مهران مدیری

ادامه پخش دورهمی با روال سابق

تاریخ انتشار : 18 فروردین 1399کد مطلب : 29172زمان مطالعه : 1 دقیقه
برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری از چهارشنبه این هفته با روال سابق پخش،روی آنتن شبکه نسیم خواهد رفت.

ادامه پخش دورهمی از این هفته در شبکه نسیم

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری یکی از برنامه های پربیننده شبکه نسیم است که در ایام تعطیلات نوروز هر شب از شبکه نسیم پخش شد.

با پایان تعطیلات نوروز پخش برنامه دورهمی هم به روال سابق بازگشت و از این پس در شبهای پایانی هفته مهمان خانه های مخاطبان خواهد بود.

پخش برنامه دورهمی از چهارشنبه 20 فروردین ماه همزمان با شب نیمه شعبان روی آنتن میرود و چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه شب ساعت 23 از شبکه نسیم پخش خواهد شد.

مروری بر مهمانان دورهمی در ایام نوروز

پخش هر شب برنامه دورهمی در ایام تعطیلات نوروز 99 با حضور مهمانان سرشناس یکی از متنوع ترین برنامه های دورهمی را رقم زد و نظرات خوبی از سوی مخاطبان دریافت کرد.

مهران مدیری

بهنام بانی، بهرام افشاری، محمدحسین مهدویان، محمد بحرانی و سینا درخشنده،پژمان جمشیدی و فرزاد فرخ، یکتا ناصر و سهیل مهرزادگان، ریما رامین فر، امیرحسین آرمان و مهدی دارابی، بنیامین بهادری، امید حاجیلی، بهناز جعفری به ترتیب در شبهای اول تا پایانی تعطیلات نوروی مهمان برنامه دورهمی شدند.

امیرحسین آرمان

پخش چهارمین فصل برنامه دورهمی از شب یلدای سال 98 آغاز شد و مهران مدیری با ویژه برنامه ای یلدایی و مهمانانی ویژه به آنتن شبکه نسیم بازگشت و شروعی دوباره را رقم زد.

ریما رامین فر و مهران مدیری

پخش ادامه برنامه دورهمی با روال سابق از چهارشنبه

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
منبع : عکاس:آزاده امیرخان / بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی