رامبد جوان و نگار جواهریان

اولین واکنش رامبد جوان به پدر شدنش!

تاریخ انتشار : 5 اسفند 1397کد مطلب : 52231زمان مطالعه : 3 دقیقه
رامبد جوان مجری برنامه خندوانه با انتشار پستی به ماجرای پدر شدنش واکنش نشان داد و از حس خوب دختر دار شدنش نوشت.

پدر شدن رامبد جوان و حس ویژه این روزهایش

دو روز پیش بود که خبر پدر شدن رامبد جوان توسط همسرش نگار جواهریان فاش شد و حسابی مورد توجه هوادارانش قرار گرفت. نگار جواهریان در حین صحبت در یک مراسم از دختردارشدنش خبر داد و این خبر خوشحال کننده ای برای طرفدارانشان بود.

بعد از صحبتهای نگار جواهریان درباره بچه دار شدنشان ، رامبد جوان برای اولین بار با انتشار پستی به این موضوع واکنش نشان داد.

اولین پست رامبد جوان درباره پدر شدنش

رامبد جوان صفحه اینستاگرامش را با انتشار پستی درباره پدر شدنش به روز کرد.

دختردار شدن رامبد جوان

واکنش رامبد جوان به دختر دار شدنش

رامبد جوان با انتشار این پست درباره دختردار شدنش نوشت: سلام به شما رفقای عزیزم. چند وقته که من و نگار خوشحالیم از دختری که در راهه و هنوز نیومده روزگارمون رو پرنور کرده. می گن مردا تا دختر نداشته باشن معنی پدر بودن رو نمی فهمن...چه شود.

آرزو می کنم همه ی بچه ها در سلامت و امنیت و برکت زندگی کنن. قصدم از این پست به غیر از تشکر از همه ی شما و دعاهاتون و تبریک هاتون و شاکر بودن به خاطر دخترک جوان....

اینه که بگم زندگی برای من یعنی تلاش کردن و تلاش کردن و تلاش کردن و جنگیدن و عشق ورزیدن و تلاش کردن و مهربانی کردن و تلاش کردن و انگیزه داشتن و انگیزه ایجاد کردن و تلاش کردن و خلق کردن و تلاش کردن و لذت بردن از این جهان و احترام گذاشتن به تلخی ها و تلاش کردن و تلاش کردن و درک کردن ضعف هامون و پروروندن قدرت ها و استعدادهامون و دوست داشتن دیگران و تلاش کردن و زمین خوردن و دوباره برخاستن و تلاش کردن و حق دادن به همه ی موجودات حتی اگه سخت باشه دوست داشتنشون و حتی اگه دوستت نداشته باشن و باز تلاش کردن و تلاش کردن و .... و در آخر اینکه وقتی تصمیم می گیری کودکی رو به این دنیا بیاری یعنی باز هم تلاش کردن برای زندگی کردن.

من و نگار هردومون به تلاش کردن و احترام گذاشتن به این جهان با همه ی معنیهاش اعتقاد داریم برای همین معتقدیم بچه ها مهمترین و باارزشترین معنای این زندگی و جهانن و وجودشون یعنی زندگی ادامه داره.

ورود همشون به این زندگی سخت ولی مهم رو قدر می دونیم....

 رامبد جوان و نگار جواهریان

دختر رامبد جوان و نگار جواهریان به زودی متولد میشود

رامبد جوان سال 94 در برنامه سه ستاره با اجرای احسان علیخانی برای اولین بار نام نگار جواهریان را به عنوان یکی از اعضای خانواده اش مطرح کرد و بعدها خبری مبنی بر ازدواج نگار جواهریان با رامبد جوان و برگزاری مراسم ازدواج در یونان مطرح شد و با حضور این زوج در کنار هم خبرها قوت گرفت.

نگار جواهریان

 خبر خوب نگار جواهریان از مادر شدنش

زندگی مشترک رامبد جوان و نگار جواهریان به دور از حواشی ادامه داشت تا اینکه چندماه پیش خبرهایی از جدایی این زوج به گوش رسید اما خوشبختانه کذب بود و حالا این زوج هنری منتظر تولد فرزندشان هستند.

نگار جواهریان و رامبد جوان

نگار جواهریان و رامبد جوان زوج هنری کشورمان

رامبد جوان در یک برنامه تلویزیونی اعلام کرد که قصد دارد خانواده اش را گسترش دهد و خبر دختردار شدنش یکی از خوشحال کننده ترین خبرها برای او و هوادارانش بود.

خوشحالی و حس خاص رامبد جوان از پدر شدنش!

4294
این مطلب مفید بود ؟23856
منبع : صفحه شخصی رامبد جوان / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
برچسب :
وبگردی