پخت زنده

مادر بیرحم 2 فرزندش را زنده داخل فر پخت + تصاویر

تاریخ انتشار : 27 مهر 1396کد مطلب : 58341زمان مطالعه : 1 دقیقه
مادر جوان آمریکایی برای شوکه کردن همسرش دست به اقدام وحشیانه ای زد ، پخت زنده فرزندانش داخل فر و ارسال فیلم این جنایت برای پدر بچه ها.

مادر بیرحم 2 فرزندش را زنده داخل فر پخت

جنایت بی رحمانه مادر جوان آمریکایی برای تلافی کار همسرش 2 کودک بیگناه این زوج را قربانی کرد ."پن" 2 ساله و "ویلیام" 1 ساله پسران خردسال این مادر بی رحم بودند که عصر روز پنجشنبه بعد از اقدام وحشیانه مادرشان جان باختند.

Mom accused of killing her babies by cooking them alive in oven

پخت زنده

عکس بچه هایی که توسط مادرشان داخل فر زنده زنده پخته شدند 

مادر جوان آمریکایی فرزندان خود را زنده داخل فر پخت

مادر اهل آتلانتای امریکا فیلم وحشتناکی برای همسرش آماده کرده بود ، زن دیوانه دو فرزند خود را زنده داخل فر گذاشت و آنها را پخت درحالیکه از این تصاویر تلخ فیلمبرداری میکرد تا برای پدر بچه ها بفرستد.

براساس گزارش نیویورک پست این مادر تنها 4 فرزند داشته که 2 پسر کوچکش از همسر جدیدش بود ، او ساعتی بعد از جنایت با پدر بچه های به قتل رسیده اش تماس گرفت و از او خواست تا به خانه اش بیاید چرا که فیلم مخصوصی برایش ضبط کرده و منتظر است تا با هم تماشا کنند ، مرد بی خبر ازهمه جا برای دیدن فیلم و بچه هایش رفت تا اینکه با جنایت وحشتناکی روبرو شد ، جسد سوخته ی دو پسرخردسالش روی زمین بود و او بعد از دیدن فیلم متوجه انها شد . مرد جوان فورا با نیروهای پلیس تماس گرفت و همسر دیوانه اش را تحویل قانون داد.

پخت زنده

عکس مادر بی رحم و پدر بچه هایی که توسط مادرشان زنده پخته شدند 

مادر بیرحم 2 فرزندش را زنده داخل فر پخت + تصاویر

3.431
این مطلب مفید بود ؟2110
منبع : بخش خبری نمناک /ن
برچسب : قتل
وبگردی