمیم می گیرند که روی پوستشان خال کوبی کنند, اما بعداً ممکن است پشیمان شوند.

با این حال گزینه های پزشکی زیادی برای پاک کردن تاتو و درمان هایی برای این کار در دسترس هستند، اما بسیار گران میباشند و شاید برای هرکسی انجام آن میسر نباشد خبر خوب این است که برخی درمان های خانگی وجود دارند که به همان اندازه موثر هستند و ما در این بخش از نمناک آنها را به شما معرفی خواهیم کرد.

پاک کردن تاتو در یک جلسه

راه های طبیعی و خانگی فوق العاده برای پاک کردن تاتو و خالکوبی ابرو وبدن

بهترین روش های گیاهی و طبیعی پاک کردن تاتو و خالکوبی بدن در خانه

پاک کردن تاتو با آلوئه ورا:

آلوئه ورا برای بسیاری از درمان های پوستی و در محصولات آرایشی استفاده می شود. به دلیل وجود ویتامین E و پادریا تومنتوسا بر روی خالکوبی بسیار موثر است. مخصوصا برای خالکوبیهای تازه. این روش برای زیبا سازی پوست در دسترس است.

آلوئه ورا

چگونه در خانه تاتو پاک کنیم؟

نمک برای پاک کردن تاتو و خالکوبی:

نمک یک ماده ساینده است. سدیم و کلر موجود در نمک به رهایی از خالکوبی کمک می کنند. آنها به شدت به پوست نفوذ می کنند و ساختار جوهر را می شکنند. کمی آب به نمک اضافه کنید و یک اسفنج را در آن خیس کنید.

حالا اسفنج را به مدت 30 دقیقه تا یک ساعت روی پوستتان بمالید و بعد با آب گرم تمیز کنید. استفاده از نمک، یک روش ارزان اما موثر است.

نمک درمانی

چگونگی پاک کردن تاتوی ابرو و بدن

عسل موثر در پاک کردن خالکوبی و تاتو:

عسل یک راه طبیعی موثر برای پاک کردن خال کوبی در خانه است, به ویژه برای خالکوبی کوچک و ران.

دو قاشق غذا خوری ژل آلوئه ورا, ماست, نمک و عسل را باهم مخلوط کنید تا خمیر سفتی به دست آورید. حالا این ترکیب را روی پوست خود بمالید و بعد از نیم ساعت با آب گرم بشویید.

عسل برای تتو

روشی موثر برای پاک کردن تاتو 

پاک کردن تاتو با پودر چوب صندل و سنگ های آسیاب شده:

استفاده منظم از پودر چوب صندل و سنگ های آسیاب شده برای خلاص شدن از خالکوبی کارآمد است. سلول پوست را برای رسیدن به جوهر خالکوبی پاره می کند.

آن ها را کاملاً مخلوط کرده و ژل آلوئه ورا به آن بزنید، تا یک خمیر سفت تهیه شود. سپس این مخلوط را به آرامی روی خالکوبی تان بمالید. انجام منظم این کار می تواند برای همیشه خال کوبی را پاک کند.

لیمو عالی برای پاک کردن تاتو و خالکوبی:

استفاده از لیمو به عنوان بهترین روش برای پاک کردن یا کاهش خالکوبی شناخته شده است. یک عامل سفید کننده طبیعی است، به خاطر وجود اسیدهای طبیعی موجود در آن. مواد شوینده طبیعی اش جوهر را پاک می کنند.

برای پوست امن است و هم چنین سلول های پوست را تشویق می کند تا سطحی صاف داشته باشند. از آب لیمو با نمک استفاده کنید. رنگ جوهر را محو می کند و لایه های فوقانی یا پایینی پوست را از بین می برد.

لیمو برای تتو

نحوه پاک کردن تاتو با لیمو

تهیه لایه بردار طبیعی برای پاک کردن تاتو:

روغن ویتامین E, ژل آلوئه ورا و زردالو را با هم مخلوط کنید. این مخلوط را مستقیم بر روی سطح پوست خود با حرکات دایره ای بمالید. اجازه دهید تا پنج دقیقه بماند.

از آب سرد برای آبکشی پوستتان استفاده کنید. این کار را به صورت روزانه و برای یک ماه انجام دهید و خواهید دید که جوهر خال کوبی شما کم کم محو می شود.

پاک کردن تاتو با آب لیمو و نمک:

مرحله 1:100 گرم نمک را با کمی آب لیمو مخلوط کنید, سپس یک توپ پنبه را به این مایع آغشته کنید و روی جوهر روی پوست بمالید.

مرحله 2:استفاده از پنبه برای مالیدن روی پوست به مدت 30 تا 60 دقیقه به طوری که مخلوط نمک - لیمو عمیقاً در پوست جذب شود.

مرحله 3:تمیز کردن پوست با آب گرم:

در استفاده از این روش باید سوزش زخم را تحمل کنید. بنابراین، باید زمانی که از یک پاک کننده خالکوبی طبیعی در خانه استفاده می کنید، خود را آماده کنید.

لیمو و نمک

بهترین روش پاک کردن تاتو 

درمان کلوئید با استفاده از پاک کننده خالکوبی روغن اسطوخدوس:

طرز استفاده:

برای استفاده موثر از روغن اسطخدوس به عنوان یک روش درمانی برای کلوئی بسیار ساده است، فقط باید از یک پنبه نرم برای ماساژ دادن ناحیه کلوئیدی در حدود 2 بار در صبح و عصر استفاده کنید.

روش اسکراب زردآلو برای پاک کردن تاتو :

روش اسکراب زردآلو معمولاً با نمک انجام می شود تا به عنوان لایه برداری عمل کند.این روش شامل مخلوط کردن نمک و زردآلو و مالیدن آن روی خال کوبی است.نمک، به عنوان یک ساینده عمل می کند و قدرت پاک سازی زردآلو جوهر را از بین می برد با این حال آن را به طور کامل پاک نمی کند.

زرد آلو

پاک کردن تاتو با اسکراب میوه ها

روش پاک کردن خالکوبی یا تاتو با سمباده:

این آخرین نکته مهم در مورد نحوه پاک کردن خال کوبی در خانه با ترکیبات طبیعی است. در حقیقت، این انعام بسیار ساده ای است و شما نیاز ندارید که مواد اولیه زیادی برایش تهیه کنید.

روش کاغذ سنباده روشی است که ناحیه را مالش می دهید و پوست برداشته می شود. بیشتر افرادی که این روش را امتحان می کنند، از کاغذ سنباده و آلوئه ورا برای مالش دادن پوست و تجزیه جوهر استفاده می کنند.

کاغذ سمباده

پاک کردن تاتو با سمباده کشیدن

برای پاک کردن تاتو مخلوطی از آلوئه ورا، نمک، عسل و ماست را امتحان کنید.

2 قاشق غذا خوری ژل آلوئه ورا، 2 قاشق غذا خوری (34 گرم) نمک، 2 قاشق غذا خوری عسل (30 میلی لیتر) عسل و 2 قاشق غذا خوری (30 میلی لیتر) ماست را در یک کاسه را ترکیب کنید.

این مخلوط را به خالکوبی خود بمالید و بگذارید حداقل 30 دقیقه بماند. این ناحیه را به مدت 30 تا 40 دقیقه با نمک بمالید. در این فرآیند اساساً پوست با نمک تراشیده میشود.

از اسفنج مرطوب گاز با نمک روی آن استفاده بکنید و آن را به خالکوبی خود بمالید تا وقتی که این منطقه به رنگ قرمز تیره تبدیل شود. این فرآیند راحت خواهد بود و نمک به عنوان بی حسی عمل می کند.

بعد از این که پوست خود را با نمک مالش دادید، پماد آنتی بیوتیک را به منطقه بمالید و به مدت 3 روز آن را بپوشانید. پوست شما ظاهری شبیه چرم پیدا می کند. بعد از حدود یک هفته، لایه های بالایی پوست محو می شوند و ظاهر خال کوبی کاهش می یابد.

ازبین بردن تتو

پاک کردن طبیعی تاتو در خانه 

با این حال، این فرآیند می تواند منجر به زخم و عفونت شود. شما می توانید این درمان را 6 تا 8 هفته یک بار امتحان کنید تا پوست به طور کامل درمان شود. از کرم های پاک کننده خال کوبی تجاری پرهیز کنید.

این کرم ها توسط اداره مبارزه با مواد مخدر فدرال تایید نشده اند و ممکن است کارساز نباشند. علاوه بر این، چون اسیدی هستند، گاهی اوقات می توانند باعث واکنش های پوستی و یا خارش پوست شوند.

 

بهترین روش سریع پاک کردن تاتو و خالکوبی در خانه + دستور

4.21971
این مطلب مفید بود ؟1662309
منبع : pulse / vkool / wikihow / بخش دنیای مد نمناک /ن /آ
برچسب : تاتو
87 نظر به ثبت رسیده است
محمد1398-03-08
سلام بچه ها،از مخلوط=نمک،آب لیمو،جوش شیرین استفاده کنید خوبه...هر دفعه نیم ساعت با پنبه بزارید رو پوست بمونه
20554
Azin1397-12-12
اونایی که تازه تاتو کردن .سعی کنن جای تاتو رو چرب نکنن.حموم و جکوزی گرم و استخر هم برن چون کلر آب استخر زیاده و باعث میشه تاتو کمرنگ بشه.با صابون روزی دوبار بشورید جای تاتو رو .ا زویتامین ای هم استفاده کنین.چون پوست به تغذیه نیاز داره
5728
الهام1396-03-27
سلام دوستان يه روغنى هست به اسم بايو ايل برزيلى هستشروغنش قيمتش هم ٣٣هزار تومن من تقريبا كمتر از ١ماه دارم استفاده ميكنم سرشار از ويتامين eهستش و كلابراى جاى زخم هستش تا الان كمى كمرنگ شده.ولى تو بروشورش نوشته تا ٢ماه زمان ميبره.من اينو پيشنهاد ميكنم.فكر ميكنى كيوى هم بد نباشه حون ويتامين eداره و كلا ويتامين eخوبه.ا نمك و ...استفاده نكنيد خطرناكه و ممكنه گود كنه جاى ابروتون رو
15643
مهزیار1396-03-27
سلام دوستان وقت همگی بخیر ،خانم ها و آقایونی که به هر دلیلی از تتویی که روی بدنتون انجام دادین پشیمون و ناراحت هستین و شاید موجب تأثیرات ناخواسته اخلاقی در شخصیتتون شده. تنها راه حل پاک کردن تتو 2 روش ساده اما مطمعن با دریافت نتیجه مثبت وجود داره. روش اول مثل انتخاب روز اول طرح تتو دوم انتخاب شخص تتو کار هستش یعنی شما اول یا از طرح انتخاب شدتون پشیمون هستین یا اینکه از واگذاری انجام طرح تتو به دست افراد غیر کاردان احساس پشیمونی و ناراحتی دارین ،روش دوم درک و آگاهی کامل از تجربه به دست آمده در روش اول یعنی از شروع زمان پشیمانی به دلایل مختلف،پشیمانی از طرح و انتخاب شخص انجام دهنده طرح شما و یا دلایل شخصیه دیگه است، *پیشنهاد و نتیجه گیری کلی : برای از بین بردن طرح انجام شده(تتو) اولین و بهترین روش، مشورت از طریق مجربترین دکتران و متخصصان زبده پوست همراه با انتخاب بهترین راه درمان پزشکی هست. دومین راه و مهمترین راه اعتماد نکردن به هر شیوه سنتی و یا پزشکیه خانگی و یا راهنمایی نگرفتن از طریق فضای مجازی از افرادی هست که شاید قصد فریب شما و یا هر سؤ قصد دیگری داشته باشند. شرمنده بابت متن طولانی که نوشتم و اینکه شاید سرتون رو درد آورده باشم بهر حال من هم دوسداشتم نظر خودمو گفته باشم شاید کمکی کرده باشم شاید هم نه بهر حال عذر میخوام. موفق و موئید باشید
14766
پرواز1396-03-26
سلام.چرا اینارو نخونده رفتم سایه زدم.در عرض دوماه ۵بار رفتم زیر سوزن.بازم به دلم نمیشینه ابروهام
4023
sogand1396-03-19
سلام من الان دوماهه ابروهامو تاتو کردم،ولی از همون روز اول که اومدم خونه کلی پشیمون شدم و فقط گریه کردم،چون ابروهام لنگه به لنگه شده و حالتش خیلی غیر طبیعیه،فقط امیدوارم با این روش ها بتونم پاکش کنم
10028
رقیه 1396-03-17
سلام به دوستان من با چند مرحله دکلره کردن ابرو نتیجه گرفتم
10125
احسان1396-03-10
سلام اسید میوه بزنین بعد از یکی دوهفته روش ماساژبدین خیلی زودتر پاک میشه
5714
فرناز1396-03-08
با روغن هسته انگور از جاهايي كه روغن طبيعي ميگيره از اونجا تهيه كنيد هر روز بماليد رو تاتو پاك ميشه
4818
رقیه1396-03-07
سلام, من دیروز رو مچ دستم تاتو زدم الان خیلی پشیمونم امیدوارم با این روش ها بتونم پاکش کنم ,کاش قبل تاتو اینارو میخوندم
8624
ش.س1396-03-03
سلام به همگی. نظراتتون رو خوندم و استفاده بردم .ممنون.کاش همه ما قبل از انجام کاری درست تصمیم بگیریم.و تحقیق کنیم درمورد شخصی که قرار هست برامون کاری رو انجام بده.هاشور ابرو و لب به مرور از بین میره لب شش ماه ابرو هم نزدیک یک سال. پس خودتونو ناراحت نکنید.من چند ساله مدام ترمیمشون میکنم و ناراضی نیستم.چون ارایشگرم واقعا حرفه ای هست.انشالله همگی بتونین از شر تاتوهای ناخواسته تون خلاص بشین.دوستی رو سراغ دارم که اسم دوست پسر سابقش رو تاتو کرده. و حالا اون هم دچار این مشکل پاک کردن هست.بدون ندبیر این کار رو انجام داد.و حالا میخواد ازدواج کنه و دچار مشکل شده. موفق باشید
5615
سمیرا.ر1396-02-30
سلام من سه ماهه تاتو ابرو زدم فاتحه ابرومو خونده الان هر روز با نمک میکشم ولی هنوزم جاش مونده اونایی ک پاک کردین تورو خدا بگین دقیقا چه کردین ک اثرش رفته ممنونم
10623
Mona1396-03-04
سلام عزیزنم منم تو کمرم زده واسه ازدواجم مشکل ساز شده اگه راهی پیدا کردی منم در جریان بزار.
7932
پرستو1396-02-21
سلام من الان مدت 4ماه رو مچ دستم یه تتو زدم اصلا هن دلمو نزده ولی برام مشکل ساز شده میخام ازدواج کنم نامزدم میگه باید پاک کنم.لیزرم میترسم میشه یه راهی بهم معرفی کنید خواهش میکنم
12218
عاطفه 1396-02-16
من 6 ، 7 سال پیش ابروم رو تتو کردم،همون موقع شیمون شدم چند بار لیزر کردم . یه بار هم ابروم رو تراشیدم کم رنگ تر شده ولی بازم جاش هست. امیدوارم با این روش ها بره :((((((
3320
وحید1396-02-13
با سلام .من خودم تتوکارهستم ولی خیلی هارو که میخواسن تتو بزنن منصرف کردم دوستان اگر خیلی تتو دوس داشتین بزنین یه جایی از بدنتون بزنید که تو دید خودتون نباشه وگرنه سر یک ماه بهترین تتو هم ک بزنید پشیمون میشید.خانومها هم پیش هرتتو کاری که میرید برا انجام تتو حتما دقت کنید سرپلاک .سوزن.تشتک.از قبل استفاده نشده باشه حتما هم بعداز تتو تا۳روز پماد جنتامایسین چشمی بزنید.
5923
محدثه 1396-02-12
سلام به همه ی دوستان ازیه لایه بردار خیلی خوب استفاده کنین وروز تتو خودتونا مرتب پنکک بزنین و تتو را رنگ کنین به مرور زمان کمرنگ میشه و میره
2425
علی1396-02-07
سلام من روی دستم تاتو زدم ولی دلم رو زده چیکار کنم پاک بشه؟؟
9629
sm1396-02-06
اولا کایی که اینومیخونن سعی کنن کلاتاتو هاشور بیخیال شن من خودم کلی گشتم ارایشگر خوب پیدا کردم نمونه کاراشم دیدم با چند نفر حرف زدم راضی بودن اما ابرویی که واسه من درست کرد خیلی بد هست اصلا به صورتم نمیاد.واسه پاک کردن هاشور تازه باید بشور ین اصلا هم چرب نکنین تا خشک بشه بعد بکنینش یکم سوزش درد داره اما از هیچی بهتره. واسه اون روش استفاده کیوی هم باید بگم از کیوی سفت استفاده کنین اسیدش بیشتره یه ورق کیوی رومحل بزارین بعد 10دقیقه 15بردارین با دستمال مرطوب محکم بگشید پاک کنید میبینید که جوهر گرفته به دستمال ده روزی زمان میبره احتمالا خراش هم میافته پوست ولی اثر داره
3825
AlishmaS1396-02-03
سلام من رو دستم خالکوبی بزرگ کردم با دست زدم بدون دستگاه میخوام بدونم که چجوری باید پاکش کنم لطفا راهنمایی کنین ممنون
11020
نسترن1396-02-01
سلام من ۵ماه یه تتو کوچولو زدم رو پام الان خیلی پشیمونم میخام هرچی زوتردپاک بشه یعنی با نمک و آب پاک میشه یا با جوش شیرین و آبلیمو تورو خدا به منم بگین..
16327
هستم از آلمانAhmed 1396-02-03
من بدنم زیاد تتو دارم میخواهم پاک کنم بعضی هاشو با تیغ و سوزن تراشیده کمی رفته اما تتو های که با دستگاه تتو زدم خیلی زیاد است. میشه یه راه خوبتر پیشنهاد کنید. باحترام
7718
مهسا1396-01-31
سلام دوستان .من ابروهای مشگی و پری دارم فقط یکی از تاج ابروم ی ذره کمه دوسال پیش خرشدم هاشور زدم و بعد دوماه عین سگ پشیمون شدم چون همه متعجب بودن ک چرا ابروت اینطوریه خلاصه با همین نمک امتحان کردم وقتی دسمالو میکشی بعد ی چند دقیقه ی حالت سری پیدا میکنه اون تیغی ک ابرومو هاشور زد و ارایشگره داد بهم ک واس ترمیم هردفعه همرام باشه من اونو کشیدم ب تاج ابروم خیلی دل میخاد بای درد داره وسوزشو بذارین کنار اگ واقعا میخاین بره وای باورتون نمیشه در عرض ی هفته الی ده روز ابروم خوب شد از پماد تترا سیکلین استفاده کردم واس زخم ن گود شد ن جاش موند تازه همون اندازه ک تاج ابروم کم بود همون اندازه در اومد هیچی هیچی نشد رفتم ارایشگاه ارایشگره ی تتو رودستش بود با همین روش پاک شد بخدا نگران هیچینباشین پاک میشه من با شما پدرکشتگی ندارم ک بیام دروغ بگم درکتون میکنم ولی این روش صددرصدیه.موفق باشین بدون تتو
5422
طاهره1396-03-23
باید همون موقع میشستی و با آب نمک ماساژش میدادی و وقتی زخمش پوسته پوسته میشد میکندی که رنگ با زخم بیاد بیرون .کمرنگ تر میشه
2917
لیلا1396-01-29
ارزو جون تروخدا کامل و دقیق بگو چیکار کردی که پاک شد تروخدا هرکی میدونه بگه. من دوروزه هاشور زدم تاج ابروهامو ولی میخوام پاک کنم. خواهش میکنم راهنماییم کنین
6827
سحر1396-03-27
آرزو جان میشه بگی منظورت کدوم روشه و چه قدر گذاشتی بمونه ؟؟..ممنون میشم
6520
راحيل1396-01-25
سلام ارزو جون كدوم روش براي پاك كردن تاتو ابروت استفاده كردي من الان ٧ماهه تاتو كردم اما از همون روز اول تا الان در پي پاك كردنم چون يكي از ابروهام بالاست يكي پايين ،الان هم يكي كمرنگ شده يكي پررنگ .شما از چه روشي استفاده كردين براي پاك كردن تاتو ابروتون؟!
13444
ارزو1396-01-16
سللام. این روش فوق العاده بود. من تونستم تتوی ابرو پاک کنم
447174
یگانه1396-01-28
سلام.خیلی با نمک توضیح دادی.منم سه روز پیش ابروهامو هاشور کردم.دیدم هی دستهای دختره میلرزه.ولی مثل خنگها وایسادم تا تاتو زد.هیچی دیگه ابروهام لنگه به لنگ که شد هیچ.یکی از ابروهام قوص داره و بالاس اون یکی پایینه و صاف.قیافم مسخره شده اصلا.منم از لجم همه زخمهای تاتو رو کندم.نذاشتم بمونه.ولی رنگش خیلی بره.حالا منم میخوام پاک کنم
3522
ارزو1396-01-16
قرمزی طبیعیه. اگر با لیزر هم پاک کنی جاش قرمز میمونه. اگر پوست حساسی داری تا چند ماه دیگه کاملا خوب میشه.
3619
سودی1395-12-27
منم دیروز دم ابروهامو هاشورکردم.ولی آرایشگر گند زد بهش پهن تر از تاج و بدنه ابرو شد و لنگه به لنگه شد.بهشم گفتم گفت لنگه به لنگه طبیعی تره!! تازه فهمیدم با چه احمقی طرفم.کلی سرچ کردم شروع کردم به امتحان روشها.آبلیمو و آب نمک کمرنگش کرد خیلی میسوخت دیدم زیادی حساس شده پوستم یه لایه ضخیم وازلین میزنم میزارم می مونه بعد 15دقیقه پاک میکنم دوباره تکرارمیکنم رنگش رو بیرون میکشه.امشبم کلا با وازلین میپوشونم خیلی کمرنگ شده.ولی جای خراشها قرمزه فعلا نمیدونم محومیشه یا نه ولی درتلاشم ترمیمش کنم.اونایی که تازه هاشورکردین و پشیمونین میتونید پاکش کنید.ولی اگه از روش زمان بگذره نمیدونم چطور پاک میشه.موفق باشین.
4924
amene1400-04-18
نە خواهش میکنم بە هیچ وجە ترمیم نکن منم خیلی پشیمونم کاش ترمیم نمیکردم تا زودتر پاک بشە
3010
محمد1395-12-26
سلام به همه ی دوستان. یه روش دیگه هم برای پاک کردن تاتو بدن هستش. اونم اینه که رویه تاتو , یه تاتو دیگه بزنین . تاتو رنگه بدن میگن. همون جاهایی که تاتو زدین روش براتون تاتو میزنن و از بین میره. این نکته رو داشته باشین که جوهر رو بدنتون هنوز هستش ولی دیده نمیشه دیگه چون همرنگه پوستتونه . من خودم واسه از بین بردن تاتو رو دستم این کارو انجام داد . ✌
10363
Maedeg1403-01-27
من ۲سال یک تاج زدم رو دستم ولی کاملن کم رنگ شوده ولی دیده میشه بازم ایا نمک با آب اوکیه واسع پاک کردنش یا برم لیزر
10
منال1395-12-21
سلام من از اب ونمك استفاده كردم خيلي سوخت ويكهفته زخم بود ولي حالاكاملا جاي تاتو تميز وبيرنك شده
11137
فری1395-12-20
من دیروز هاشورزدم همون موقع اشتباه زد پاک کرد دوباره زد ردش زیر چشمم سفید مونده خیلی پشیمونم زدم خودمو داغون کردم
5230
Maryam1399-02-27
اگر تازه زدی اولش‌یکم بخاطر زخمایی که روی لب ها هست کبود‌میشه اما بعد از ۳ روز تا یک هفته درمان میشه نکته بعدی ام اینه که ارایشگرت چه رنگی رو استفاده کرده اگر تیره باشه سخت تر پاک میشه و بنظرم از همون آب لیمو و نمک‌استفاده کن راه حل کار سازیه البته کمی اذیت داره.
79
Bahar1395-12-19
خط لب اصولا زود پاك ميشه و نميمونه نگران نباش من بيچاره دو روزه تتو زدم ابروهام شده مثل پاچه بزغاله
10330
سميرا1395-12-17
سلام منم تاتوي لب زدم افتضاحه چيكار كنم تا پاك شه دارم دق ميكنم لبام كبود رنگ شده و كج
10228
سهیلا1395-12-21
سلام من دیروز تاتو کردم ابروهامو هاشور زدم اصلا راضی نیستم تورو خدا بگید چیکار کنم که زودتر پاک بشه
12354
سارا1400-09-02
سدر وازلین سیر استفاده کنین جباب میده روزی بیست دقیقه بزارین روی ابرو
102
الهام1395-12-14
من الان چندماهه تتو کردم خیلی پشیمونم توراخدابگین سریترین راه کدومه
8533
ک1400-09-01
سلام به همگی وازلین سیر صدر استفاده کنی من خودم استفاده کردم روزی بیست دقیقه بزارین روی ابرو هاتون
124
آرتمیس1399-08-02
صبر کن تا تاتو جا بیفته بعد از 30 روز اگر راضی نبودی لیزر کن
515
آرتمیس1399-08-02
سلام
عزیزم اگر برای اولین باره که تاتو کردی برای ترمیم نرو و جای تاتو رو دست کاری نکن کمی تحمل کن رنگ تاتو توسط خود پوست به مرور زمان کمرنگ میشه و حتی ممکنه از بین بره اگر بعد از یک ماه همچنان مصر بودی که پاک شه فقط به دکتر پوست مراجعه کم و با لیزر پاک کن
137
فاطمه1395-12-14
سلام منم الان سه روز تاتو ابرو کردم خیلی بد واسم زده پشیمونم تو رو خدا بگید بهترین راه چیه میخوام تا عید پاک شه
12037
حسام1395-12-11
من امروز ي تتو رو دستم زدم خيلي پشيمون شدم،نميدونم چجوري بايد پاكش كنم ك زودتر نتيجه بگيرم
21756
فاطمه1395-12-04
سلام. من پارسال ابرمو تتوی قهوه ای روشن کردم ابروهام خیلی کمه ولی پوستم هی رنگو پس میزد خیلی هم بد و تا به تا زده برام الان کمرنگه ولی رو ب قرمزی رفته و چون بالاتر از ابرومم هست خیلی بدم میاد به نظرتون اگر روش کیوی و نمکو انجام بدم تا عید بهتر میشه خیلی پشیمونم ولی خب ابروهام نصفه و کمه مجبور بودم
14360
بهناز1396-03-22
منم2روزه ابروموزدم خیلی پشیمونم اصلامدلش ودوس ندارم
8533
سلام من هم یک ماهه 1395-12-11
من هم یک ماهه تتو کردم دوست ندارم قیافمو عوض کرده هر چه میشویم نمیره لطفا اگه راه داره برام بگین
5630
شاپرک1395-12-01
من همین امروز زدم همین امروزم پشیمون شدم میخوام همه ی راه هارو امتحات کنم بالاخره یکیش جواب میده
14041
شیدا1395-11-28
سلام من یه تاتو قدیمی رو کتفم دارم.رنگش سبزو ابی شده.با چی میتونم پاکش کنم؟؟با لیزر کاملا از بین میره؟؟
13846
امیر1395-11-28
با سلام من یه تتو رو دستم بازوم دارم ک تو مایه های سبز ،ابیه میخواستم بدونم کدام یک از روش ها زود تر جواب میده
18464
محمد1395-11-25
سلام با نظراتتون من غلط بکنم تتو بزنم
26830
زهره1395-11-12
من تاتوي قديمي و عميق دارم چه روشي بهتره كه كامل پاك شه؟لطفا راهنماييم كنين دوستان
22581
شهره1395-11-10
نیلوفر جون میشه لطف کنید بگید چند دقیقه باید روی تاتو بمونه
11863
نیلوفر1395-11-04
من جوش شیرین با ابلیمو مخلوط کردم اولش کف میکنه بعد حالت خمیر میشه بزنید روش جواب میده دوسه روزه جواب میگیرید البته بعدش با پماد چرب ونید
18493
ناشناس1395-12-21
عزیزم ریمو اولش خیلی تابلو زشت دیده میشه حتما باید ویتامین AD استفده کنی
4114
فرزانه1395-11-05
سلام من قبلا تتو کردم زیر ابرومو پاک کرد یه قسمت سفیدی موند رو پوستم بعد۳سال هم خوب نشد.ب تازگی رفتم پیش یه ارایشگر دیگه گفت ریموو میکنم الان ۲روز از روش میگذره احساس میکنم سفید تر و پهن ترش کرده خیلی میترسم ازبین نره سره کارم خجالت میکشم حس میکنم همه دارن ب ابروهام باتعجب نکاه میکنن! تورو خدا اگه درین زمینه چیزی میدونید بگید بنظرتون میره؟ چیکار کنم؟
5629
Behnam tattoo1395-10-28
یالیزر یا ریمو فقط ک ریمو با مراقبت های ویژه و کسی ک کار بلده انجام بدید در غیر این صورت لیزر بهترین راهه ریمو ب خطرش نمی ارزه
3526
Eli1395-10-28
من از اسپری مو بر به دنباله ابرم زدم و دو دقیقه صبر کردم بعد کنی ماساژ دادم بعد ۵ دقیقه شستم هم خیلی سوخت هم قرمز شد بعدش کرم آلفا زدم خیلی خیلی خیلی خوب شد یعنی مطمئن هستم با یکبار دیگه کلا پاک میشه..موفق باشید دوستان
12468
عسل1395-11-04
سلام خسته نباشید. من هم از تاتوی ابروم اصلا راضی نیستم،برای پاک کردنش با لیزر هم کلینیک مشاوره گرفتم اما گفتن چون تاتوی آبراهام قهوه ای روشن هست شاید جواب نگیرم.میشه مفصل تر راهنماییم کنید!
8638
اسرا1395-09-24
واقعا کیوی برای پاک کردن تاتوجواب میدهد
22071
میم خ1398-09-09
سلام...دوستان سدر از عطاری تهیه کنید با سرکه مخلوط و حالت خمیری بدست بیاد ۳ تا ۷ نوبت؛هر نوبن دو ساعت حالت پانسمان بشه روی ابرو...امتحان شده و پاک میشه
8321
سمیه۱۳1400-08-22
واقعا این روش جواب میده.سدر و سرکه
124
ـshaghayegh1395-12-17
من الان دوماه هاشور کردم خیلی پشیمونم منگیخام پاک کنم ولی نمیدونم بااین کار پاک میشه بااب ونمک
7225
مریم1395-09-13
سلام ینی من که 9قاب سایه ابرو زدم بزنم پاک میشه چون ابروهام خیلی افتضاحه
6731
پارمیدا1395-08-04
سلام خسته نباشید من با نمک امتحان کردم الان روی تاتوم زخم شده و خون ریزی می کنه ایا مشکلی واسه ابروم پیش نمیاد یا جاش گود نمیشه خیلی نگرانم لطفا راهنمایی کنین
16467
Samira1398-05-23
واقعا دکلره تاثیر داره
8122
لیلا1395-12-06
سلام من الان یک ماهه هاشور کردم ولی خیلی خیلی تیره شده خیلی پشیمونم لطفا کمکم کنید
13645
مهدی 1395-10-22
سلام,,,وقتی از اکسیدان و دکلره استفاده کردین جای سوختگی روش نمونده, چقد باید روش بمونه,موقعه استفاده تاول زد,,,,,ممنون
16872
مینا 1395-07-21
سرکه ونمک هم روش خوبیه ولی من از اکسیدان و پودر دکلره باهم برای پاک کردن ابرو استفاده کردم .البته باهم ترکیب کردم و هر روز زدم تا 10روز و خیلی نتیجه گرفتم .
20477
فرخنده1396-02-09
لطفاً اگر به نتیجه رسیدید به من هم اطلاع بدید.
12141
Sepide1395-12-09
مي شه لطف كني اگه به نتيجه اي رسيدي به منم بگي لطفاً ، خيلي دعات مي كنم
8137
مهناز1395-07-16
سلام من حدود چندماهه خط چشم تتو کردم اما ازهمون اول رنگ تتو تا یک میلیمتر بالاترش پخش شده.همه میگن انگار سایه زدی وپخش شده توی گرما.زیبایی چشمم رااصلابااینکار ازدست دادم...بهم راهنمایی کنین چکلرکنم
27583
م1400-09-12
سلام من دوبار خط چشم زدم دو بارشم خراب زدن چیکار کنم که پاک شه
103
سمیرا1395-11-19
واقعا پاک میشه من هرچی کیوی میذارم هیچ اثری نمیبینم توروخدا راستشو بگید دارم از غصه میمیرم
22673
محبوبه1395-11-02
طوروخدا واقعا پاک میشه من خیلی خیلی پشیمونم از اینکه ابروهامو تتو کردم
18852
م1395-09-13
سلام ینی با کیوی پاک میشه من الان 9 روزه که قاب سایه زدم تو رو خدا ینی بزنم پاک میشه
24087
مینا1395-07-21
بهترین پاک کننده تاتو کیوی هست .کیوی له کرده وروی تاتو بگذارید واین روندو تا دوهفته انجام دهید کاملا پاک میشه
421106
میلاد1395-12-27
سلام.دوست عزیز دستکاری تتو بدون کمک یه حرفه ای کار یا پزشک بسیار خطرناک هست و احتمال پخش شدن رنگ بسیار زید هست.لطفا به دکتر مراجعه کنید
7533
ترانه1395-03-13
باتشکر از راهنمایی شما.سوال من در خصوص پخش شدگی رنگ سیاه تاتو در بافت زیرین خط چشم میباشد.طبق بررسیهای انجام شده لیزر در اطراف چشم خطرناک میباشد.لطفأ اگر روش دیگری هست اینجانب را راهنمایی نمایید.حدودأ 7ماهی است که خط چشم کشیدم
364143
shk1395-02-16
سلام تشکر از قرار دادن مطالب جالبتون من از روش پیشنهادی شما برای پاک کردن تتو ابرو با نمک استفاده کردم و الان یک مشکل دارم که دور تتو من لکه هایی به رنگ تتو خودم پخش شد نمیدونم کبودی یا رنگ که پس داده و محل انجام این کار هم زخم نیظت فقط احسای سوزش بود لطفا راهنماییم کنید
612201
....1400-03-11
اگه تاتو تازه زدین از کرم استفاده نکنید روزی چهار پنج بار الکل اسپره کنید سوزشش زیاده ولی باعث میشه تاتو کم رنگ شه
228
طاهره1400-11-23
استفاده از شیره انجیر برای پاک کردن لکه های روی پوست موثر است شیره انجیر اسیدی بوده با مالش اون رو پوست سوزش ایجاد می کنه ولایه بردارقوی است میوه انجیر را که از درخت جدا می کنید شیره ای از اون بیرون میاد که حالت اسیدی داره
52
نگار1401-01-06
سلام ..من خودم تاتو کار هستم ..انتظار نداشته باشید تو روزهای اول فرم واقعی ابروتون معلوم بشه حداقل سه هفته صبر کنید تا رنگ و فرم واقعی ابروتون معلوم بشه...تو این سه هفته مقدار ریزش رنگها و رنگ ابرو مشخص میشه..بعد ترمیم کنید......تاتو یک ارایش دائمی هستش ..اگر پشیمون شدید لیزر....ریمور یا اسکین کردن از روش های
184
پریسا1402-05-27
سلام خستع نباشید
ببخشید من خط چشمم رو تتو کردم و تغریبا یک سال گذشته
اگه از روش آب و نمک استفاده کنم برای چشمم مشکل پیش میاد؟
80
وبگردی