پدر کودک آزار مرندی

ماجرای فیلم شکنجه دختر بچه مرندی توسط پدرش + دستو بازداشت

تاریخ انتشار : 25 مرداد 1397کد مطلب : 70817زمان مطالعه : 2 دقیقه
پدر کودک آزار مرندی که برای اخاذی از مادر دخترش اقدام به شکنجه دختر خود میکرد و فیلم آن را برای مادر دختربچه میفرستاد دستور بازداشتش صادر شد.

دستور بازداشت پدر کودک آزار مرندی صادر شد

ایرنا:رئیس دادگستری شهرستان مرند در خصوص پدر کودک آزار مرندی اعلام کرد:پدر کودک آزاد مرندی شناسایی و دستور بازداشت وی صادر شده است.

سیف الله زارع زاده اظهار داشت:از شب گذشته که این خبر منتشر شده است، دستورات قضایی اکید از طرف مرجع قضایی برای همکاران ضابط قضایی صادر شده است.

وی با بیان پدر کودک آزار اهالی یکی از روستاهای شهرستان است، افزود:ماموران از بدو اطلاع قضایی وارد عمل شده اند و تلاش برای دستگیری متهم همچنان با شدت ادامه دارد.

رییس دادگستری شهرستان مرند خاطرنشان کرد:به محض حصول نتیجه مراتب به اطلاع افکار عمومی خواهد رسید.

وی در مورد سرنوشت کودک نیز گفت:هر چیزی که مصلحت کودک باشد با اعلام نظر مراجع قانونی صلاحیت دار عمل خواهد شد.

زارع با تقدیر از افکار عمومی که چنین مواردی را بلافاصله اطلاع می دهند، از شهروندان خواست با حفظ خونسردی از دامن زدن به شایعات خودداری کنند.

به گزارش ایرنا، از شب گذشته فیلمی در فضای مجازی پخش شده است که در آن پدری کودک سه ساله خود را مورد آزار و شکنجه قرار می دهد.

مادر این کودک در گفت و گو با رسانه ها ضمن تایید اخبار منتشر شده در شبکه های اجتماعی گفت:بنده یک سال و نیم پیش از همسر سابق خود به دلیل عدم پای بندی وی به خانواده طلاق گرفتم و جدا شدم.

وی ادامه داد:در طول این مدت همواره از سوی همسر سابق خود مورد تهدید و اذیت قرار گرفته و رنگ آرامش به خود ندیده ام؛ وی بارها با تهدید به شکنجه دخترم مرا به انجام کارهای مختلفی وا داشته و در صورتی که از پذیرش درخواست های وی امتناع می کردم، اقدام به شکستن شیشه و یا در منزل پدری بنده و اقداماتی آزاردهنده از این قبیل می کرد.

مادر کودک گفت:در آخرین مورد و بعد از عدم پذیرش درخواست وی مبنی بر دیدار و ملاقات، وی در نبود من در منزل به خانه آمده و با فریب مادرم، دخترم «نازنین زهرا» را ربوده است.

وی افزود:بعد از مدت کوتاهی از ربودن دخترم توسط همسر سابقم، وی ویدیوهای مربوط به شکنجه نازنین زهرا را به من ارسال و تهدید کرد که در صورت عدم پذیرش خواسته هایش حتی دست به تعرض جنسی به دختر خود نیز خواهد زد.

وی اظهار داشت:من بعد از مشاهده این فیلم ها و از اینکه دخترم توسط پدر خودش شکنجه شده و زجر می کشید تاب نیاورده و با مصرف چندین بسته قرص اقدام به خودکشی کردم که بلافاصله توسط همسایگان به بیمارستانی در تبریز منتقل شدم و اکنون دو روز است که مرخص شده ام.

انتهای پیام/م

 

صدور دستور بازداشت پدر کودک آزار مرندی

3.611
این مطلب مفید بود ؟83
وبگردی